2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

hepinize hayırlı cumalar...

ms eylül cnm sen en iyisini bilirsin...böyle devam et biliyorum şimdi gönderdiğin için bile üzülüyorsun biz kadınlar böyleyiz erkekler kadar gaddar olamıyoruz...hakkında hayırlısı olsun cnm inş. düzelicek arada erkeklere oluyor böyle ama bir insan 7 sinde neyse 70 indede o oluyor değişmiyorlar onu anladım..

dün ben anlattıktan sonra aradı ben kendi annene git ben aradım söyledim dedi yarın akşamda benim anneme gidersin dedi...banada öyle laflar söyleme dedi yok senin annen daha önemlimi fealn diye ben de söyletme dedim bunu baştan annene tel.açıp söylesen olmuyormu dedim öyle kapandı konu..son olur inş. zaten hep stres hep korku içindeyim ...iştede sorunlarım var eşimde çık işten mahkemeye ver diyor bende 7 senedir burdayım nasıl verim diyorum bakalım ne olacak bir çıkacam dahada gelmicem zaten bizim patronlar gibi insan görmedim hayatımda..ama işte maddi sıkıntıdan dolayı çalışmak zorundayım bebeğim uğurlu gelirde kv lerin arsası var satılsada ev alsak kira çok zor sırf kira ve yol için çalışıyorum ben ya...

pikocuğum sen neler çekmişsin öyle Rabbim mükafatını verir sana cnm...inş. prensesinle daha çok mutlu olursun valla böyle okuyunca ben sizinle üzülüyor sizinle seviniyorum...baya baya alıştım size..

canım benim çok sağol hakkımızda hayırlısı olsun uzluyosun tabi uzulmezmisin ne yer ne içer merak ediyosun ama azcık gaddar olmakta fayda var duşunsun aklı başına gelsin benim bi yavrum var daha doğmadan ben neler yapıyorum desin hayırlısı canımm:)
iyi bak bari eşin halletmiş bi şekilde evet erkeklerin en sinir oldukları konu senin annen benim annem konusudur uyuz olmuştur o şimdi :KK1:sende kapat gitsin konuyu uzatmayın hiç tatlım,iş konusunda da 7 seneden bahsedşyosun cancağazımmm tazminatın var en önce bırakırsan o tazminatı alamazssın sen kendini attırmaya baka ozaman:)versinler tazminatını çık ole 7 sene çöpe atılırmı inşallah arsa satılırda evinize geçersiniz ama bebişş rızkıyla gelicek bak görursun evide alırsınız işyerinden de hakkını alıcaksın benim içime doğan olur bak gör canım:KK16:

kızlar ben de bugün ayrıntılıya giriyorum saat 3 i.in randevu aldım çok heyecanlıyım kızımın her yerini göreceğim inşallah...prensesim bana mı benziyor babasına mı acaba çok merak ediyorum bu arada şu isimlerinizin altına kızım geliyor yada oğlum geliyor diye nasıl yazıyorsunuz?

canım hayırlı haberlerle gel inşallah heyecanını bizden ii kimse anlayamaz daha benim ayın 18 inde nasıl beklenir bilmem ama zaman geçiyo bi şekilde daha dun mm mm sayıyoduk bebişlerimizi:))heyyy gidi gunler heyyyyy eskidik artııkkkkk:))isimlerin altındaki yazıyı yukarda kullanıcı kontrol paneli var ordan profili duzenleden ismimin altındaki çiçek varya nergis falan yazıyo onu değiştiriyosun

ben iyiyimde senin yazdıklarını okudum şimdi biraz üzüldüm :KK43:(( allah hakkına hayırlısını versin canım benim umarım ailevi sorunların düzelir çocuğun mutlu bir yuvada büyür

gelirim inş. bakarsınız karın dolu gelmişim :))

