2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Eki Görüntüle 776026 Eki Görüntüle 776025

teyzeleri kızımla ben:)toplamda alınan 19 kilo
tüttütüt maşallah

Fitil verdi 1ini arefede birini bugün atacağım. İnş deva olur derdime. Ben çok kiloluyum. Korkuyorum bebeğime zarar veririm diye. Salı kontrol de artık doğum şeklini enine boyuna konuşacağım. Normalse epidural sezeryan ise spinal isteyeceğim.
canım hayırlısıyla sağlıklı gine bebeğini kucağına alır mantarlarındanda kurtulursun inşallah.sona yaklaştıkca cok zorlanıyor ama rabbim yar ve yardımcın olsun bebişini kucağına aldığında bugünlerini şıppp diye unutuvercen
Zaman yaklaştıkça herşey daha mı zor oluyor banami öyle geliyor anlamadım Allah hepimize kolaylık versin sağ salim eksiksiz noksansiz sağlıklı hayırlısiyla gelsin bebislerimiz inşallah

aynen gün ler gectikce herşey dahada zor oluyr yatmak uyumak bile zor gelyr

Sinirlerim çok bozuk uyku yok ağrı ter bunaldım artık :KK43:( bacağımı oynatırken alt bölge kemiklerim acıyor. Ellerim kapanmıyor şişiyor. Sırtımda bir yumruk varmışcasına ağrıyor. Çok yoruldum Allah'ım sen merhamet et :KK43:((

canım bende de aynı dertler vardı 3 gündur evde çok iyi dinleniyorum şişlerim indi bir de çatı kemiğim ayağım belim felaket durumdaydı nerdeyse tuvalete bile kucaklarında götürceklerdi doktor daha önce magnezyumu 2 ye çıkarmamı söylemişti ama yapmamıştım şimdi 3 gündür düzenli sabah akşam suda eritip içiyorum bana çok iyi geldi ağrılarımın yarısından çoğu gitti dene istersen sen de

ay cnm ya inşallah benim oğlum da uslu bir bebek olur, tek tesellim bu =)

Ben yandim o zaman bir doktorum bir hemsire bir de ebe bebismin cok hareketli oldugiunu soylemisti kalp atisini dinlerken ebeyle iki tik tik ses veriri hopp yer degistiridi bebisim saglikli gine gelsinler de gerisi teferruat olur

Çok Etkileyici ya gerçekten bayldim ben bu doguma.. hatta isi abartip dr randeevusuna filan baktim acaba ben de mi o hstaneye gtsem.. insan böyle kendni degerli hssedyor ne güzel doktormus o öyle helal olsun..

Azcik kiskandim ben okurken.benim doktorumda guleryulzudur iyidir ama bu doktora hayran olmamak mumkun degil

Günaydın anneler ve minik fareler ))
Şükür bugn de deliksz bi uyku cektim cozdm galba bu isi yatmadan bi kac saat önce mideyi rahat biraknca guzel uyuyosnuz hanmlar..
Bu arada hareketsz bebek uslu mu oluyomus ay ne güzel biz yandk o zaman kızım halay mendliyle dogacak die düşünüyorum ben )) disarda da rahat durmiycak desenize yaramaz mi olucak yani..
Dun burdan omudgum kadaryla doğum videolari seyrettgnizi gördüm ben cok cekiniyordum esime rica ettm sen seyret die tabi sora dayanamadmm sesini kapattm pirt die dogdubebişlerr )) ay iyi ki seyrettm szeryan diee ısrar etmenin anlami yok galiba tabi cekilen aci noktasnda bi sey bilmiyorum ama cok temiz ismis bu normal doğum. . Allah hepmize hayrlsni versn..

Ben izlemiyorum korkmamak icin bu arada her hareketli bebek yaramaz olacak diye birşey yok ben annemin karnında cok hareketliymisim ama bebekligim cok ama cok usluymus benim bebeğim de çok hareketli ama bnm içime uslu bir bebek olacakmış gibi doğuyor

Ben yandim o zaman bir doktorum bir hemsire bir de ebe bebismin cok hareketli oldugiunu soylemisti kalp atısini dinlerken ebeyle iki tik tik ses veriri hopp yer degistiridi bebisim saglikli gine gelsinler de gerisi teferruat olur

cnm rabbim hepimize hayırlı,sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah dediğin gibi en önemlisi bu =)

midem yanıyoooo uyuyamıyorum boğazım acıyo artık asitten.allahım sen bize yardım et.

cnm geçmiş olsun, mide yanmasına süt çok işe yarıyor, sütün kesmediği durumda rennie duo diye bir şurup kullanıyorum doktoruna danışıp öyle kullan derim bende çok işe yarıyor.

evvet eylül annesi olacam sanırken temmuz annesi oldum geldim kızlar.... rabbim hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin facedeki grupta paylaşmıştım ama burdada yazayım dedim.... 30 temmuzda bebeğimi sezeryanla doğurdum ameliyat kolaygeçti şükür iyiyim bebeğim kuvezde 1090 gr olarak doğdu oğlum kuvezde beslenme ile büyüyecekler sütümü sağıp götürüyorum ve onu taburcu edeceğimiz günü iple çekiyporum... neyse herkesin bayramı kutlu olsun şimdiden....

