Lisans işletme 2014 kpss çalışma günlüğüm

evt arkdaşlar sabah tarihle başladım calışmaya demiştim. bugünlük çalışmamı bitirdim. eşim evde yoktu akşam o yüzden iyi çalıştım.islamiyet öncesi türk tarihini bitirdim.Önce hakan dede den konu anlatımı dinledim not alarak sonra data tarihten konu anlatımını okudum.sonrada yargıdan soru çözümü yaptım .Ama tarihim sıfır benim cok yanlışlarım cıkıyor cok moralim bozulyor 140 soruda 25 yanlış normal değil demi...

kendini yıpratma çözmeye devam et canım yanlış soruların cevaplarını anlamaya bak

peki tekrar birinci ünite konu çalışıp tekrar soru mu çözsem yoksa ünite atlasam mı tarihte nasıl calışcam hiç bilmiyorum

peki tekrar birinci ünite konu çalışıp tekrar soru mu çözsem yoksa ünite atlasam mı tarihte nasıl calışcam hiç bilmiyorum

canım 2. üniteye geç hiç düşünme ay sonuda hızlıca bitirdiğin üniteleri tekrar et canım sonra yine soruları çöz
beynin unutmayacak inan

ben her güne bir ders koydum hafta içlerine bugün matematik günüm mesela calıştığım gün ki dersin ilk ünitesini bitirmeye calışıorum dün türkçeden sözcük anlamı bitirdim yaklaşık 150 soru çözdüm bugün de daha hiçbir derse bakamadım eşim akşam karakola giderse yine o zaman matematik temel kavramlar soru çözerim matematikten konu çalışmıyorum allahtan matematiğim iyi genel kültür de benim problemim..

matematikde 4 unitedeyim ama bi yandanda kizim ve uykuszlukla bas eiorum ins anlamisidmdir konu bitimindeki sorulari cozuorum ama uykum cok gelio ins su uykusuz don cabuk atlatirizdq bende tam odaklanirim

ben her güne bir ders koydum hafta içlerine bugün matematik günüm mesela calıştığım gün ki dersin ilk ünitesini bitirmeye calışıorum dün türkçeden sözcük anlamı bitirdim yaklaşık 150 soru çözdüm bugün de daha hiçbir derse bakamadım eşim akşam karakola giderse yine o zaman matematik temel kavramlar soru çözerim matematikten konu çalışmıyorum allahtan matematiğim iyi genel kültür de benim problemim..

sorun olan derse yönel canım
benimde matematik sıkıntılı
bolca matematik çalışmaya çalışıyorum

matematikde 4 unitedeyim ama bi yandanda kizim ve uykuszlukla bas eiorum ins anlamisidmdir konu bitimindeki sorulari cozuorum ama uykum cok gelio ins su uykusuz don cabuk atlatirizdq bende tam odaklanirim

uyku sorun gerçekten bende işten eve gelince çalışmakta zorlanıyorum
bide mutsuz olunca ders çalışasım gelmiyor
kahve içmeyi dene canım
ya da gün içerisinde uyu dinlen öyle çalış daha verimli olabilir

hafta sonu coğrafya dersi bitti
yerine türkçe dersi başlayacak
zaman gittikçe kısalıyor daha yoğunlaşmam lazım

merhaba herkese.bende seneye kpss b gurubundan sanşımı denemek istiyorum.siz şimdiden başlamıssınız ne güzel ben yaz tatilinde başlarım diye düşünmüştüm.birbirimizin desteğiyle umarım seneye hepimiz atanırız:KK31:

merhaba herkese.bende seneye kpss b gurubundan sanşımı denemek istiyorum.siz şimdiden başlamıssınız ne güzel ben yaz tatilinde başlarım diye düşünmüştüm.birbirimizin desteğiyle umarım seneye hepimiz atanırız:KK31:[

erken başlamak ve sınav gününe kadar bırakılmaması gereken bir durum
artık tecrübe ettim eksiklerimizi kapatmamız çok önemli
sınava giren çok ve onları elemek lazım
bol soru çözerek inş hep birlikte kazanacağız

arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum bende gün gün yazacağım akşam türkçe yada tarih çalışacağım karar veremedim ama sanırım tarihten başlarım konuları ağır ve ayrıntılı çalışacağım haftada 1 konu bitireceğim ve son olarak şemalandıracağım çalışırken çok zor olduğu için şimdiden başlamak en iyisi hepimize başarılar