karnın dolu şekilde bekliyozzzz inşlhhhhhhhhhhh canım

yaaaaaaaa işte baban gelmese dahada eziyet edicekler sana canım iyi yapmışssın sahipsiz sandılarmı adamın tepesine çıkıyolar hem aileler hemde kocalar Allah mutluluğunu daim etsin canım okadar çektiklerinden sonra valla senin bi guzel haberin i alınca kardeşim mutlu olmuş gibi seviniyorum ben ablası gelincede çok yuz verme annesiyle beraber tepene çıkartma iyi olmucan bu devirde deveyi diken..... demişler benimde annem babam yok kimsem yok ya birazda sahipsiz göruyo beni ama beni tanıyo ben delirdimmi herşeyı göze alırım şimdilik onu yolladım şirketinin evi var misafirleri ağırladığı oraya gitti giderkende kafamı dinlemem için gitmeyı kabul ettiğini söyledi bide gitmezssem bu halinle sen gidersin tanıyorum seni surunduremem bu halde evde kal kafanı dinle dedi paşam şimdiden yontulmaya başladı bile bu halimle gitmeme izin vermiyo ama bu halimle bana lafla sözle eziyet ediyo geri adım atmıcam dediğin gibi şimdilik resmiyete de dökmem canım çok sağol öğütlerin için iyiki varsınız:KK16:

bak şimdiden başlamış,hiç umursama,eve gelirsede ne bebekten bahset nede ilgi göster,onun yanında hamile değilmiş gibi davran,hastaneye fln kntrole gittiğinde bebek şöyleymiş falan deme,hiç bilgi verme...bak bakıyım nsl adam oluyo...aman hepsi aynı anacım yontulmamış odunlar....

Gunaydin hatunlar
Ruyamin etkisindeyin hala. Erkek bebegim olmus emziriyorum. Sonra bebegi unutuyorum. Panik halinde tekrar kosuyorum yanina okadar zayiflamiski ememiyo. Alti pislenmis degistirmemisim. Kipkirmizi olmus poposu. Bebege bakamadigimi gordum kisacasi. Kendimden nefret ettim ruyamda ya. Bebek nasi unutulur bi kosede hala asabim bozuk. Yavrucak perisan oldu benim yuzumden. :KK25::KK25:

oyy canım kıyamam neden nefret ediysn kendinden..ben eminimki meleklerimizi kucağımıza aldığımızda sanki 40 yıllık anne tecrübesi varmışcasına bakabilceğiz,sen hiç endişelene,çok ii çk tatlı bi anne olacaksın allah ın izniyle......

herkesin hayırlı cumaları olsun..
pikolaman neyseki kurtulmussun yasadıkların çok ağır ve acı şeyler..:KK47:
mseylülrabbim hakkında hayırlısını eylesin.inş kocan pişman olurda hersey sizin için daha güzel olur.sıkma canını diyecem ama demekle olmuyor.sakin ol canım oğlusunu düşün:2:

bugün doktor kontrolum var.bakalım nasıl geçecek bebisimi görmek icin sabırsızlanıyorum.gecen gittiğimde tam kendini göstermemisti doktor büyük ihtimalle kız demisti bakalım hala öyle mi:KK31:

fimolate tatlım rüyalar tersine çıkarmış hiç duymadınmı demekki sen çok çok ii bir anne olucaksın bu rüyaya göre öyle değerlendirceksin canımm:KK9::KK9:

Pikocummm eylulummmm teşekkür ederimm. ya ruyalar gercek gibi oluyo yaşıyosun o anı. sanki hakkaten telef etmişim gibi hissettim bebegi. Töbe töbe... ufacıkta bi erkek bebekti.
tıkınıcam şimdi :KK9: unuturum ben yemek yerken herşeyi :KK52:
seviyorum sizi ya valla. bu topikte cok güzel bi arkadaşlık var. :nazar: nazar degmesin :nazar:

herkesin hayırlı cumaları olsun..
pikolaman neyseki kurtulmussun yasadıkların çok ağır ve acı şeyler..:KK47:
mseylülrabbim hakkında hayırlısını eylesin.inş kocan pişman olurda hersey sizin için daha güzel olur.sıkma canını diyecem ama demekle olmuyor.sakin ol canım oğlusunu düşün:2:

