2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

benimde bugünlerde içimde acaip istek var allahım inşallah bizlerede nasip eder

aslında düşününce ilki de çok bekletmedi şükür ama insan istemeye başlayınca ve birkaç ay da olmayınca strese giriyor... ben de az düzeyde pcos var çabuk sonuç almıştık ama yaş ilerleyince iş zorlaşıyor... hem bence de gençken çekilir çocuk derdi... oğlum 1 yaşında ama 9 aylıkken yürüdü arkasında koşturmak yoruyor... 2.ye nasıl bakarım bilmem... nasipse olursa buraya yazarım... sat 02 aralık bat ta yılbaşı olur herhalde:)

aslında düşününce ilki de çok bekletmedi şükür ama insan istemeye başlayınca ve birkaç ay da olmayınca strese giriyor... ben de az düzeyde pcos var çabuk sonuç almıştık ama yaş ilerleyince iş zorlaşıyor... hem bence de gençken çekilir çocuk derdi... oğlum 1 yaşında ama 9 aylıkken yürüdü arkasında koşturmak yoruyor... 2.ye nasıl bakarım bilmem... nasipse olursa buraya yazarım... sat 02 aralık bat ta yılbaşı olur herhalde:)

hadi hayırlısı ozaman :)))

sat: son adet tarihi
bat: beklenen adet tarihi:KK34:

teşekkür ederim cnm sayenİzde öğrenmiş olsum :KK34:

valla batın anlamı beklenmedik adet tarihi. sizin bat 2 ocağa falan denk geliyo yani bu hafta çalışmalara başlayın bence:))

saol cnm.. sanırım seni hissettim başladık çalışmalara :KK1:
dilerim Rabbim hepimiz için hayırlı olanını verir.. Amin.

Ya kizlar nezaman eylul anneleri canlanacak :)) nezaman guzel haberleri vermeye baslayacagoz sabirsizlaniyorum ...

25 kasim sati olanlar pauartesi damlarlar
Bn hamileyim cigliklari yukselir
Pauartesi olumlu olumsuz yazacaklardan biride bnm

Belalarin 1. Kat semaya indigi SAFER Ayindayiz... Bu gece birinci gecesi. Efendimiz sav bugun ölüm hastaligna tutulmustur. Safer ayinda Levhi mahfuzdan 1. Kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu bela ve kazalar sene icine yayilmaktadir. Bu ayda hergün 100 defa La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim denilmelidir. Günde 100 defa okuyandan, en hafifi fakirlik olmak üzere 70 cesit bela kaldirilir. Bilmeyen kardeslerimizide iletelim insaallah. "Kim hayra vesile olursa hayri yapan gibidir"

hayırlı olsun kızlarr rabbim güzel haberler almanızı nasp etsinn topiği görünce tüylerim diken diken oldu bende 2012 eylül annesiyimm ve geçen sene 26 aralıkta hamile olduğumu öğrenmiştim sat:28 kasımdıı benimm.. sizlerde en yakın zamanda müjdeli haberleri alırsınız artıkk... ilerleyen zamanlardaa sorularınız olursaa 2012 eylül anneleri topiğine bekliyoruzz hepinize sevgiler:KK16::KK16::KK16:

Hepimiz içinde hayırlısı olsun bnm daha çookk var bata :) bat :18 ocak sat 19 ocak... yeni yıl hepimize şans getirsin inşallah..En Büyük TÜRKİYE

slm kızlar
benim bat 25 aralık . 19 aralıkta evde test yaptım pozitif çıktı.aynı gün kan testi yaptırdım değer 12 çıktı.
2 gün sonra kan testini tekrarladım 37 çıktı.pazartesi tekrar gidicem kan testi için.adet günüm henüz geçmediği için tedirginim inşallah bebeğim benimle kalır gitmez bi yere :KK43:

slm kızlar
benim bat 25 aralık . 19 aralıkta evde test yaptım pozitif çıktı.aynı gün kan testi yaptırdım değer 12 çıktı.
2 gün sonra kan testini tekrarladım 37 çıktı.pazartesi tekrar gidicem kan testi için.adet günüm henüz geçmediği için tedirginim inşallah bebeğim benimle kalır gitmez bi yere :KK43:

InsAllah cnm bak ne guzel erkrnden ogrenmissin bl bol dinlen guzelim
Gozunaydinnnnn

X