FSH DEĞERİ TAVAN,AMH DEĞERİ DİBE VURANLAR aralık/2012 DERTLEŞELİİMMMMM

benim amh değerim 0,13 çıktı.yaş 38.yıllarca para yoktu.şimdide yumurta kalmamış
Birincisi panik yapma bende 32 yaşındayım amh0.11 fsh 33 tüp bebekle bile yüzde 3 şansın var dedi doktor bende erken menopoz kürü aldım onu kullanıyorum bitince tekrar test yaptırcakmışım daha 1.5 ay var hakkımızda hayırlısı olsun kendini strese sokma daha kötü oluyor çünkü

benm yazımı altta okumuşsundur canım.eğer denemk istiyorsan benm aktardan aldığım karışımdan yaptır derim yumurta kaliteni artırıp hormonlarını düzenliyor.istersen nosunu özelden vereyim.karışım ne içeriyor bilmiyorum ama sipariş ve tahlillerine bakarak karışım uyguluyor bu aktar.zaman kaybetmeden denemnde fayda var bn 3.de denedim tuttu.arkadaşımda şuan 6 aylık hamile.Sen önlemini al gerisi allah a kalmış o kadar para dökmeden dene derim .Sen bilirsin tabii.Bn fayda gördüm diye yazıyorum.bildiğin iyi biri varsa ondada yaptırabilirsin.bitkileri çok iyi tanıyan birini bulmalısın.
Merhaba öok olmuş yazalı ama aktarınızın adı neydi?

canım bnm deamh hormonum geçen yıl 0,86 idi.Teksen Çamlıbel dedi ki.maalesef ymurta kaliten çok düşük sürekli denemen gerekiyr demişti ve dünya başıma yıkılmıştı.O kadar da düzenli adet görürken 32 yaşına kadar hiçbir srun yaşamamışken.Sonra Bir dr.aktar söylediler yengemler onların tavsiyesi ile o aktara gittim.3 ay düzenli onun karışım ve hormon düzenleyen bitki çayını içtim.inanın 3 ay sonra tedavimde 2 tane embriyo konuldu.İkiside tuttu .Allah herşeyi sebeplere bağlamış,bu da bi sebep belki ama duayıda eksik etmedim.2. ve 3.tüp bebeği bülent baysal florance ta yaptım.Bence direkt denemeden para dökmeden önce böyle bi destek alın bildiğiniz bir yer varsa.
Neresiydi o aktar

X