bugün doktor kontrolum var.bakalım nasıl geçecek bebisimi görmek icin sabırsızlanıyorum.gecen gittiğimde tam kendini göstermemisti doktor büyük ihtimalle kız demisti bakalım hala öyle mi:KK31:

kızdır o kızzzzz utanıyodur göstermiyodur kendini terbiyeli kıscennnnnnn öğren bakalım kızmı kız ise ben oğluşuma alayım bu terbiyeli namıslı kızı hehehe :))guzel dileklerin için çok sağol tatlım inşallah duzelir valla ben geri adım atmıcam sonuna kadar gidicem bakalım hakkımızda hayırlısı olsun güzel haberlerle gel inşallah sende canım

moralini bozmak istemem ama aynı ilkindeki gibi gerginlik ve duygusallıklar oluyor ve ikinci hamileleik daha zor geçiyor benim :KK43:

Hmm...Bilmiyorum ama benim çevremdeki tüm iki, üç çocuk anneleri (ebem de dahil) ilk gebeliklerin genelde daha gergin geçtiğini, neyle karşılaşılacağını bilmedikleri için anne adaylarının daha diken üstünde olduklarını, sonraki gebeliklerde neyle karşılaşılacağı az çok bilindiği için ilki kadar panik olunmadığını söylüyor.
Ama hormonların sebep olduğu duygusal dalgalanmalar elbette her hamilelikte vardır.Kaçıncı olursa olsun.
Ben de hala olur olmaz herşeye takılp canımı sıkabiliyorum. Oğlumun geçen gün saçlarını kısalttım.Lüleleri gitti kıvırcık kuzumun.Ve saç kesildikçe düzelecek.(Benim de öyle olmuş).Ben bunu dert ettim...Artık oğlumun lüleleri olmayacak diye dakikalarca gözlerim dolu gezdim.Bu bunalıma girilecek konu mu??
Gene dün eşim "senin arabaya lpg taktıralım mı??" dedi diye ağlamaya başladım. Arabacığımın orjinali bozulacak diye....Ya randımanı düşerse, ya verim alamazsam pişman olursam diye..Salak kadın, daha ucuza gezeceksin!!!!

canım benim çok sağol hakkımızda hayırlısı olsun uzluyosun tabi uzulmezmisin ne yer ne içer merak ediyosun ama azcık gaddar olmakta fayda var duşunsun aklı başına gelsin benim bi yavrum var daha doğmadan ben neler yapıyorum desin hayırlısı canımm:)
iyi bak bari eşin halletmiş bi şekilde evet erkeklerin en sinir oldukları konu senin annen benim annem konusudur uyuz olmuştur o şimdi :KK1:sende kapat gitsin konuyu uzatmayın hiç tatlım,iş konusunda da 7 seneden bahsedşyosun cancağazımmm tazminatın var en önce bırakırsan o tazminatı alamazssın sen kendini attırmaya baka ozaman:)versinler tazminatını çık ole 7 sene çöpe atılırmı inşallah arsa satılırda evinize geçersiniz ama bebişş rızkıyla gelicek bak görursun evide alırsınız işyerinden de hakkını alıcaksın benim içime doğan olur bak gör canım:KK16:

canım hayırlı haberlerle gel inşallah heyecanını bizden ii kimse anlayamaz daha benim ayın 18 inde nasıl beklenir bilmem ama zaman geçiyo bi şekilde daha dun mm mm sayıyoduk bebişlerimizi:))heyyy gidi gunler heyyyyy eskidik artııkkkkk:))isimlerin altındaki yazıyı yukarda kullanıcı kontrol paneli var ordan profili duzenleden ismimin altındaki çiçek varya nergis falan yazıyo onu değiştiriyosun

ay cnm inş. içine doğan olur hakkımızda hayırlısı olsun senin ayrıntılı 18 mayısta doktor kontrolün ne zaman cnm ayrıntılya kendi doktorunmu yapacak..benim 15 mayısta kendi doktorumla randevum var 25 mayısta da ayrıntılya girecem radyaloğ bakacak..

