Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Daha yumuşak,daha canlı saçlar için doğal formül.Denenmiştir ;)

1. Konu Sahibi : DenizlininDeniziCB #1

Bilgilenderme Daha yumuşak,daha canlı saçlar için doğal formül.Denenmiştir ;)

Öncelikle bu formülü bu siteden bana tavsiye eden NoMorePain arkadaşıma teşekkür ederim :)

Saçlarınız yıpranmış,cansız,sert ise mutlaka işe yarayacaktır ;)

- 2 yumurta sarısı
    - 2 yemek kaşığı salatalık suyu
    - 1 yemek kaşığı doğal zeytinyağı
    - 1 yemek kaşığı bal

Bu karışımı iyice karıştırıp saçımızın diplerinden masaj yaparak uyguluyoruz ve saçımızı bir streç filmle sımsıkı sararak en az yarım saat bekletiyoruz.Daha sonra saçımızı bir şampuanla nazikçe yıkıyoruz.Ben haftada bir yapıyorum ama haftada iki-üç kez yapsanız daha güzel sonuçlar alırsınız mutlaka.Ayrıca düzleştirici,maşa vb. şeylerden oldukça uzak durursanız daha çok yararınıza olacaktır.En basitinden,ilk yaptığınızda saçınızın parlaklaştığını hemen fark edeceksiniz ;)

Bunun yanında bir kaç yağı ve bir miktar balı şampuanıma ekleyip,şampuanımı da öyle kullanmaya başladım.Bu sayede de saçlarım çok daha yumuşak oldu.Bu yağlar ;)

- Badem
    - Menekşe
    - Çam
    - Hint

Saçlarımı maviye boyamıştım üç hafta önce,özellikle uçları mahvolmuştu ama biraz biraz da olsa kendine geldi bunlar sayesinde.Bence ne varsa doğal formüllerde var :)

Formülü uygulamadan önce saçım ilk foto,sonrası diğer foto.Fark açık.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  bhghjhjkl-horz.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  101.3 KB (Kilobyte)
    Düzenleyen: DenizlininDeniziCB Düzenleme Tarihi : 09-12-2012 Düzenleme Saati :20:35

2. Konu Sahibi : DenizlininDeniziCB #2
    Giriş tarihi
    Oct 2011
    bundan önce de saçıma turp suyu formulunu yapmıstım o da iyi gelmişti bide paylastıgın için saol

3. Konu Sahibi : DenizlininDeniziCB #3
    bende birazdan denicem canım umarım ise yarar buaralar saçım kazık gibi hic sekil almıyoo

4. Konu Sahibi : DenizlininDeniziCB #4
    Alıntı kader1042 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bende birazdan denicem canım umarım ise yarar buaralar saçım kazık gibi hic sekil almıyoo
    Sürekli yaptıkça farkı görürsün,yarar mutlaka ;)

5. Konu Sahibi : DenizlininDeniziCB #5
    Giriş tarihi
    Feb 2011
    Bilgiler için teşekkürler. :)