Gelinlik Modelleri kadıköyde iyi dikim yapan güvenilir gelinlikçiler ????

Evet yeri bağdat caddesinde canım. Osmanbey'de de var bir şubeleri daha. Şu an indirim varmış ve bu haftasonu biteceğini söylediler. Bende senin istediğin tarzda bakıyorum. Hüsniye moda evinde de o tarz modeller 3000 tl indirimli fiyatı. Özellikle göğüs kısmının kalıbı çok güzel duruyor. Benim içime sinmeyen istediğim kadar kabarık değildi ve bende aynı şekilde dikim konusunda endişeliyim. O sebeple hazır almak istiyorum. Ama oraya giderken daha yüksek beklentide gitmiştim. Sitesindeki modeller çok güzel.

Yine bağdat caddesinde hülya modaevi var. Pronovias tarzı gelinlikler car. ancak fiyatları fazla geldi bana. İyi pazarlık yapmak lazım.

2000 tl fiyat hazır dikimi satın alma fiyatımıdır? Aynı tarz gelinlik düşündüğümüze göre Kadıköy'de hangi gelinlikçilere bakmamı tavsiye edersin?

Satın alma fiyatı canım Pazarlık çok çok önemli Benim gibi beğendiğini alıcağını çok belli edersen kazığı yersin Kararsızmış gibi davran çok beğensende :KK9:
Kendi gelinlikçimi öneririm mükemmel modeller var Nurbanu moda evi
Bide eğer kafanda tek bi model varsa ve ne istediğini biliyosan gül erdem ' i öneririm.Gerçekten dikimi çok güzeldi ama demo model yok Sadece dikim yapıyo

Kızlar bende gelinliğimi buldum :KK16:
Kadıköy nurbanu moda evi Üzerime giydim veeeee işte bu benim gelinliğim dedim :KK9:
Aslında prenses etek ve üzeri hafif taşlı bi model istiyodum ama Gelinliğim okadar zarif durduki üzerine tek bir taş bile eklense o asaleti bozulur gibi geliyo bana
Gelinliğim komple hayal tülden yapılmış Prenses etek ve çok kabarık Sadece belinde swaroski kemer gibi bi taşı var
Üst kısmı komple drape ama çok değişik bi drapesi var ve göğsü çok değişik duruyo Dekoltesi biraz fazla gibi :KK17:
Nişanlım baya itiraz etti tabi :KK9: ama annem ve kayınvalidem çok beğendiler Biraz dekolteli bi gelin olucam galiba :KK17:
ama dediğim gibi üzerindeki tek bi değişiklikte bütün o duruşu bozulucak gibi
O yüzden kadın bana aynısını dikicek 2000 tl ye anlaştık Kesesi saç aksesuarı ve duvak dahil Çiçek yok :KK43:

cicekler zaten cok güzel vermiyorlar bence :44: sendende resim isterimmmmmm

Günaydınnn :KK3:
Karamelin Gelinliği başlığında fotoları var canım.. Ama dur ekliiim buraya da kaldırırlar mı bilmem =)

Eki Görüntüle 593422
Eki Görüntüle 593423

cok güzel tatlimmmmm güle güle giyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cok mutlu olursun o gün insallaaah:KK16:

Kızlar bende gelinliğimi buldum :KK16:
Kadıköy nurbanu moda evi Üzerime giydim veeeee işte bu benim gelinliğim dedim :KK9:
Aslında prenses etek ve üzeri hafif taşlı bi model istiyodum ama Gelinliğim okadar zarif durduki üzerine tek bir taş bile eklense o asaleti bozulur gibi geliyo bana
Gelinliğim komple hayal tülden yapılmış Prenses etek ve çok kabarık Sadece belinde swaroski kemer gibi bi taşı var
Üst kısmı komple drape ama çok değişik bi drapesi var ve göğsü çok değişik duruyo Dekoltesi biraz fazla gibi :KK17:
Nişanlım baya itiraz etti tabi :KK9: ama annem ve kayınvalidem çok beğendiler Biraz dekolteli bi gelin olucam galiba :KK17:
ama dediğim gibi üzerindeki tek bi değişiklikte bütün o duruşu bozulucak gibi
O yüzden kadın bana aynısını dikicek 2000 tl ye anlaştık Kesesi saç aksesuarı ve duvak dahil Çiçek yok :KK43:

canım benimmm hayırlı olsuunn :KK16:
Gerçekten giyer giymez aşık oldunsa senin gelinliğin odur :KK31:
İnşallah sorunsuz bir dikim süreci sonunda teslim alırsın. Biraz dekolte candır.. Prenses olcaksın sen idare etsin nişanlın bi günlük :KK1:

cicekler zaten cok güzel vermiyorlar bence :44: sendende resim isterimmmmmm

Yaaa resim çekmek yasak dediler ilk denediğimde Sonra fiyatta anlaşıncada ben unuttum çekmeyi Ödeme yaptıktan sonra bişey demezler heralde provam 16 ocakta ogün çekicem inş.Hemen yüklerim :KK69:

cok güzel tatlimmmmm güle güle giyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cok mutlu olursun o gün insallaaah:KK16:

canım benimmm hayırlı olsuunn :KK16:
Gerçekten giyer giymez aşık oldunsa senin gelinliğin odur :KK31:
İnşallah sorunsuz bir dikim süreci sonunda teslim alırsın. Biraz dekolte candır.. Prenses olcaksın sen idare etsin nişanlın bi günlük :KK1:

Amin cnm inşallah çok tşk ederim Dimi yaaa biz prenses olucaz bi günlük idare etsinler biziiii :KK52::KK52:

arkadaşlar merhaba;

benim düğünüm 21 nisan da olacak kısmetse. şuan eşyalarla uğraşıyoruz gelinlik gündemimizde yoktu. yorumlarınıza bakınca bu ay mı başlasam karar veremedim şimdi :) gelinlik modelinin seçimi mutlaka zaman alır ama ben şubat sonu başlasam diyordum. gelinlik seçildikten sonra dikilmesi tahminen ne kadar zaman alır bilginiz var mı?

gelinlik 21 ' in adını çok duyuyorum face de falan. şuan indirim de var. oraya diktireyim diyorum beğendiğim bir model var ama emin olamadım şimdi :S

arkadaşlar merhaba;

benim düğünüm 21 nisan da olacak kısmetse. şuan eşyalarla uğraşıyoruz gelinlik gündemimizde yoktu. yorumlarınıza bakınca bu ay mı başlasam karar veremedim şimdi :) gelinlik modelinin seçimi mutlaka zaman alır ama ben şubat sonu başlasam diyordum. gelinlik seçildikten sonra dikilmesi tahminen ne kadar zaman alır bilginiz var mı?

Benimde 27 nisanda cnm Bende eşyaları en sona bıraktım evi tutunca seçicez.O yüzden koşuşturmada gelinlik seçemem diye önceden hallediyim dedim Yoo gelinliğin dikilmesi 1 ayda tamamlanır Model varsa kafanda
eğer acele etmene gerek yok Hee tebi ocağın 15 inden sonra sezona girildiği için fiyatlar artıyomuş

gelinlik 21 ' in adını çok duyuyorum face de falan. şuan indirim de var. oraya diktireyim diyorum beğendiğim bir model var ama emin olamadım şimdi :S

Gelinlik 21 e hiç gidip bakmadım ama pek iyi şeyler duymadım ilgilenmiyolar umursamıyolar gibi şeyler...

