2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

tesekkur ederim ☺limon etutu inceledim guzel bir yer ama.karsiyaka tarafindaymis digeri de bayrakli tarafinda bana bornova merkez civarinda bir yer lazim. Biraz daha arastirmam lazim sanirim. Cogu uc yastan basliyor.insallah benimki de kelime olarak baslar konusmaya isterse susmasin kuzu

benım dedıgım bornova mıgrosun ordaydı canım merkezde neresı var bılmıyorun..hayırlısı ınş....zamanla konuşmasıda acılır korkma
bu arada krese gönderen arkadaslar varsa bu surec hakkında bızı bılgılendırırlerse sevınırız

nasılsınız kızlar bazen bakıyorum gruba tanıdığım isimleri burda görünce mutlu oluyorum. beni belki hatırlamazsınız bayadır yazmıyorum.

Arkadaslr canlar napiosunuz bebisler nasil artik 2 yasini gecti hepsi allah uzu. Omur versin ben 2.bebegime hamileyim var mi aranizda 2.bekleyen

Arkadaslr canlar napiosunuz bebisler nasil artik 2 yasini gecti hepsi allah uzu. Omur versin ben 2.bebegime hamileyim var mi aranizda 2.bekleyen
Hayırlı olsun canım bende 2013 eylül annesıydım bıde 2015 eylül annesi oldum bile cok şükür çok guzel bı duygu ıkıncı cocukta ama bı okadar zor ve zahmetli Allah kolaylık versın hepimize sızın yas farkınız 2.5 gecıcek bizim tam ıkı yastı 16 aylıkkken hamıle kaldım bıraz zahmetli gectı tabı ılk hamilelik kadar kolay gecmiyo suze muhtac bı minnoş daha oluyo saglıkla alırsın inş kucagına

Merhaba, hakikaten sana çok uzak gibi geliyodur ama nasıl geçtiğine kendin de şaşıracaksın. Ben koşuyolu Medipol e gidiyorum, doktorum Perihan Özden gayet ilgili, orada isim yapmış diğer doktorlar kadar yoğun değil o nedenle rahat rahat, uzun uzun muayene ediyor. Kısmetse doğumumu orada yapacağım, doğum ekibi de acilden girişlerimde bir kaç tanesini tanıdığım kadarıyla ilgili ve sevecen. Muayeneler için ssk lı 55 TL, nst ye 30 TL alıyorlar, ikili teste 240 Tl mi ne vermiştim, detaylı ultrason da 200 dü sanırsam. diğer kan tahlillerini vs dışardan devlet hastanesinde yaptırdım genelde... hayırlısıyla sağlıklı gelsin bebişin inşallah

Merhaba, perihan hanımdan memnun kaldınız mı ? Doğumunuza girdi mi acaba ? Pek bilgi yok kendi hakkında bilgi verebilir misiniz? Normal dogumu destekliyor mu ?Tskler

ıyıde benım kzın boğazı ve kulagı ıltıhaplanmış.boyle bı durumda antıbıyotık kullanmaktan baska çare yokkı.soğan suyu yetermı o enfeksıyonu kurutmaya.sadece grıp olssa anlarım ama ben 2 gun dra gıtmedım kendım ıyıleştıreyım dıye.daha beter oldu yavrum.doğal olcaz dıye bebeklerımıze ezıyet ettırmeyelım

