2 aylik evliyim esimin bana karsi arzusu yok

tullip

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2012
428
78
MẺrhaba ben de ảraniza yeni katildim.2 aylik evliyim,hala birlikte olmadik,ésim konusmayi sevmez pek ben de önceleri üstüne gitmedim,âma balayinda bi iki kez benim hamlelerimle dênemeler oldu âma bíse olmadi,zâmnla sỏrunun ciddiyetini anladim,âma onun icin pek de bísey farketmiyor,son bi kac hàfta nihayet sỏrun ben de sen de diil demisti,biz nísan dönemimizde cok fazla sỏun yasadik,aileler,maddiyat vs,ikimizde kỉrildik yêtri kadar,ilk önce ésim o zâmnlr sâna kizgindim kỉrgindim,simdi de hala bỉraz devam edior đedi,peki đedim,âma 3 hàftadir ảramizda hicbir sỏrun yok,huzurluyuz,âma cínsellik yine aklina dahi gelmior,anlamadigim su ínsan násil ésine kảrsi ístek duymaz,dün dâyanamadim tảrtistik,sỏrun ben de diyor hépsi bu,ben de kizdim biz evlendik âma senin keyfini bekliyoruz résmen bỉrlikte olmak icin đedim.Bu nỏrmal mi söyleyin lütfen,ínsan evlendigi ésine kảrsi ístek duymayabilir mi bazen,gẻrcekten?

Normal değil, orası kesin.
Keşke nişanlılık döneminde biraz uyanık olsaydınız.
O zamanki cilveleşmelerden de anlaşılırdı sanırım böyle bir tip olduğu.
Belki de yeterince o konuları konuşmadınız, birbirinize pek yanaşmadınız...
Sorun olduğunu kabul ediyorsa çözüm için ne gerekiyorsa yapması lazım.
Sorun bende deyip geri çekilmekle olmuyor.

bu konuların sonunda korkutmak istemem ama adam ya iktidarsız ya da gay çıkıyor...

Cevabin icin tÉsekkür ederim,âma evlenmeden önce böle diildi,iyi kötü bíeyler yasaniyordu,âma o stresli oldugumuz dönemde básladi hẻrsey,cok stresli bỉr ísi vảr gẻrcekten,evleneli 2 ay oldu âma önceside vả 8-9 aydir hcbisey yasamadik,anlamadigim bu neden bu konuda bu kadar ilgisiz??

Odunlar odun bisey anlasilmiyorki bunlardan bide derler kadinlari anliyamiyoruz yok kadinlari anlama klavuzu okuyun vs vs .. :KK37:

Cevabin icin tÉsekkür ederim,âma evlenmeden önce böle diildi,iyi kötü bíeyler yasaniyordu,âma o stresli oldugumuz dönemde básladi hẻrsey,cok stresli bỉr ísi vảr gẻrcekten,evleneli 2 ay oldu âma önceside vả 8-9 aydir hcbisey yasamadik,anlamadigim bu neden bu konuda bu kadar ilgisiz??

ne kadar yoğun stresli bir işi olsada bu birlikte olmanıza engel değildir..
iktidarsız gibi sezdim ama evlenmeden önce böyle değildi demişsiniz,peki başka ne olabilirki..

Son düzenleme:
ne kadar yoğun stresli bir işi olsada bu birlikte olmanıza engel değildir..
iktidarsız gibi sezdim ama evlenmeden önce böyle değildi demişsiniz,peki başka ne olabilirki..

Bilmiyorum,bu gecici bỈsey midir ảtik ondan da emin degilim,kendimi onun yerine koyuyorum âma bu da bỉr sey cozmuor,konusmuorda konussa sỏunu bilsek,zaten böle giderse o ístediginde de ben ístemicem ya da olmucak kasilcak fln,kendi bedenimden soguyorum hẻrgecen gün :KK43:((

Normal degil.

Sorun bende diyor da peki sorunun ne oldugunu söylüyor mu?

Neymiş sorunu?

Sorun bende dediği zaman siz..peki senin derdin ne ?..demiyor musunuz?

Yani bunu biz nasıl çözelim burdan? Çözecek olan sizsiniz..

Ama yorum yapmak gerekirse: geçmiş sorunları unutamadığından kaynaklı olduğunu düşünmüyorum..
Yani bir erkek karısına cinsel anlamda yaklaşamayacak kadar kızgınlık kırgınlık duyarsa zaten evlenmez, sorunlar devam eder..

Madem evlendi eski konuları bir nebze de olsa aşmışsınız ki evlenmişsiniz..

2 aydır hala istek duymuyorsa cinsel anlamda mutlaka bir eksikliği vardır..Muhtemelen iktidarsız..zaten sorun bende demiş..

Sorunu öğrenmek sizin elinizde..Ne kadar ertelerse ertelesin açıklama yapmak zorunda kusurabakmasın ..
evlenmeseydi o zaman,açıklama yapmadan sorun bende deyip kaçamaz.

Son düzenleme:

Ama yorum yapmak gerekirse: geçmiş sorunları unutamadığından kaynaklı olduğunu düşünmüyorum..
Yani bir erkek karısına cinsel anlamda yaklaşamayacak kadar kızgınlık kırgınlık duyarsa zaten evlenmez, sorunlar devam eder..

