2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar herkes iyidir inş hayırlısıylan bayramıda atlattık bakalım yarın kontrolüm var kızlar size sorum şimdi annemle eşim temizlik yapcak ama ne zaman başlamalıyız yani bu hafta daha erken mi başlamak için :KK16:

günaydın kızlar herkes iyidir inş hayırlısıylan bayramıda atlattık bakalım yarın kontrolüm var kızlar size sorum şimdi annemle eşim temizlik yapcak ama ne zaman başlamalıyız yani bu hafta daha erken mi başlamak için :KK16:

gunaydınlarrrr...bır hafta daha beklemek ıyyı olur sankı halıları kaldır serme daha dogumunu yapınca annen yada eşin serer ben oyle yapıcam dogum tarıhınız bellı mı sezeryan tarıhı yada

Günaydın,
taşınma telaşı, internetsiz ev,
bebeğimin hala kafa yukarıda oturuyor olması hariç biz iyiyiz, günaydın herkese.

midem yanıyoooo uyuyamıyorum boğazım acıyo artık asitten.allahım sen bize yardım et.

canım süt çok iyi geliyo inan mucize gibi ben mahvoluyodum mide yanmasından artık ağzımdan asitler çıkıcak zannediyodum şimdi sabahları süt içiyorum inan hiç mide yanmam olmuyo

herkese günaydın
dün bebeğimin hareketlerini normalden az hissettim doktora gittik şükür bebeğim iyiymiş 15 gündür görmüyodum en azından güzel haberlerini almış olduk bakalım yarın da kontrolümüz var doktorumuz ne diyecek çatı muaynemiz de var bir de bende acayip mantar olduğunu farkettim yarın onu da sorucam

gunaydınlarrrr...bır hafta daha beklemek ıyyı olur sankı halıları kaldır serme daha dogumunu yapınca annen yada eşin serer ben oyle yapıcam dogum tarıhınız bellı mı sezeryan tarıhı yada

halıları yıkamya verdim geldi ama daha semicem temizlikten sonra sercem doğum tarihi daha belli değil şimdilik normal gözüküyor bakalım yarın doktordan tahmini doğum tarihini isticem ona görede program yapmam lazım ev için

herşey çok ters gidiyor... :KK43:

okullar 16sında açılıyor.beklenen doğum tarihi 15i.ve biz lojmandan 19unda taşınmak zorundayız...
istanbul/ tuzlada ilkokula yakın ev arıyorum fakat gidip görmem herhalde imkansız bu saatten sonra :KK14:
bağıra bağıra ağlamak istiyorum herşey üst üste geldi :KK14::KK14:

gaviskon şurup öneriyorum..benim drum ilaca karşıdır bunu düşünmeden yazdı mide yanması için ve gerçekten etkili..druna bi sor istersen...

gavıscon bende hıc ıse yaramıyocanm kızımmın kafası mıdemde oturamıyorum bıle olmadı yarın tekrar gdecegm dr.a sabahları ellerımı acamıyrum cok acıyo acaba kalsıyum eksıklıgı mı

günaydıınn herkeseee.. henüz kahvaltı yapmadan buraya geldim artık uzun uyuyorum maşallah bu hiç iyi olmadı bi ay sora uyku uyku die ağlıycam yanlş zamanda alıştım uyumaya galiba :))
Ben izlemiyorum korkmamak icin bu arada her hareketli bebek yaramaz olacak diye birşey yok ben annemin karnında cok hareketliymisim ama bebekligim cok ama cok usluymus benim bebeğim de çok hareketli ama bnm içime uslu bir bebek olacakmış gibi doğuyor
inş cnm dediğin gbi olur, bebeişim de sana benzesn o zaman maşallah hareketlerimiz çok sık ve çok belirgin.. yaramaz olurlarsa da yapçak bi şey yok :))
Azcik kiskandim ben okurken.benim doktorumda guleryulzudur iyidir ama bu doktora hayran olmamak mumkun degil
ben de aynen öyle hissettm benm doktorum da çok pozitif çok doğal tatlı belki bzim hkayelermiz de böyle olucak demi sabredip beklemek lazım ..

kızlar dünden beri garip bi akıntım var gayet fazla oluyor arada dışına çıkıyor acaba bi durum mu var yarın dr kontrlüm var bakalımm bu kadar erken tarhte gelmez kızım inş.. daaa yatağmz yok annannemz burda diill kzıım duurrr :))):KK45:

Arkadaşlar bebeğimin beşiğine bu hafta yatak yaptırmak istiyorum. Acaba ortalama ne kadara yaptırabilirim bilgisi olan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum. $DSCI0254.jpg

herkese günaydın
dün bebeğimin hareketlerini normalden az hissettim doktora gittik şükür bebeğim iyiymiş 15 gündür görmüyodum en azından güzel haberlerini almış olduk bakalım yarın da kontrolümüz var doktorumuz ne diyecek çatı muaynemiz de var bir de bende acayip mantar olduğunu farkettim yarın onu da sorucam

merhaba.. mantar olduğunu nasıl farkettin ve bu mantar denilen şey nasıl bir şey tarif eder misin? Çünkü benimde kaşıntım oluyor acaba mantar mı diye düşündüm ama emin olamadım e malum artık göbüşten bir şey de göremiyorumm

kızlar çok alakasız olucak ama sizlere de sorayım dedim bebek şekeri yaptıran yaptırcak olan var mı bi saattr nette ona bakıyorm pek anlamadğm bi konu..

kızlar çok alakasız olucak ama sizlere de sorayım dedim bebek şekeri yaptıran yaptırcak olan var mı bi saattr nette ona bakıyorm pek anlamadğm bi konu..