Ben çarşamba akşamı gittim ilk provama beden provamı yaptı cnm Senin ne zaman ilk prova :KK69:

Bir ayda hazırlanıyor nasılsa diye başlamıyorlar galiba :KK31: Bana daha prova tarihi söyleyen olmadı arayacaklarmış bi hafta öncesinden :18:
Ama olsun bi an önce istiyorummm :KK17:

Benden bi adım önce olduğuna göre ne nasıl oluyo senden öğrenirim ki benn :KK16:

tamamen hayal tül olan bir gelinlik için 2000 lira bence çok fazla. burda bir arkadaş -dilemma84'dü sanırım- üstünde incisi olduğu halde 1600 civarı bir şeye diktirmişti aksesuarlar dahil. çiçek de vermiyorlar üstelik. fiyat konusunda tekrar konuşma imkanın varsa konuş bence. tabi bu saatten sonra geç olabilir, dikime başlandıysa :44: umarım ömür boyu içine en sinecek gelinliği düğün gününde giymiş olursun :)

tamamen hayal tül olan bir gelinlik için 2000 lira bence çok fazla. burda bir arkadaş -dilemma84'dü sanırım- üstünde incisi olduğu halde 1600 civarı bir şeye diktirmişti aksesuarlar dahil. çiçek de vermiyorlar üstelik. fiyat konusunda tekrar konuşma imkanın varsa konuş bence. tabi bu saatten sonra geç olabilir, dikime başlandıysa :44: umarım ömür boyu içine en sinecek gelinliği düğün gününde giymiş olursun :)

Konuya hakim değilim ama benim de hayal tül tam prenses üstü inci ve taş işlemeli, aksesuarları çift duvak ve çiçek dahil 1.500 .. İyi kurcalasın her kimse derim :KK17:

Konuya hakim değilim ama benim de hayal tül tam prenses üstü inci ve taş işlemeli, aksesuarları çift duvak ve çiçek dahil 1.500 .. İyi kurcalasın her kimse derim :KK17:

O kurcalaması gereken benim cnm ben verdim komple hayal tüle 2000 :KK1:
Yaaa dün biraz daha acıdım provaya gittiğimde tekrar denedim yazık günah dedim hiç bbi iişçiliği yok gayet sade bi model nasıl kar etmiştir benden diye düşündüm ama napym aynısını başka bi yerde görmedim anlatamazdımda fotoda çektirmediler Malesef bence fazladan 500 tl vermiş oldum :KK43: Akşam eve gidince fotosunu koyarım kızlar burda olursanız gerçekçi yorumlarınızı bekliyorum ok? :26:

o kurcalaması gereken benim cnm ben verdim komple hayal tüle 2000 :KK1:
Yaaa dün biraz daha acıdım provaya gittiğimde tekrar denedim yazık günah dedim hiç bbi iişçiliği yok gayet sade bi model nasıl kar etmiştir benden diye düşündüm ama napym aynısını başka bi yerde görmedim anlatamazdımda fotoda çektirmediler malesef bence fazladan 500 tl vermiş oldum :KK43: akşam eve gidince fotosunu koyarım kızlar burda olursanız gerçekçi yorumlarınızı bekliyorum ok? :26:

canım foto ekleyince haberim olsun

O kurcalaması gereken benim cnm ben verdim komple hayal tüle 2000 :KK1:
Yaaa dün biraz daha acıdım provaya gittiğimde tekrar denedim yazık günah dedim hiç bbi iişçiliği yok gayet sade bi model nasıl kar etmiştir benden diye düşündüm ama napym aynısını başka bi yerde görmedim anlatamazdımda fotoda çektirmediler Malesef bence fazladan 500 tl vermiş oldum :KK43: Akşam eve gidince fotosunu koyarım kızlar burda olursanız gerçekçi yorumlarınızı bekliyorum ok? :26:

Merakla bekliyorum canım, mutlaka onu hakedecek bi özelliği vardır. Mesela ithal tarlatandan bahsetmiştim, oturduğunda kalkmayan eşinle dans ederken arkadan şişmeyen vs. Mutlaka bişey vardır sen içini ferah tut..