Gunaydin hatunlar
Ruyamin etkisindeyin hala. Erkek bebegim olmus emziriyorum. Sonra bebegi unutuyorum. Panik halinde tekrar kosuyorum yanina okadar zayiflamiski ememiyo. Alti pislenmis degistirmemisim. Kipkirmizi olmus poposu. Bebege bakamadigimi gordum kisacasi. Kendimden nefret ettim ruyamda ya. Bebek nasi unutulur bi kosede hala asabim bozuk. Yavrucak perisan oldu benim yuzumden. :KK25::KK25:

gün aydın hayırlı cumalar hepnize en güzel anneler ve bebişleriii:))

Canım benim rüyalarım genelde çıkardı ama hamile kaldığımdan beri garip deli dolu anlamı olmayan ve çoğunlukla kabusa dönüşen rüyalar görüyorum hiç biri de çıkmıyor çıkmasın zaten çokkk absürtler :))) rüyaları bu dönemde takma derim ben:))

Hayırlı cumalar canım arkadaşlarım. Bir kaç gündür işlerim çok yoğun sıtajyerleri eğitiyordum kaçırdım yazılanları :KK43:( yarım yamalak okudum inanın çok üzüldüm .
Mseylüll canım arkadaşım lütfen soğukkanlı ve sakin ol. Unutma sen bir can taşıyorsun. Eşini evet törpüle ama lütfen gurur yapılmasına da hiç izin verme şeytanın en sevdiği şey karıkocanın arasını bozmakmış :KK43:(.

Pikoo seni çok seviyorum ya yazdıklarını okudukça tertemiz bir kalbin olduğu öyle açık ortaya çıkıyor ki rabbim seni bir daha hiçkimsenin üzmesine izin vermesin.

kızlaaaaaarr sizi seviyorum bana çok iyi geliyorsunuz sizleri tanımıyorum bile ama inanılmaz bi şekilde yakın hissediyorum.

Rabbim hepimizi korusun tüm eylül anneleri arkadaşlarım miniciklerinizi yesinler :))

kızdır o kızzzzz utanıyodur göstermiyodur kendini terbiyeli kıscennnnnnn öğren bakalım kızmı kız ise ben oğluşuma alayım bu terbiyeli namıslı kızı hehehe :))guzel dileklerin için çok sağol tatlım inşallah duzelir valla ben geri adım atmıcam sonuna kadar gidicem bakalım hakkımızda hayırlısı olsun güzel haberlerle gel inşallah sende canım

inşş.canım.ayyyy :KK52:kısceminn talipleri şimdiden çıktı :KK52:bakk kız evi naz evi haa şimdiden söylimmm sonra darılmaca yokk:KK9::KK9::KK9:
seninde hayırlı haberlerini alırız inşşş

Hayırlı cumalar canım arkadaşlarım. Bir kaç gündür işlerim çok yoğun sıtajyerleri eğitiyordum kaçırdım yazılanları :KK43:( yarım yamalak okudum inanın çok üzüldüm .
Mseylüll canım arkadaşım lütfen soğukkanlı ve sakin ol. Unutma sen bir can taşıyorsun. Eşini evet törpüle ama lütfen gurur yapılmasına da hiç izin verme şeytanın en sevdiği şey karıkocanın arasını bozmakmış :KK43:(.

Pikoo seni çok seviyorum ya yazdıklarını okudukça tertemiz bir kalbin olduğu öyle açık ortaya çıkıyor ki rabbim seni bir daha hiçkimsenin üzmesine izin vermesin.

kızlaaaaaarr sizi seviyorum bana çok iyi geliyorsunuz sizleri tanımıyorum bile ama inanılmaz bi şekilde yakın hissediyorum.

