Popüler Konu Callanetics egzersizleri yapanlar buraya

benimde kilo vermem gerek. mesela hangi cardioyu önerirsin?

Canım calla başlamadan önce jillian michael yapmıştım 1 ay. 1 kilo vermiştim galiba. Biraz göbeğim vardı o zamanlar :) O şişliği almıştı. Daha çok üst bölgeleri çalıştırıyor. Basen ve bacağa hiç etkisi olmamıştı. p90x ve insanity de iyi programlar ama bayaaa bir kondisyon gerekli bunlar için. Açıkçası 1 ayda 1 kilo vereceğime 1 ay call yapıp kilo vermesem de 5 kilo vermiş görünürüm daha iyi. Bu kadar enerji sarf etmeye gerek yok diye düşünüyorum. Ama yine de kilo vermek için cardio yapmak şart. Bu yüzden Max 15 dk lık çok yormayacak videolar daha uygun olur call ile. Önceliğim kilo vermek olmadığı için cardio yapmayı pek istemedim ama geçenlerde bir program buldum. Yapmayı düşünebilirim bunu.

30 günlük popoya yönelik bir program. Bugün denemek için ilk günü yaptım. Kolay geldi ama etkili egzersizler var. İncelersin bi. İstersen her güne uyarak gidersin. İstersen sadece cardio yazanları uygularsın. İlla bunu yapman da şart değil tabi. Dediğim gibi hızlı tempo 10-15 dklık egzersiz ve call yeterli olur bence. Ki zaten diyet de yapıyorsun.
$11111.jpg

Butt Workout 1: Tone Up | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout Cardio 1: Bootcamp | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout 2: Booty Booster | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout 3: Firm Extreme | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout Cardio 2: Fat-Burning | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout 4: Dance Fit | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout 5: Sexy Beach Body | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout Cardio 3: Tabata | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout 6: Yoga | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout Cardio 4: Brazilian Booty | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube

yenı sayfanız hayırlı olsun kızlar :nazar:

Bende baslamayı dusunuyorum bu egzersızlere. Web de arama yaptım ama abuk sabuk reklamlı web sıtelerı var bır turlu bulamadım. buradakı lınklerde calısmıyor. Elınde lınk olan bana atabılır mı acaba rıca etsem?:KK17:
Buradaki linkler çalışıyor canım sadece günlük 1gb lık paylaşım kotam sebebiyle bazen linkler yanıt vermiyor.
Cardio olanı süpere başlamadan denemiştim ben canım. İlk yarım saati güzel. Sonrası daha çok evolution gibi. Süper de evodan daha iyi bence. Kilo vermek için ilk yarım saati yapabilirsin ama tek başına yeterli olmaz. Süperle birlikte yapabilirsin. Adı cardio ama callanetics cardiosu :) Ne kadar hızlı olabilir ki. Senin yerinde olsam süperin yanında çok yormayacak gerçek bir cardio yapardım.
Bence cardio callanın kardiyo kısmı güzel çok yormadan kardiyo vasküler sistemi çalıştırıyor.bende senin gibi jillian yaptım fakat feci yoruyo.ama etkili olduğu da bi gerçek.ama yorucu olduğu için içimden yapmak gelmiyordu hiç.zevkli değildi yani.

benimde kilo vermem gerek. mesela hangi cardioyu önerirsin?
Zumba dansı ya da jillian Michaels 30 day shared yapabilirsin.birçok kardiyo denedim bu ikisi en yapılabilir kardiyo egzersizleri gibi geldi.eliptik bisiklet de tavsiye ederim günde 20 dk bile yeter :KK66:

lotus35 hayırlı olsun canım yeni sayfamız. Ayyy birden değişik geldi alışmışız gumushuumm'a. Canım yeni linkler için de teşekkür ederiz, ellerine sağlık.

Esasında ben de süpere geçmek istiyorum. Ama boyun fıtığım vardı, son 10 gündür beni öldürüyor. bilgin var mı acaba, bu hareketlerin boyun fıtığı üzerinde olumsuz etkisi olabilir mi? Hareketleri yapmaya korkuyorum artık.. Ama bırakmak ta istemiyorum. Neyse hayırlısı artık, ağırdan ağırdan yapmaya çalışıyorum.