Merhabalar, bende tecrubemi paylaşmak istiyorum arkadaşlar konu bebisler olunca hepimiz çok hassasiz.. bnm bebeğim 11 aylık ve şimdiye kadar Bikac kez antibiyotik kullanma durumuna geldi. Soğuk algınlığı, kulak ve boğazda kızarıklık,öksürük gibi sebeplerle. Çok çok mecbur kalinmadigi sürece ilaç kullanmak istemiyorum.Bu yüzden Bebisim dogdugundan beri o kadar doktor gezdim ki, (birde daha minikken bağırsak problemimiz vardı). Sonunda bulduk doktorumuzu. 5. ayından beri hafize hn a gidiyoruz gerek oldukca. Bu arada hafize hn muayenehanesi bize biraz uzak o yüzden basit durumlarda farklı doktorlara ve aile hekimine de gidiyorum ama direk antibiyotik yazıyolar biz tekrar hafize hn da alıyoruz soluğu. Bana çok çok tuhaf geliyo gerçekten bu kadar minik bedenlere böyle ağır ilaçların verilmesi.. allaha binlerce kez hamdolsun şimdiye kadar tüm hastalıklarımiz günde üç kez birer çay kasığı soğan suyu ve bir kez sarımsak rendeleyip yiyeceklerine katarak geçti. Şu anda yine kullanıyoruz cunku bebegim bronsiolit olmuş.. önce özel bir hastaneye gittik sabah aksam olmak üzere 10 tane antibiyotik iğne ve ventolin verdi doktor. Ve burnunu sürekli açık tut serum fizyolojik sık dedi. Sonra almadım onları hafize hn a götürdüm ventolin verdi o da ama antibiyotik başlatmadi. Dört gundur soğan sarımsak devam ediyoruz ve ventolin. Öksürük çok kötüydü şimdi çok daha iyi ama hala devam ediyor, hiriltit tam kesilmedi. Sanırım bu sefer biraz daha uzun sürüyor iyileşme sureci..İnşallah antibiyotik kullanmaya gerek kalmaz. Tedaviyi kendi doktorunuza da danışarak uygulamanzi şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar, bebisler ne kadar az ilaç kullanırsa içimiz o kadar rahat..

Merhabalar, bende tecrubemi paylaşmak istiyorum arkadaşlar konu bebisler olunca hepimiz çok hassasiz.. bnm bebeğim 11 aylık ve şimdiye kadar Bikac kez antibiyotik kullanma durumuna geldi. Soğuk algınlığı, kulak ve boğazda kızarıklık,öksürük gibi sebeplerle. Çok çok mecbur kalinmadigi sürece ilaç kullanmak istemiyorum.Bu yüzden Bebisim dogdugundan beri o kadar doktor gezdim ki, (birde daha minikken bağırsak problemimiz vardı). Sonunda bulduk doktorumuzu. 5. ayından beri hafize hn a gidiyoruz gerek oldukca. Bu arada hafize hn muayenehanesi bize biraz uzak o yüzden basit durumlarda farklı doktorlara ve aile hekimine de gidiyorum ama direk antibiyotik yazıyolar biz tekrar hafize hn da alıyoruz soluğu. Bana çok çok tuhaf geliyo gerçekten bu kadar minik bedenlere böyle ağır ilaçların verilmesi.. allaha binlerce kez hamdolsun şimdiye kadar tüm hastalıklarımiz günde üç kez birer çay kasığı soğan suyu ve bir kez sarımsak rendeleyip yiyeceklerine katarak geçti. Şu anda yine kullanıyoruz cunku bebegim bronsiolit olmuş.. önce özel bir hastaneye gittik sabah aksam olmak üzere 10 tane antibiyotik iğne ve ventolin verdi doktor. Ve burnunu sürekli açık tut serum fizyolojik sık dedi. Sonra almadım onları hafize hn a götürdüm ventolin verdi o da ama antibiyotik başlatmadi. Dört gundur soğan sarımsak devam ediyoruz ve ventolin. Öksürük çok kötüydü şimdi çok daha iyi ama hala devam ediyor, hiriltit tam kesilmedi. Sanırım bu sefer biraz daha uzun sürüyor iyileşme sureci..İnşallah antibiyotik kullanmaya gerek kalmaz. Tedaviyi kendi doktorunuza da danışarak uygulamanzi şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar, bebisler ne kadar az ilaç kullanırsa içimiz o kadar rahat..

bende artık soğanlı sarımsaklı doğal şurup yapıyorum..bal lımon karabıer yapıyorum gecmezse doktora goturuyorum tabıkı...ama doğal surup çok ıyı gelıyo grıbal enfeksıyonlarda
bu arada İzmirdeysenız doktorunuz hangı hastanede calışıyo acaba..ben boyle bır dr arıyorum ama bulamıyorum malesef

bende artık soğanlı sarımsaklı doğal şurup yapıyorum..bal lımon karabıer yapıyorum gecmezse doktora goturuyorum tabıkı...ama doğal surup çok ıyı gelıyo grıbal enfeksıyonlarda
bu arada İzmirdeysenız doktorunuz hangı hastanede calışıyo acaba..ben boyle bır dr arıyorum ama bulamıyorum malesef
izmirde degilim malesef:KK43: drumuz ıstanbulda...Umarım siz de gonlunuze yatan bir doktorla karsilasirsiniz...

X