Rabbim hepimizi korusun tüm eylül anneleri arkadaşlarım miniciklerinizi yesinler :))

çok güzel dile gedirmissin tanımıyoruz ama çok yakın hissediyoruz bende de aynı .
aminnnn duan içinn:KK49:

Hmm...Bilmiyorum ama benim çevremdeki tüm iki, üç çocuk anneleri (ebem de dahil) ilk gebeliklerin genelde daha gergin geçtiğini, neyle karşılaşılacağını bilmedikleri için anne adaylarının daha diken üstünde olduklarını, sonraki gebeliklerde neyle karşılaşılacağı az çok bilindiği için ilki kadar panik olunmadığını söylüyor.
Ama hormonların sebep olduğu duygusal dalgalanmalar elbette her hamilelikte vardır.Kaçıncı olursa olsun.
Ben de hala olur olmaz herşeye takılp canımı sıkabiliyorum. Oğlumun geçen gün saçlarını kısalttım.Lüleleri gitti kıvırcık kuzumun.Ve saç kesildikçe düzelecek.(Benim de öyle olmuş).Ben bunu dert ettim...Artık oğlumun lüleleri olmayacak diye dakikalarca gözlerim dolu gezdim.Bu bunalıma girilecek konu mu??
Gene dün eşim "senin arabaya lpg taktıralım mı??" dedi diye ağlamaya başladım. Arabacığımın orjinali bozulacak diye....Ya randımanı düşerse, ya verim alamazsam pişman olursam diye..Salak kadın, daha ucuza gezeceksin!!!!

ayyyyyyyyyyyy arethusa güldürdün beni valla hadi lüleler olabilirde lpg olayı enteresan genelde erkekler takar böyle orjinal araba meslelerini kafaya bide kendine salak deme lütfen valla gucume gitti sanki biri sana kötu bişi demiş gibi alındım :))buda hormonlardan heralde alınganlık kusmek darılmak 9 ay böle kuse kuse geçicek sonrasında doğum psikolojisi var tabi bide sen bilirsin yaşadın doğunca rahatlıyomusun başka bişeylerlemi karşılaşıyosun Allah yardımcımız olsun hepimizin:))

ay cnm inş. içine doğan olur hakkımızda hayırlısı olsun senin ayrıntılı 18 mayısta doktor kontrolün ne zaman cnm ayrıntılya kendi doktorunmu yapacak..benim 15 mayısta kendi doktorumla randevum var 25 mayısta da ayrıntılya girecem radyaloğ bakacak..

kızzzz valla bakk benim içime doğan olurr gör bak o evi alacaksınız işyerindende guzel bişeyler olucak ahada yazıyomm burayaaa :))yok tatlım benim perinatolog bakıcak ayrı bi kurum özel biyerden randevu aldık dr.cem turan bayaa iyiymiş işinde aslında hastanede radyologta bakıyomuş ama ben randevu almış bulundum artık hayırlısı bakalım sabırla gunler geçsin diye bekliyorum randevumda işte ayrıntılıdan sonra gel dedi doktor 18 inde o vasr 19 unda giderim doktorumada...

ya canım bunlar böyle kızımda ben 9 aylık hamile iken eşimin çoraplarını giydiriyorudum inan bana bir bel fıtığı başladı adamda ben miyim hamile o mu belli değil çorapalrını giyemez hallere düştü benden nazlı değişik triplerdeydi canım çok çikolata çekiyordu hergün çikolata yiyorum diye demediğini bırakmazdı bir çikolata için düşün ilklerde böyle mi oluyor resmen benim o hallerimi çekemiyordu içteniçe bebeği kıskandığını kaç kere düşündüm ki bu bir gerçekti bence :) doğumdan sonra herşey yoluna girdi canım şimdi isee tam tersi el bebek gül bebeğim evladın tadını alınca demek ki tatlı geliyor diğerleri de bunda halimi anlıyor daha ilgili ne istesem canım ne çekse alıyor kıskançlık yokk rahatımm :))

