İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran eşiniz ikizler burcu mu?

Kaety

Çok Şükür, Bin Şükür..
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2012
4.118
750
öncelikle selamlar kızlaar..
eşim ikizler burcu ve tam anlamıyla özelliklerini taşıyor..

genel olarak; değişkenliğine karşı çıkmamak gerekir, hatta gerektiğinde onunla değişmek.. herşeye boyun eğenlerden ziyade, kişilikli, kendinden emin birini ister karşısında.. (buna kesinlikle katılıyorum :KK52: )

çoğunlukla son derece cömert anidende cimri olablir, insanlarla iç içe olmaya bayılır ve gezmeyide çok sever..

kesinlikle üstüne çok düşülmesinden kısıtlanmasından hoşlanmaz.. (ben hiç kıskançlık yapmadım mesela..içten içe kıskansam da bu onu bilmez :KK53: )

diyelim ki biraz kafasını dinlemek istiyor..paltosunun eteklerine yapışmamak gerekir..

tam tersi kovalayan taraf olmayı tercihe eder..yani zoru sever

benim eşimde gördüğüm en belirgin özelliklerden birkaçı..
herkez ikizler burcu erkeğinin çok zor olduğunu söyler..ama onu iyi tanımak yeterli bence..tanıyıp ona göre davrandığım için benim için pek zorluk yok..tabii ilerde ne olur bilemiyorum :KK53:
sizler ne düşünüyorsunuz mesela?
bilmediğim özellikleri varsa ve ne yapmak gerekir kesinlikle bilmek isterim :KK52:
bu arada bende başağın taa kendisiyim :)

Son düzenleme:
konumu kimse görmüyor sanırımmm..bende görmeniz için konuma cevap yazayım dedim :KK1:

bi ikizler de bende var
al benden de o kadar çok doğru tespitler olmuş canım :KK9:

her an her saniye yeni atılımlar yeni heyecanlar içinde oldukları gibi çabuk sıkılgan bir yanları da var tabi.

istedikleri şey o an da olmalı onlar için.

ve herzaman onların fikirleri harikadır

övülmeye pehpehlenmeye bayılırlar.

ara gaz beklerler sürekli :KK9: :KK9:

bi ikizler de bende var
al benden de o kadar çok doğru tespitler olmuş canım :KK9:

her an her saniye yeni atılımlar yeni heyecanlar içinde oldukları gibi çabuk sıkılgan bir yanları da var tabi.

istedikleri şey o an da olmalı onlar için.

ve herzaman onların fikirleri harikadır

övülmeye pehpehlenmeye bayılırlar.

ara gaz beklerler sürekli :KK9: :KK9:

en önemlisi hatta eeen eenn önemlisi
inatlaşmamak gerek..
kesinlikle çok inat benim eşim ben onu hep tatlı dille kandırıyorum..
bir kere inat ettim..zararlı çıktım..sonra dedim tövbeee :)

tatlı dille anlar ama haksız olduğunu anlatana kadar bi yerimi yırtarım ben de :KK37::KK37:

3seneyi geçti bizim de nişanlıyız şimdi, tanıdım artık ama bazen işime gelmiyor istediğini yapmak napim :KK52:

benimde nişanlım ikizler ve 4 ay sonra evleniyoruz, çocuk gibi küsüyor istediği olmayınca. Bende yengeç burcuyum naz yapmayı severim ama nazımı geçiremediğim gibi ben naz çekiyorum, korkuyorum :) Bir de merak ettiğim bir şey var sinirliyken ilgi göstermek ters tepiyor sanırım ikizlerde kendi haline bırakıncada ilgisiz oluyorum. Tartıştığınız anlarda nasıl bir tutum sergileyip idare ediyorsunuz ikizler erkeğini ??

benim eşim de ikizler burcu ve bütün kötü özelliklerini taşıyor maalesef :) ama onu tanıdıkça orta yollar bulabileceğimizi anladık.. bakalım inşallh böyle devam eder...
not: ona diyorum ama ben de teraziyim arada benim de dengesizliklerim olabiliyor :)

Vallahi kizlar, anlattiklariniza bakilirsa mutlusunuz ama bence en guvenilmeyecek erkekler ikizler erkeginden cikiyor. Yalancilik, yanardonerlik, aldatma , degiskenlik, ciftkisilikli olma egilimleri cok yuksek, kafalari da calistigi icin kolayca ruhunuz duymadan aldatirlar haberiniz olmaz. Yazdiklariniz tiplerin benim tanidigim ikizler erkegiyle alakasi yok, babam, kuzenim, dayim ikizler erkegi, hepsinde aldatma, yalan soyleme var , her turlu yol var gozunuzu iyice acin derim.