merhaba kızlar,
bende 2014'te gireceğim genel kültür ve genel yetenek:KK31:
iş hayatım yoğun, ama ben yine de bir yerlerden başlamak istiyorum. genel yetenek fena değilde genel kültürüm kötü:26: tarih için video izleyip sonra kitaptan çalışıp sonrasında testini çözmeye karar verdim. sizlere soracağım şey şu:
video için kimi önerirsiniz? nereden dinliyorsunuz? videolar var internette ama hangisi güvenilirdir? teşekkürler şimdiden :KK31:

merhaba kızlar,
bende 2014'te gireceğim genel kültür ve genel yetenek:KK31:
iş hayatım yoğun, ama ben yine de bir yerlerden başlamak istiyorum. genel yetenek fena değilde genel kültürüm kötü:26: tarih için video izleyip sonra kitaptan çalışıp sonrasında testini çözmeye karar verdim. sizlere soracağım şey şu:
video için kimi önerirsiniz? nereden dinliyorsunuz? videolar var internette ama hangisi güvenilirdir? teşekkürler şimdiden :KK31:

merhaba ekol hocadan dinlemiştim geçen sene çalışırken faydalı olmuştu ama ihtiyaç yayıncılığın şeker modeli kitaplarıda faydalı geçen sene son 3 ay hazırlanabildim ama olmadı inş 2014 olsun istiyorum artık

merhaba ekol hocadan dinlemiştim geçen sene çalışırken faydalı olmuştu ama ihtiyaç yayıncılığın şeker modeli kitaplarıda faydalı geçen sene son 3 ay hazırlanabildim ama olmadı inş 2014 olsun istiyorum artık

teşekkür ederim, şeker modelinden haberim yoktu sen söyleyince biraz araştırdım.en kısa zamanda alacağım :KK31: inşallah 2014'te hepimiz için güzel sonuçlar alırız :KK31:

kızlar bende ekol hocadan tarihe çalışmıştım pelin hoca güzel anlatıyor

benimde matematik sıkıntı
yapamıyorum :KK14::KK14::KK14::KK14:
önereceğiniz birşeyler var mı

kızlar bende ekol hocadan tarihe çalışmıştım pelin hoca güzel anlatıyor

benimde matematik sıkıntı
yapamıyorum :KK14::KK14::KK14::KK14:
önereceğiniz birşeyler var mı

ben dün tarihin ilk konusunu pelin hocadan dinledim :KK31: matematik çalışmaya başlamadım, geçmişteki bilgilerim var, bir kaç konuya yoğunlaşmam lazım ama.. matematikten özel ders alsan :26:

merhabalar
çalışmaya sonunda başladım önce tarihten 20. yy netten videosunu izledim not aldım akşam vaktim olursa kitapdan çalışarak temize geçerim
sizler ne yaptınız kızlar???

merhabalar
çalışmaya sonunda başladım önce tarihten 20. yy netten videosunu izledim not aldım akşam vaktim olursa kitapdan çalışarak temize geçerim
sizler ne yaptınız kızlar???

ben dün iş çıkışı test kitapları aldım çözümlü. dün iş yerinde islamiyet öncesini türk tarihini dinledim notlar aldım ama temize geçirme fırsatım olmadı. birde akşam bir tane matematik testi çözdüm ilk üniteden :KK31: çok yeni başladım daha çalışmaya. umarım vazgeçmem :26:

merhaba kızlar
hem iş hem ders aynı anda yürütmek inan çok zor geliyor
sıkılıyorum içimden gelmiyor ders çalışmak
nasıl düzenli olacağım nasıl vaktinde çalışacağım offffff
kızlar yardımmmmmm:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

merhaba kızlar
hem iş hem ders aynı anda yürütmek inan çok zor geliyor
sıkılıyorum içimden gelmiyor ders çalışmak
nasıl düzenli olacağım nasıl vaktinde çalışacağım offffff
kızlar yardımmmmmm:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

evli misin canım? hem iş hem ev hem ders hem eş hemde bir taraftan iş değiştirmek için arayış içindeyim. birde işimde kendimi geliştirmem için bolca kitap okumalıyım:KK25: biraz acınılası geliyor benimde durumum ama ben parçaları küçük tutuyorum.

yani zaten bu kadar erken çalışmaya başlamamızın sebebi bu değil mi :26: sıkma canını ve bitirecek olduğun konuların süresine tekrar bak programını tekrar gözden geçir bence canım. kendini biraz daha rahat bırak :KK31:

Merhaba kızlar, ben de kpss ye hazırlanmak istiyorum, bu sene de gireceği A kadro için ama daha başlamadım. Yetişir mi sizce? Sadece genel kültür çalışıcam yetişir diye düşünüyorum ama konular hakkında hiç bir fikrim yok. :26:

X