Rica ederim :KK66:

Callan çok hafif bir egzersiz ama yinede doktoruna danışabilirsin serahnurcum :KK66: fıtığını zorlayacak hareketlerin sayısını azalt yada atla :KK66: callan teyze diyor ya herkesin ayrı bir ritmi vardır diye vücudunun izin verdiği bir ritimle yapabilirsin.

slm kızlar bırazdan 33 super callan yapıcam ama bı kac gundur aklımı kurcalayan bısey var ben hala cok yumusagım gecen gun yengem elı yanlısla geldı sonra dokundu bacagıma falan ne kadar yumusaksın dedı ne kadar yumusak oldugumu bılıyorum zaten callandan berı sertlestımde ole oncekı gıbı sallanmalar yok neyse uzun lafın kısası ben hala cok yumusagım aca dahada sertlesırmıyım 14 kılo verdım bacakları erısın dıye cok ugrastım yaptıgım tum sporlar kalcam bacagıma yonelıktı haklı olarak cok yumusadı bacagım uzun zamandırda bole callan yapıyorum ama ıkı uc haftadır cok sallantıya gırdı ama hıc duzgun yapamdım havlarda soguk tabı bıde :) devam edıyorum edıcemde ama sızce bu kadar yumusak ya sertlesır mı sankı hıc sertlesmıcekmış gıbı gelıyo :KK43:

Bence cardio callanın kardiyo kısmı güzel çok yormadan kardiyo vasküler sistemi çalıştırıyor.bende senin gibi jillian yaptım fakat feci yoruyo.ama etkili olduğu da bi gerçek.ama yorucu olduğu için içimden yapmak gelmiyordu hiç.zevkli değildi yani.

Jillian evet hiç zevkli değildi canım. Erkek gibi zaten. Sadece kollarını beğeniyorum o kadının :)
Cardio call çok hoşuma gitmişti aslında dans eder gibi. Ama bana yavaş gelmişti.
Kilo vermek için ne kadar yeterli olur bilemiyorum. Tabi denemeden bir şey demek de doğru olmaz ama biraz daha hızlı olmalı cardio bence.

Jillian evet hiç zevkli değildi canım. Erkek gibi zaten. Sadece kollarını beğeniyorum o kadının :)
Cardio call çok hoşuma gitmişti aslında dans eder gibi. Ama bana yavaş gelmişti.
Kilo vermek için ne kadar yeterli olur bilemiyorum. Tabi denemeden bir şey demek de doğru olmaz ama biraz daha hızlı olmalı cardio bence.
Jillian erkek gibi kadın demişsin ya :KK66: gerçektende erkekten dönüp kadın olan biri o :))))
Haklısın kardiyo egzersizi ne kadar hızlı olursa yani kalp atışını ne kadar yükseltirse o kadar çok yağ yakar.ama tercih meselesi herkes kendine uygun olanını deneyerek buluyor zamanla :KK66:
slm kızlar bırazdan 33 super callan yapıcam ama bı kac gundur aklımı kurcalayan bısey var ben hala cok yumusagım gecen gun yengem elı yanlısla geldı sonra dokundu bacagıma falan ne kadar yumusaksın dedı ne kadar yumusak oldugumu bılıyorum zaten callandan berı sertlestımde ole oncekı gıbı sallanmalar yok neyse uzun lafın kısası ben hala cok yumusagım aca dahada sertlesırmıyım 14 kılo verdım bacakları erısın dıye cok ugrastım yaptıgım tum sporlar kalcam bacagıma yonelıktı haklı olarak cok yumusadı bacagım uzun zamandırda bole callan yapıyorum ama ıkı uc haftadır cok sallantıya gırdı ama hıc duzgun yapamdım havlarda soguk tabı bıde :) devam edıyorum edıcemde ama sızce bu kadar yumusak ya sertlesır mı sankı hıc sertlesmıcekmış gıbı gelıyo :KK43:
Sıkılaşırsın canım daha önceki paylaşım sayfamızda vardı öyle çok kilo verip callan ile sıkılaşan.kilo verirken callan yapsaydın yumuşama bu kadar olmazdı.ama şimdi yaptığın egzersizlerde etki gösterir mutlaka.önce bi toparlanırsın sonrada sıkılaşmaya başlarsın bence.kilo verip de sonra callan yapmış olan arkadaşlar varsa onlarda deneyimlerini paylaşırlarsa daha iyi fikir sahibi olabiliriz.

Jillian erkek gibi kadın demişsin ya :KK66: gerçektende erkekten dönüp kadın olan biri o :))))
Haklısın kardiyo egzersizi ne kadar hızlı olursa yani kalp atışını ne kadar yükseltirse o kadar çok yağ yakar.ama tercih meselesi herkes kendine uygun olanını deneyerek buluyor zamanla :KK66:

Yok artık ciddi olamazsın :KK53::KK53::KK53::KK53:

Jillian yaparken forumdaki jillian 30 day shared topiğinde duymuştum bunu.gerçek mi bilmem ama bence yüksek ihtimal :KK66: şahsen ben okuduğumda yargılamadım bile kesin doğrudur dedim o kadar benziyo erkeğe yani.