2 aydır hala istek duymuyorsa cinsel anlamda mutlaka bir eksikliği vardır..Muhtemelen iktidarsız..zaten sorun bende demiş..

Sorunu öğrenmek sizin elinizde..Ne kadar ertelerse ertelesin açıklama yapmak zorunda kusurabakmasın ..

tamamen katılıyorum.
Ama madem evlendiniz ve sonuc yoksa en azından doktora gorunun senın ne gunahın var

Bilmiorum ki dogru düzgün konusmuyor da,sanki bi kac kez yani Ístegim yok gibi bíseler demisti âm boyutunu bilmiorum,örnegin ístiyor âm fiziksel anlamda mi bỉsey yok,yoksa hem ístemior hem de fiziksel olarak da mi olmuyor,ben böle olacagini az cok tahmin etmeliydim,nísanliyken cekti kendini tâmamen,ísin stresi,ailler,âma ben evliyim hala yanlis günah seyler ítiormusum gibi híssediorum,kizdim ona zaten,biz evlenmeden önce neden bân aciklamadin,bu konuda uzun zâmandir sâna ilgimi kaybettim diye.Cevap yok susuyor,benim durumumda olan vảr mi,yani kadinlarda vảr ísteksizlik vs uỷarilinca gecior,âma ẻrkeklerde bu kadar báit degil sanirim :KK43:(((((((

Bilmiorum ki dogru düzgün konusmuyor da,sanki bi kac kez yani Ístegim yok gibi bíseler demisti âm boyutunu bilmiorum,örnegin ístiyor âm fiziksel anlamda mi bỉsey yok,yoksa hem ístemior hem de fiziksel olarak da mi olmuyor,ben böle olacagini az cok tahmin etmeliydim,nísanliyken cekti kendini tâmamen,ísin stresi,ailler,âma ben evliyim hala yanlis günah seyler ítiormusum gibi híssediorum,kizdim ona zaten,biz evlenmeden önce neden bân aciklamadin,bu konuda uzun zâmandir sâna ilgimi kaybettim diye.Cevap yok susuyor,benim durumumda olan vảr mi,yani kadinlarda vảr ísteksizlik vs uỷarilinca gecior,âma ẻrkeklerde bu kadar báit degil sanirim :KK43:(((((((

eeee sen peki birşeyler denemiyomusun uyarmak adına

Hic normal bir durum degil bu.
Sende cok duyarsizsin bu konuda.
Bu ayip degil, gunah degil. En dogal hakkin.
Sen ayni sekilde yapmis olsaydin, coktan yaygarayi koparmisti beyfendi.

Sen nasil sabrediyorsun peki?

tatlım sen de demişsin işte stresli die..ne yazık ki sıkıntılar erkekleri kadınları etkilediğinden daha çok etkiliyor.demek ki içinden atamadığı bişeyler var ve bu sebeple adapte olamıyo.bence sen biraz daha zaman ver eşine .zaten bi müddet sonra sen kendin cevabı bulursun.stres mi yoksa daha başka sebepler mi var.ama bence sabret biraz üstüne gitme ondan bi hamle bekle derim ben...

merhaba cnm,

Büyük ihtimalle eşinde iktidarsızlık problemi var. Eğer eşini seviyorsan bu dönemde sana düşen en büyük görev eşini kendi haline bırak ve bu konu üzerinde fazla durma. Dediğin gibide bir kaç girişimde bulunmuşsunuz fakat sonuç başarısızmız. Tekrar aynı sonuçlanacağı korkusundan dolayıda eşin kendini geri çekiyor olabilir. Zaten kendiside sorun bende demiş. Daha fazla üstüne gitme. Biliyorsunki erkekler bu konulara çok önem veriyor senin bu kadar istekli olman onun başarısız olurum korkusunu daha da arttırıyor. Biraz daha sabret. Sonra tekrar girişimde bulun ve bu sefer ona şöyle de: sonuç ne olursa olsun üzülmemesi gerektiğini ve onu anlayabileceğini belli et eşine..

Hic normal bir durum degil bu.
Sende cok duyarsizsin bu konuda.
Bu ayip degil, gunah degil. En dogal hakkin.
Sen ayni sekilde yapmis olsaydin, coktan yaygarayi koparmisti beyfendi.

Sen nasil sabrediyorsun peki?

Ben duỶArsiz degilim,anlayisli olmaya calisiorum tam tẻrsine,âm ảrtik benim de sabretmem zỏ oluor,üzülüorum ổrmal cìftler gibi olmadigimiza,sỏun vạinismusta degil,désem ki dênedik ben kasiyorum o da đegil,kỏkuorum ảrtik ben,daha önce bỉrlikte olmadim kímseyle,ben de kásacakmiyim,belki vạinismus icin cảreler ảrayaciz diorum icimden âma daha o ásamaya bile gelmedik ki,sevgili kandil ảrkadasim saol beni anladigin icin,sen benim yerimde olsan ne yapardin náil yaklasirdin,simdi dünden tảrtismali oldugumuz icin yan odada uyuor belki uyanir âma konusmuorda,bugun ísten gelince de đedim,konus benimle đedim,âm konusmadi,ben dinlenmek ístiorum cok yoruldum đei :KK43:((((

X