4 yıl geçmiş galiba seninki yontulmuş:) tebrik ediyoruz:) birsürü erkek evrimini tamamlıyor evet genelde ilk bebekte çokçekiyor erkekler onlar için sancılı oluyor 1. babalık

Günaydın kızlar,
dün doktora gittim,ayrıntılı ultrasoniçin. Allaha şükür her şeyi normal kızımın.
Ama benim damarlarımdan birine baktı,ilerde yüksek tansiyon tehliken var dedi ve coraspirin verdi. Hergün kullanmam gerekiyormuş. Düzenli olarak tansiyonunu ölç, 12'ye 8'i görürsen hemen haber ver dedi. Tırstım biraz.:KK5:

canımmm çok tatlısınnn çok guzel anlatmışssın valla aynı duyguları paylaşıyoruz Allah bozmasın bu guzel arkadaşlıkları :)

inşş.canım.ayyyy :KK52:kısceminn talipleri şimdiden çıktı :KK52:bakk kız evi naz evi haa şimdiden söylimmm sonra darılmaca yokk:KK9::KK9::KK9:
seninde hayırlı haberlerini alırız inşşş

ne yapak artık oğluşumun mutluluğu için kız evi naz evi ise bizde erkek tarafı olarak yapacaz herbişeyiii:)amaaaaaaa benimmm oğluşum bi doğsunnnnn bi gör sen yakışıklı oğlumu ozaman bakalım bölee dicenmiii teyzesiiiiii amannnn yakışıklı damadım olcak diye sevinirsin valaaaaa:))):KK1::KK1:

4 yıl geçmiş galiba seninki yontulmuş:) tebrik ediyoruz:) birsürü erkek evrimini tamamlıyor evet genelde ilk bebekte çokçekiyor erkekler onlar için sancılı oluyor 1. babalık

ahaa aaaaaaa ahandaaaaa caydemledimmmmmmm benimki gelmişşş kısss nerdesin sennn arıyom valla ben seniii nasılsın şekercimmmm

ayyyyyyyyyyyy arethusa güldürdün beni valla hadi lüleler olabilirde lpg olayı enteresan genelde erkekler takar böyle orjinal araba meslelerini kafaya bide kendine salak deme lütfen valla gucume gitti sanki biri sana kötu bişi demiş gibi alındım :))buda hormonlardan heralde alınganlık kusmek darılmak 9 ay böle kuse kuse geçicek sonrasında doğum psikolojisi var tabi bide sen bilirsin yaşadın doğunca rahatlıyomusun başka bişeylerlemi karşılaşıyosun Allah yardımcımız olsun hepimizin:))

kızzzz valla bakk benim içime doğan olurr gör bak o evi alacaksınız işyerindende guzel bişeyler olucak ahada yazıyomm burayaaa :))yok tatlım benim perinatolog bakıcak ayrı bi kurum özel biyerden randevu aldık dr.cem turan bayaa iyiymiş işinde aslında hastanede radyologta bakıyomuş ama ben randevu almış bulundum artık hayırlısı bakalım sabırla gunler geçsin diye bekliyorum randevumda işte ayrıntılıdan sonra gel dedi doktor 18 inde o vasr 19 unda giderim doktorumada...

inş. hayırlı haberlerle geliriz hepimiz cnm...daha var günler geçmek bilmiyor bebeğimide daha az hissediyorum arada bazen hiç...vakit çabuk geçsin istiyorum...sırf kımıldasın diye çikolata yiyorum artık balinadan bir farkım kalmayacak..77 ile hamile kaldım 78 olmadım daha 77.5 oldum...acaba sorunmu var ik hamileliğmde bu zamana kadar 6 kilo almıştım...ama o zaman zayıftım..kiloyuda ben problem etmiyorsam hiç kimse etmesin....ediyordum ama bebeğimi sağ sağilim kucağıma alım yeter bana veririm nasılsa...