ya kizlar ben callana yeni basladim. bugün ücüncü kez yaptim. ama karin egzersizlerinde cok zorlaniyorum.ellerim yanda yapamiyorum boynum cok agriyo.ellerimi enseme koyuyorum olurmuki?...

iyi akşamlar kızlar:KK3:

1.süper call denemem hüsranla sonuclandı. yarıda bıraktım ben yapamayacagım. ayrıca altyazı yok kavrayamadım kimi yerleri.:KK19: yanlıs yapmak da istemiyorum. normal call'a devam etsem cok sey fark eder mi ?:26:

--

yarım süper call,tifany,8.munite buns tamamdır:KK42:

ya kizlar ben callana yeni basladim. bugün ücüncü kez yaptim. ama karin egzersizlerinde cok zorlaniyorum.ellerim yanda yapamiyorum boynum cok agriyo.ellerimi enseme koyuyorum olurmuki?...

alısana kadar agrıması normal canım. elinle destek alabilirsin. vücudunu zorlama ,zamanla aradaki farka sende inanamayacaksın:KK34:

canım ilk günlerde özellikle dört gün kaslarda acayip ağrı oluyo ama 5,6 dediğinde bitiyo. hareketler nasıl kolayına geliyosa öyle yap sonra zaten düzelecek. kuvvetlendiğini hissedeceksi. ben ilk yaptığımda cardio etkisi oluyodu. şimdi kesmiyo ona göre düşün:KK1:

Jillian yaparken forumdaki jillian 30 day shared topiğinde duymuştum bunu.gerçek mi bilmem ama bence yüksek ihtimal :KK66: şahsen ben okuduğumda yargılamadım bile kesin doğrudur dedim o kadar benziyo erkeğe yani.

:KK53: ben de çok şaşırdım canım.gerçi şöyle bi durumda var,sonradan kadın olan erkekler bize bile taş çıkartabiliyor,anlaşılmıyor sadece konuşana kadar tabi:))

Canım calla başlamadan önce jillian michael yapmıştım 1 ay. 1 kilo vermiştim galiba. Biraz göbeğim vardı o zamanlar :) O şişliği almıştı. Daha çok üst bölgeleri çalıştırıyor. Basen ve bacağa hiç etkisi olmamıştı. p90x ve insanity de iyi programlar ama bayaaa bir kondisyon gerekli bunlar için. Açıkçası 1 ayda 1 kilo vereceğime 1 ay call yapıp kilo vermesem de 5 kilo vermiş görünürüm daha iyi. Bu kadar enerji sarf etmeye gerek yok diye düşünüyorum. Ama yine de kilo vermek için cardio yapmak şart. Bu yüzden Max 15 dk lık çok yormayacak videolar daha uygun olur call ile. Önceliğim kilo vermek olmadığı için cardio yapmayı pek istemedim ama geçenlerde bir program buldum. Yapmayı düşünebilirim bunu.

30 günlük popoya yönelik bir program. Bugün denemek için ilk günü yaptım. Kolay geldi ama etkili egzersizler var. İncelersin bi. İstersen her güne uyarak gidersin. İstersen sadece cardio yazanları uygularsın. İlla bunu yapman da şart değil tabi. Dediğim gibi hızlı tempo 10-15 dklık egzersiz ve call yeterli olur bence. Ki zaten diyet de yapıyorsun.
Eki Görüntüle 573058

Butt Workout 1: Tone Up | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout Cardio 1: Bootcamp | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout 2: Booty Booster | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout 3: Firm Extreme | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout Cardio 2: Fat-Burning | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout 4: Dance Fit | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout 5: Sexy Beach Body | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout Cardio 3: Tabata | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout 6: Yoga | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube
Butt Workout Cardio 4: Brazilian Booty | 30 DAY BUTT LIFT - YouTube

tatlım bunları nasıl indirebilirim?yardımcı olursan sevinirim

kızlar sizce en iyi sıkılastıran call çesidi hangisi? bacak ve kalça için özellikle istiyorm yorumlarınızı.. :KK16:

günaydın arkadaşlar,
buseanın arkadaş listemde olması sebebiyle, profilimde bu paylaşımlarını görünce, topiğinize misafir olarak gelmiş bulunuyorum . Öncelikle yeni topiğiniz hayırlı ve uğurlu olsun. Nice güzel paylaşımlarınız olsun. Ben aşağıda alıntıladığım yerlerle ilgili olarak bi bilgi verip kaçacağım. Jillian Micheals, transseksüel değil, lezbiyen. Aklınızda olsun :KK66:

:KK53: ben de çok şaşırdım canım.gerçi şöyle bi durumda var,sonradan kadın olan erkekler bize bile taş çıkartabiliyor,anlaşılmıyor sadece konuşana kadar tabi:))

X