7 günde 7 kilo

1. gün 10 taneye kadar yumurta yenecek.
2. gün yarım kilo domates yarım kilo salatalık
3. gün 1 kg tavuk göğsü
4. gün 1 kg haşlanmış patates
5. gün 1 kg meyva. ancak karpuz kavun gibi şekerli meyvalar değil. erik kiraz vs yenecek
6. gün 1 kg haşlanmış kabak
7. ve son gün 1 kg elmadan şekersiz komposto yapılacak.
Bunların hepsi akşama yayılarak tüketilecek deneyen çok fazla kii var ama ben bugün 5 günde 14 kilo diye bir diyete başladım akıl alır gibi değil
çok fazla yadırganacak bir şey 5 gün boyunca uygulayacağım şuan 62,3 kg 5 günün sonunda ne olurum göreceğiz ayrıca sporla destekliyorum sabah 60 mekik çekiyorum

yok canım ben onu yapmıyorum farklı bir diyet deniyorum bakalım işe yararsa paylaşıcam . hem bunda 1 yumurta var :)

14 günde 5 kg 'yu anlarım da 5 günde 14 kg nasıl oluyor ? Kaynağını söyleyebilir misiniz ? En azından nasıl bir program takip ediliyor merak ettim.

ben patates şok diyetini denedim... hayatımdaki en kötü günlerden biriydi. verdiğim gibi geri aldım tek yönlü beslenmek hiçç sağlıklı değil..

bir haftada 14 kilo olan diyeti zaten bende sağlıklı bulmadığım için es geçtim berbat bir mönüsü vardı ama başladığım diyet 1 haftada 5 kilo verdiriyor gayet menüsü doyurucu ben doydum açıkcası

1. gün 10 taneye kadar yumurta yenecek.
2. gün yarım kilo domates yarım kilo salatalık
3. gün 1 kg tavuk göğsü
4. gün 1 kg haşlanmış patates
5. gün 1 kg meyva. ancak karpuz kavun gibi şekerli meyvalar değil. erik kiraz vs yenecek
6. gün 1 kg haşlanmış kabak
7. ve son gün 1 kg elmadan şekersiz komposto yapılacak.
Bunların hepsi akşama yayılarak tüketilecek deneyen çok fazla kii var ama ben bugün 5 günde 14 kilo diye bir diyete başladım akıl alır gibi değil
çok fazla yadırganacak bir şey 5 gün boyunca uygulayacağım şuan 62,3 kg 5 günün sonunda ne olurum göreceğiz ayrıca sporla destekliyorum sabah 60 mekik çekiyorum

Yumurta mı. İnsanı yemekten soğutur bu diyet ya

X