Son düzenleme:
Bir yay olarak ikizlerle biraz işim var gibi geliyordu yazdıklarınızı okuyunca emin oldum:-) daha çok başındayız ama bu huyunu öğrenme alttan alma nasıl olucal benim açımdan bilmiyorum:-)

Masalef oyleler yalancilik kendini herzaman en uste gorme aldatmayi henuz bilmiyorum insallah yapmaz ama guvenmemkte gerekir

Eşim ikizler burcu; 1 dk sı 1 dk sına uymuyor çok dengesiz. Ben akrep burcuyum bu tavrı beni sinirlendiriyor. Mesela dışarı çıkalım diyor hazırlanıyorum arabaya biniyoruz giderken sürekli dışarıdayız tatil günü dinlenmem lazımdı diyor ve ben şok oluyorum. Ona yalvarmadım dışarı çıkalım diye kendi fikriydi. Ayrıca flört etme eğilimi var. Ortamlarda güzel bayan görse hemen gerilir sigarasını yakar vs vs ilgi çekmeye çalışır ben ise onun bu halini şaşkınlıkla izlerim... Ama iş dünyasında para konusunda ekmeğini taştan çıkartır en iyisi olmaya çalışır ve olurda... Tartışmalarda kendisi hep haklıdır baskı kurar ve canı sıkılırsa uzaklaşır karşısındakini pek takmaz... Ben olayları çözmeye çalışırım o ise üzerini kapatır... Böyle bence ikizler erkeği...

ikizler erkeği çok zor yaaa. kovalar çapkın. dilim bi kovadan yandı şimdi de ikizlerden yanıyor. çok inatçı.

genel olarak; değişkenliğine karşı çıkmamak gerekir, hatta gerektiğinde onunla değişmek.. herşeye boyun eğenlerden ziyade, kişilikli, kendinden emin birini ister karşısında.. (buna kesinlikle katılıyorum :KK52: )

çoğunlukla son derece cömert anidende cimri olablir, insanlarla iç içe olmaya bayılır ve gezmeyide çok sever..

kesinlikle üstüne çok düşülmesinden kısıtlanmasından hoşlanmaz.. (ben hiç kıskançlık yapmadım mesela..içten içe kıskansam da bu onu bilmez :KK53: )

diyelim ki biraz kafasını dinlemek istiyor..paltosunun eteklerine yapışmamak gerekir..

herkez ikizler burcu erkeğinin çok zor olduğunu söyler..ama onu iyi tanımak yeterli bence..tanıyıp ona göre davrandığım için benim için pek zorluk yok..tabii ilerde ne olur bilemiyorum :KK53:
bilmediğim özellikleri varsa ve ne yapmak gerekir kesinlikle bilmek isterim :KK52:

merhaba konunu ikizler erkeğini araştırırken tesadüfen gördüm bana fikir verebilirsen çok memnun olurum.
benim uzun süredir hoşlandığım bir var, ikizler burcu ben de senin gibi başak burcuyum. o da bazı zamanlar benden hoşlanıyormuş gibi davranıyor ama bir şey söylemeyince net bir şey düşünemiyorum. durumumuzu şöyle kısaca anlatayım, bir gün oturuyoruz sohbet ediyoruz samimi bir şekilde. ertesi gün slm vermesini ben ondan bekliyorum vermiyor sadece bakıyor gözlerimin içne. bende o böyle yapınca üzülüyorum tipik başak altında birşey arıyorum slm vermiyorum. sonrakonuşmadan gün bitip gidiyor.
en son karşılaştığımız gün biz 3 kız sohbet ediyoduk. o yanımıza yaklaştı biraz sohbetin dışında kalan arkadaşıma slm verdi hatrını sordu o sırada ben ona baktığımda göz göze geldik yani beni süzüyormuş bir slm vermeden çekti gitti. hani intçı falan demişsiniz ben soğuk davranıp artık bir şeyleri ondan beklediğim için slm vermiyorum ondan mı inat etti bilemiyorum.
benim yükselen burcumda ikizler bu arada ikizler erkeği ile en iyi ikizler kızı anlaşırmış bir yönden ikizlerin bendede etkisi olmasının olumlu etkisi olur herhalde. siz eşinizi hala idare edebiliyor musunuz yani kusura bakmayın ilerde anlaşabilirmiyiz diye soruyorum.
sizce ben ne yapmalıyım bundan sonra. aramızda bir elektirik var bunu hissedebiliyorum. ama ondan bir adım gelmiyor nasıl onunda adım atmasını sağlarım bunun bir yolu varsa lütfen yardım eder misiniz bana.

bence sen şu anda aşıksın, aşkın geçince ikizler erkeğinin tam bir ömür törpüsü olduğunu göreceksin. Özellikle aldatıldığını anladığında kafanı vuracaksın ben bu adamla niye evlendim ki diye :)))

X