2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Güzelim, şimdi kısa ama anlamı güzel bi isim arıyorum demedin mi??
:44:
Bizim de babamız bugün bi isim önerdi.
Uygar
Aslında güzel isim. Ama ben Ural Ege'ye...daha doğrusu Ege'ye uyan bir isim istiyorum.
Erdem'i çok istiyorum aslında ama ben de eşimi ikna edemiyorum.
Ne olacak bu isim muamması yaaa

canım kısa olsun da 3 harfte çok kısa
hani egenin yanına bi isim daha gerekli gibi yani
tek isim olarak pek hoş değil
Uygar da güzelmiş aslında
eşin babasının ismine uydurmaya çalışıyo
sen kullandığın isme :)

Atakan olsun benim eşimin adı :))) Valla efendi adam gibi adam yakışıklı pek iyidir kocamm iş konusunda çok başarılı daha ne olsun ayolll adından geliyorsa bunlar Atakan koy sende:)))):KK23:

atakan diye birini tanıyorum ihihi :)
tabi ki insanlar çeşit çeşit ama
mana vermekte istemiyorum aklıma o geliyo canımcım
o yüzden olmaz sanırsam o isim :KK1:

Bende Derin ve Beren isimlerini çok beğeniyorum. Lina ismi de hoşuma gitti ama..

Kuran’da da geçen Lina ’nın anlamı hurma fidesi demektir.

Bende kız olursa: Melina
erkek olursa: Poyraz düşünüyorum.

kız olursa 2. ismi eşim bulacak
erkek olusa 2. ismi ben bulcam.

sizce nasıl isimler? bende yorum istiyorum :KK37:

melina çok hoş bi isim söylemeside çok hoş annemşn adı meliha melinamı koysam kızımın birini eslemden vazmı geçsem bilemedim :44:

Bana neden kimse cvp vermiyor bebeğimin ilk hareketini nezaman hissederim ilk hamileliğim :KK43:

canım bende herkese soruyorum ben de 17. haftadan gidiyorum. İlk gebelikte 20. hafta 2.gebelikte 17.hafta diyor tüm int siteleri... Ama ben şimdiden hissetmek istiyorum :)

Bana neden kimse cvp vermiyor bebeğimin ilk hareketini nezaman hissederim ilk hamileliğim :KK43:

tatlım 16 haftalıktı dimi karnın çıkmamıştı 20 haftalıgı bulur galba benim karnım var hissediorum çok net iç karnın geniş senin beklicen galba biraz öyle düşünüyorum ne kadar dogru düşünüyom bilmiyorum :KK53:

canım, benim de ilk hamileliğim ve okuduğuma ve duyduğuma göre 20. haftadan itibaren hissedebilirmişiz. öncesinde hissettiğimizi sandığımız şey bağırsak hareketlerimizmiş.

İsimlerden bahsetmişsiniz benim oğluşumun ismide Yiğit Deniz olacak, Yiğit benden, Deniz babasından..

canım ikizlerin kız olacakmış, ne güzel etrafında 2 tane cimcime olacak :nazar:

evet tatlım sorma akşamdan bu yana ucuom ucuom valla yüzüm hep güleç çok dua ettim çok dedim iki kızım olsun bi kız bi erkek olmasın yada iki erkek olsun diye brlikte oynasınlar gezsinler yoldaş olsunlar diye ben tek cocugum çok zor ama onlar yoldaş olcak biliyorum birbirine banada can olcaklar .. :KK16::KK16::KK16::KK8::KK8:::KK16::KK16::KK16:

X