2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

neyse öhöö öhöö konu dışına cıkmayayım kızlar sonra patron kızar valla:26::26:Allah nasip ederse bebiş haberlerimizi burdan paylasırız:KK49:

yaa biz geçen 2012 eylül annişleriyiz ne çabuk zaman geçtide eskidik su gibi geçti zaman

aynen öyleee:)) hamileyken geçmiyor günler ama şu an sanki hiç hamilelik gerçirmemişim gibi.meleğim kucağımda şu an:)):nazar::nazar:
Rabbim isteyen herkese de nasip etsin,evlat hasretiyle,acısıyla sınamasın:KK16::KK16:

kızlar bu gün dr kontrolum vardı aynı zamanda yumurtlama günümdü veeeeee yumurtamışım yumurtam çatlamış ve etrasında sıvı oluşmuş ( heyecandan soramadım o sıvı ne işe yarar die ) şimdiye kadar herşey normal bakalım yarısı gitti yarısı kaldı 14 gün sonra ne olacak inş bende hamileyim yazabilirim. Allah hepimizin yardımcısı olsun. bugüne kadar çok çalıştık şimdi dinlenme vakti :))) pazartesi izmire gidiyorum anneşimin yanına :KK55:
bat :28 Aralık :KK9:

Meraba arkadaslar 2009 eylül annesiyim insallah 2013tede eylül annesi olurum..
Bende dr kontrolundeyim gonofhen le 1yumurta olmus persembe catlatma ignemide vurumdum dr igneden sonraki 20gun icinde hastalanmaSan hamilesindir gel dedi insallah 2ocaga kadar hastalanmamda hamis olurum ...
Hepimizin hakkinda hayirlisi..

Son düzenleme:
Meraba arkadaslar 2009 eylül annesiyim insallah 2013tede eylül annesi olurum..
Bende dr kontrolundeyim gonofhen le 1yumurta olmus persembe catlatma ignemide vurumdum dr igneden sonraki 20gun icinde hastalanmaSan hamilesindir gel dedi insallah 2ocaga kadar hastalanmamda hamis olurum ...
Hepimizin hakkinda hayirlisi..

InsAllah insAllah hepimiz burada olalim hayirla

slm kızlar yeni evliyim ama bende eylül annesi olmak istiyorum.. bu bat-sat nedir acaba bilmiyorm hiç:18:
adet tarihim 7 aralıktı ve 27 günde bir oluyor.. hadi bana da bir yardımcı oluverin:KK34:

slm kızlar yeni evliyim ama bende eylül annesi olmak istiyorum.. bu bat-sat nedir acaba bilmiyorm hiç:18:
adet tarihim 7 aralıktı ve 27 günde bir oluyor.. hadi bana da bir yardımcı oluverin:KK34:

valla batın anlamı beklenmedik adet tarihi. sizin bat 2 ocağa falan denk geliyo yani bu hafta çalışmalara başlayın bence:))

selam arkadaşlar.... ben de nedense eylül annesi olmak ister gibiyim tuhaf hisler içindeyim yani... neden mi? çünkü daha 1 yaşında oğlum var hatta çarçamba günü doğum günü... daha 1 yaşını yeni bitirdi ama bebek istiyorum gibi; çünkü tedavi ile olunca ilki şimdi uğraşmadan ne zaman olursa olsun istiyorum ve bu ay düşünmeye başladım artık yaş geçmeden 2. de olsun nasipse inşaallah diye... ama bir yanım da korkuyor hazır büyüdü uykularıma döndüm ne zorum var acaba diyorum ama yavrumun da kardeşi olsun istiyorum işte... değişik duygular işte...

selam arkadaşlar.... ben de nedense eylül annesi olmak ister gibiyim tuhaf hisler içindeyim yani... neden mi? çünkü daha 1 yaşında oğlum var hatta çarçamba günü doğum günü... daha 1 yaşını yeni bitirdi ama bebek istiyorum gibi; çünkü tedavi ile olunca ilki şimdi uğraşmadan ne zaman olursa olsun istiyorum ve bu ay düşünmeye başladım artık yaş geçmeden 2. de olsun nasipse inşaallah diye... ama bir yanım da korkuyor hazır büyüdü uykularıma döndüm ne zorum var acaba diyorum ama yavrumun da kardeşi olsun istiyorum işte... değişik duygular işte...

Kim bilir belkide cabucak gelir ikinci yavrun
Erken degil canim hersey genclikte cekilir

benimde bugünlerde içimde acaip istek var allahım inşallah bizlerede nasip eder

X