EN BİTANE cnm senin ayrıntılı vardı buğün saat kaçta....buralardasın ama merakta bırakma bizi...

birde kızlar bu yazın çok sıcak olacakmış...yandık desenize...:18::18::18:

Anacım benim bunalımlarım bitmez ki...Birinden çıkar birine girerim genel olarak...Bazen kendimi iyi motive edip az hasarlı atlatabiliyorum. Ama çoook nadir olarak....
Mesela ben doğurana kadar nasıl doğacak, düşecek mi, iyi bi anne olacakmıyım, hayatım çok değişecek mi bunalımlarını yaşadım.
Ege doğdu bu sefer neden doğdu, benim içimde güvendeydi, iyiydi, neden ayrıldık diye bunalım yaşadım.:KK9:
Yani ararsan bunalım yaşayacak, can sıkacak şey çok.
Bak şimdi gene aklıma geldi.........1 yaşındaki tazecik arabanın orasını burasını kurcalayıp lpg takacaklar.Kıyamam ben onaaaaaaaaaaa.... :KK43:
:KK52::KK52::KK52:

inş. hayırlı haberlerle geliriz hepimiz cnm...daha var günler geçmek bilmiyor bebeğimide daha az hissediyorum arada bazen hiç...vakit çabuk geçsin istiyorum...sırf kımıldasın diye çikolata yiyorum artık balinadan bir farkım kalmayacak..77 ile hamile kaldım 78 olmadım daha 77.5 oldum...acaba sorunmu var ik hamileliğmde bu zamana kadar 6 kilo almıştım...ama o zaman zayıftım..kiloyuda ben problem etmiyorsam hiç kimse etmesin....ediyordum ama bebeğimi sağ sağilim kucağıma alım yeter bana veririm nasılsa...

EN BİTANE cnm senin ayrıntılı vardı buğün saat kaçta....buralardasın ama merakta bırakma bizi...

birde kızlar bu yazın çok sıcak olacakmış...yandık desenize...:18::18::18:

tatlım ben hiç hissetmiyorum belkide hissediyom böle kalp atışı tıtremeli bi kalp atışı gibi bişeyler var ama uaznınca hissediyom ayaktayken hiç hissedemiyom normalmiş 20. aftaya gelmeden böle şeyler duşunmeyelim ancak 20. haftadan sonra hissedemezssek bi sorun olabilir oda yıne 22. haftaya kadar hissedemeyenler var bak arethusa kaç haftalıkltı hissedemiyodu maşallah yeğenimiz çok çok iyiyimiş evham yapma olurmu canım benim az sabırlı olcazzz napalım bebişler oyun oynuyo bizimle:))

Anacım benim bunalımlarım bitmez ki...Birinden çıkar birine girerim genel olarak...Bazen kendimi iyi motive edip az hasarlı atlatabiliyorum. Ama çoook nadir olarak....
Mesela ben doğurana kadar nasıl doğacak, düşecek mi, iyi bi anne olacakmıyım, hayatım çok değişecek mi bunalımlarını yaşadım.
Ege doğdu bu sefer neden doğdu, benim içimde güvendeydi, iyiydi, neden ayrıldık diye bunalım yaşadım.:KK9:
Yani ararsan bunalım yaşayacak, can sıkacak şey çok.
Bak şimdi gene aklıma geldi.........1 yaşındaki tazecik arabanın orasını burasını kurcalayıp lpg takacaklar.Kıyamam ben onaaaaaaaaaaa.... :KK43:
:KK52::KK52::KK52:

hee valla arasan bunalıma gircek konuçok cancağazımmm ehhh neyse ozamanş söyle yapalımmm canım benimm senin 1 yaşındaki körpecik arabanı kaliteli duzgunnnnnn işini guzel yapan marka bi lpg istasyonuna göturelimmm hiççç kurcalamsınlar işini bilen birileri olduğu için mıncıklamadan takarlar lpgni canımcımmm hihih hii heee :KK1::KK1:

X