Yarın mutlaka bakarım merak ettim gelinliğiii :KK17:

Sadece işçilik ve metraj farkı bile aradaki 500 lira farkı açıklayabilir. Bazısı uğraşmak istemez, 3 kat tülden tam daire kloş etek yapar, al der sana gelinlik. Bir başkası uğraşır, amerikan saten üstünü organze ile dubleler, daha fazla kat tül veya godeler yardımı ile daha yoğun tül kullanır. Bedende drape varsa iyi işçilik ve kötü işçilik çok fark eder. Drapelerin düzgün olması ve tutturma yerlerinin gizli olması gerekir. Bugün çok iyi gelinlik terzilerinden bazıları sade işçilik için 2000tl istiyorlar, hatta modaevinin şıklığına göre daha da fazla olabilir. İçinizi ferah tutun, 2000tl çok bir şey değil. Bu sitede azıcık serpme boncuklu komple tül bir gelinliğe 4500 veren üye de gördüm ben, yanacaksa o yansın :)

bende 2 haftadır kadıköyü alt üst ettim ama karar veremedim daha:KK43: karamel sen iğne iplik diye bir yere baktın mı orası hakkında düşüncelerini merak ettim.

ben girdim igne ipliğe
fena degil,güzel gelinlikleri var
fiyat da pahalı verırler en başta ama biraz ısrarcı olursan baya ındırım yapıyorlar...

canım foto ekleyince haberim olsun

Merakla bekliyorum canım, mutlaka onu hakedecek bi özelliği vardır. Mesela ithal tarlatandan bahsetmiştim, oturduğunda kalkmayan eşinle dans ederken arkadan şişmeyen vs. Mutlaka bişey vardır sen içini ferah tut..

Yarın mutlaka bakarım merak ettim gelinliğiii :KK17:

Sadece işçilik ve metraj farkı bile aradaki 500 lira farkı açıklayabilir. Bazısı uğraşmak istemez, 3 kat tülden tam daire kloş etek yapar, al der sana gelinlik. Bir başkası uğraşır, amerikan saten üstünü organze ile dubleler, daha fazla kat tül veya godeler yardımı ile daha yoğun tül kullanır. Bedende drape varsa iyi işçilik ve kötü işçilik çok fark eder. Drapelerin düzgün olması ve tutturma yerlerinin gizli olması gerekir. Bugün çok iyi gelinlik terzilerinden bazıları sade işçilik için 2000tl istiyorlar, hatta modaevinin şıklığına göre daha da fazla olabilir. İçinizi ferah tutun, 2000tl çok bir şey değil. Bu sitede azıcık serpme boncuklu komple tül bir gelinliğe 4500 veren üye de gördüm ben, yanacaksa o yansın :)

minenes özellikle senin gelinlikle ilgili yorumlarının sıkı takipçisiyim :KK34: Foto koyduğumda yorum yaparsan çok sevinirim.Bide kadıköyde çok mağaza gezdim nurbanu modaevine diktiriyorum drapeleri gerçekten alışılagelmişin dışında geldi bana Nişanlığımdaki drapelerin rezilliğinden sonra He bide içinin kalıbını çok beğendim içinde ayrı bi büstiyer var gibi duruyo kalıp gibi oturuyo modelleri giydiğin zaman Zaten kendiside söyledi Ben tülden çalmam kaliteli tül kullanırım Metresi 2 lira olan tüllerde var dedi Fiyatı iki katı söylemem indirim yapmış giibi gözükmek için bizim bi fiyat politikamız var dedi İndirim 200 tl yaptı sadece oda zar zor :44:

Özlemcim karamelcim tabi bu akşam koyucam bkarsınız :KK34:

Aminnn inşallah hepimizin :KK16:

Nurbanuda bir şey diktiren tanıdığım olmadı ancak vitrini güzel oluyor genelde.

X