Rüya Yorumları Rüyada sırtından vurulmak(SİLAHLA)

Hickimse_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2012
4.273
2.634
Hayırlı Sabahlar Hanımlar,
Bu sabaha karşı bir rüya gördüm. Rüyamda nışanlımla buluşmaya gidiyorum. Hiç bilmediğim tanımadığım yerler fakat rüyamda hernerdeysem artık oraları karış karış biliyorum. Velhasıl sokakta yürürken hiç bilmediğim bir evde buluyorum kendimi orta halli biyer eskide değil yenide değil insanlar tanıdık annemde var o evde. Herkez bir odada toplanmış sohbet ediyor. Ben o sırada başka bir odada koltuğun üstünde çok güzel oğlan çocuğu gördüm. Ama yanında bir adam var çocuğu kaçırıcakmış güya. Birden odaya girdim çocuğu aldım kucağıma yüzüne baktım çok güzel bir bebekti bana gülümsüyordu. Çocuk kucağımda annemlerin yanına giderken o hırsız arkamdan sırtıma 2 el ateş etti vuruldum ben. Ama o acıyı ilk anda hissetmedim. Çocuğu anneme verdim ağlamaya başladı ve acıyı öyle hissettim. Hiç birşekilde kan görmedim. Kan görülünce rüya bozulur derler. Kan görmediğim için kafama takıldı ve açıkçası çokta etkisinde kaldım. İster istemez kendimi bu rüyayı yorumlarken buluyorum ve hep dilimin ucunda şu cümle var:"Birileri arkamdan iş çeviriyor". Bu durum hiç hoşuma gitmiyor. Farklı yorum yapıcak içimi rahatlatıcak birine ihtiyacım var kızlar :KK43:

rüyayı nasıl yorarsan öyle olur derler iyi düşün iyi olsun ki bence güzel bir rüya erkek bebek sevinçtir silah sesi vurulmak bir haber var ikisini de birleştir güzel bir haber sevindirici ve sadece seni değil aileni de sevindirecek sıkıntılı rüya her zaman kötü değildir feraha çıkacaksın derler. hayırlı bir iş mi olacak acaba öyle bir ihtimal var mı ama neye yormak istersen sen yor içini ferah tut güzel bir rüya :KK34:

Gerçekten çook ama çooook teşekkür ederim. Sabah çok tedirgindim sıkıntılıydım hatta ama akşama doğru gerçekten de çok güzel olumlu şeyler yaşadım. Haklısın sıkıntılı rüyalar herzaman kötü değilmiş. Yorumun içimi çook ama çooook rahatlattı çok çookk sağol emi :KK16:

X