Hayirlisiyla kucagina alirsin cnm o gunler ins hemen gecer bilirim beklemenin ne zor oldugunu kuzim kucagimda cok sukur 1 hafta kaldi kizum kuvezde...ins sende en kisa zamanda bebisini kucagina alip emzirur kokusunu icine cekersin...:KK16::KK16:S

midem yanıyoooo uyuyamıyorum boğazım acıyo artık asitten.allahım sen bize yardım et.

Seni cok iyi anlıyorum canım ne gavıscon ne rennıe şurup hiç banamısın demıyodu boğazım acıyodu artık asıtten doktorum pulcet verdı bu gıdısımde sabah ac karnına alıyorum bi tane cok şükğr şimdi cok iiyiyim sende bı doktoruna sorup kullan istersen Allah şifa versin

Selammmm kizlar nasilsinizzz biz cok iyiyizzz kizim geceleri uyutmasada bugun 21.gunumuz buyuyor benim melegimmm hepinizi cok opuyorummmmmmm ins hayirlisiyla dogum yapar minicikleri kucaginiza alirsiniz:KK16::KK16::KK16::KK16:

herşey çok ters gidiyor... :KK43:

okullar 16sında açılıyor.beklenen doğum tarihi 15i.ve biz lojmandan 19unda taşınmak zorundayız...
istanbul/ tuzlada ilkokula yakın ev arıyorum fakat gidip görmem herhalde imkansız bu saatten sonra :KK14:
bağıra bağıra ağlamak istiyorum herşey üst üste geldi :KK14::KK14:

gaviskon şurup öneriyorum..benim drum ilaca karşıdır bunu düşünmeden yazdı mide yanması için ve gerçekten etkili..druna bi sor istersen...

okullar 16sında açılıyor.beklenen doğum tarihi 15i.ve biz lojmandan 19unda taşınmak zorundayız...
istanbul/ tuzlada ilkokula yakın ev arıyorum fakat gidip görmem herhalde imkansız bu saatten sonra :KK14:

cnm kendini üzme bebeğin de üzülüyor bak, kısmet böyleymiş demek ki, sen de çok titiz bir nakliye firmasıyla anlaş öyle firmalar var ki herşeyini tek tek kendileri paketliyorlar, sana hiçbir şey kalmıyor, , sen kıymetli eşyalarına sahip çık gerisini nakliye firmasına devret, taşınmayı eylüle bırakma, strese de girme doğumu tetikler, annen ya da ailenden birinden de destek al, tuzla baya büyük bir ilçe bir çok ev vardır güzel, evellallah herşey atlatılır inşallah

canım 3 gece geçirdim o şekilde bu dördüncü gecem doktor pulcet verdi gece yatarken iç dedi ama dün gece bir işe yaramadı yine aynıydı bakalım bu gece neler olacak Allah yardımcın olsun inşallah çok zor mide ekşimesi de uykun varken uzanıp yatamamak da..

Selammmm kizlar nasilsinizzz biz cok iyiyizzz kizim geceleri uyutmasada bugun 21.gunumuz buyuyor benim melegimmm hepinizi cok opuyorummmmmmm ins hayirlisiyla dogum yapar minicikleri kucaginiza alirsiniz:KK16::KK16::KK16::KK16:

ayyy maşallah bizim bebişlerin ablası oldu o :KK70: bende geceleri hiç uyuyamıyorum artık alppin keşke doğsa da her uyandığımda en azından yüzünü görsem kokusunu duysam bebeğimin :)

cnm kendini üzme bebeğin de üzülüyor bak, kısmet böyleymiş demek ki, sen de çok titiz bir nakliye firmasıyla anlaş öyle firmalar var ki herşeyini tek tek kendileri paketliyorlar, sana hiçbir şey kalmıyor, , sen kıymetli eşyalarına sahip çık gerisini nakliye firmasına devret, taşınmayı eylüle bırakma, strese de girme doğumu tetikler, annen ya da ailenden birinden de destek al, tuzla baya büyük bir ilçe bir çok ev vardır güzel, evellallah herşey atlatılır inşallah

Evet ama drumuz burda olsun bebek diyor..doğduktan sonra da takip edilecek böbrek genişlemesi vardı çünkü ..
Ayrıca ben ilk doğumumdaki gibi hasta olursam ki o da hep sinir stresten ve kötü bir doğum personeli yüzünden oldu.
Sanırım yine evimde huzurlu bir logusalik geçemeyeceğim
..

X