Öncelikle herkesin günü güzel geçsin.....

Ben bebek şekerimi lora nikah şekeri sitesinden beğenip sipariş vereceğim.Nikah şekerimi ve Ural Ege'nin hoşgeldin şekerini de oradan sipariş etmiştim.
Hatta çoğu zaman 3 numune seçip 10 tl karşılığında istiyorum, ihtimal verdiklerimi birebir görüp ona göre sipariş veriyorum.Çok rahat oluyor.
Önemli olan ne istediğine net karar vermek.Mesela ben badem şekerli ve magnetli olan şekerleri tercih ediyorum.Yani büyük oğlumda öyle yapmıştım.Ama isteyen lavanta kesesi beğenir, isteyen biblo, isteyen not kağıdı için ataç..Tercih meselesi.

merhaba hayırlı pazarlar kızlar

hayırlı haberlerle gel canım inşallah temizliği bende bu hafta tekrarlatacağım eşimle arefe günü temizledik ama 15inden sonra doğumu bekle dedi doktorumuz o yüzden halıları ve koltukları sileceğiz malum bayramda gelen gidenimiz de oldu bende salonda uyuduğum için terliyorum haliyle ence vaktidir sonra üstünden yine geçilir sen hastaneden gelene kadar..

herkese günaydın

gözün aydın canım benim doktorum ısrarla çatı muaynesi yapmıyor gerek görmüyormuş daha erkenmiş doğum zamanı bakacakmış kafa ölçüsü daha genişleyebilirmiş şimdiden kestirilmezmiş adam çok rahat yaa :KK50: sen güzel haberler alırsın inşallah canım mantar zor eskiden çok çekmiştim inşallah bir çaresi bulunur

günaydıınn herkeseee.. henüz kahvaltı yapmadan buraya geldim artık uzun uyuyorum maşallah bu hiç iyi olmadı bi ay sora uyku uyku die ağlıycam yanlş zamanda alıştım uyumaya galiba :))

inş cnm dediğin gbi olur, bebeişim de sana benzesn o zaman maşallah hareketlerimiz çok sık ve çok belirgin.. yaramaz olurlarsa da yapçak bi şey yok :))

ben de aynen öyle hissettm benm doktorum da çok pozitif çok doğal tatlı belki bzim hkayelermiz de böyle olucak demi sabredip beklemek lazım ..

kızlar dünden beri garip bi akıntım var gayet fazla oluyor arada dışına çıkıyor acaba bi durum mu var yarın dr kontrlüm var bakalımm bu kadar erken tarhte gelmez kızım inş.. daaa yatağmz yok annannemz burda diill kzıım duurrr :))):KK45:

ayy herkesler yarın kontrole gidiyor maşallah güzel haberler alırsın inşallah canım sende.. akıntının artması normaldir doğuma yakın oluyormuş öyle şeyler e az kaldı artık ama ananesini bekler inşallah güzel kızın :KK70:

merhaba.. mantar olduğunu nasıl farkettin ve bu mantar denilen şey nasıl bir şey tarif eder misin? Çünkü benimde kaşıntım oluyor acaba mantar mı diye düşündüm ama emin olamadım e malum artık göbüşten bir şey de göremiyorumm

canım mantar akıntısı kesik kesik ve bembeyaz olur sanki peçeteyi ıslatmışsın da parçalamışsın gibi olur şüphen varsa doktoruna sor canım inşallah değildir şimdiden geçmiş olsun

ben yaptıracağım ama doğuma değil mevlüt için çünkü hastanede çok fazla gidiyormuş hemşiresi hastabakıcısı diğer doğum yapanların refakatçıları derken yetiremem o yüzden hastanede lokum dağıtacağım mevlüt için bebek şekeri dağıtacağım eminönünde havuzlu handa buldum tanesi 1tl içinde lavantada var çift patik şeklinde çok şekerler hemde magnetli bunun bir değişik versiyonuydu canım $CIFTLI-BEBEK-PATIGI-SEKLINDE-BEBEK-SEKERI__67461430_0.jpg şimdiden almadım çünkü etiket yaptırıp doğum tarihini de yazdırmak istiyorum o yüzden bekliyoruz doğumu :KK70:

Kizlar mantar Enfeksiyonu olup gecmeyen var mi normal doğum esnasında bebeğe bulaşabiliyormus galiba ya ben ilac kullanmıştım ama geçmedi songl ün yaşadığı gibi bi r durum da yaşamak istemiyorum çatı muayenemde mantar görmek istemiyorum doktorun elinde

göbeğimden normalde ben de göremiyorum ama ayna karşısında göbeğimi çekiştirince az çok görebiliyorum sivilce gibi ve bazılarının uçları beyaz iltihaplı duruyo birde çok kaşınıyo kaşıyıncada bazıları kanıyo çamaşırım kan oluyo ben de emin değilim ama galiba mantar yarın doktorada sorcam bi de bunun üstünden ağda yapılırmı onu da sorcam ağda da mikrop kapma ihtimali de olabilir gibi geliyo

X