boşanmış kadınlar hayat boşandıktan sonra nasıl?

nediye ayrildiniz nikah kiyilmis
Resmen dusmanlik yapmak istemis gibi
Tam olarak nolduda ayrilalim dedi daha ayni eve girmeden
Düğünden kaçtılsr bizim dedimiz olavak diye benim ailemde dğün oöacak dedi bunlarda bu yola başvurdu insan namussuz olunca sadecw kendi dedini biliyormuş

artik onunuze bakacaksiniz
İşte mahkeme si davası ben bunlarla nasıl başa çıkacağım bundan sonra napavağım bu bekaret benim geleceğimide etklicwk normal bi anlaşmazlıkla ayrılık olsa bu kadar dağılmazdım ama beni ruhen bedenen mahvetti ayrılalı bir ayı geçti hala toparlayamadım

İşte mahkeme si davası ben bunlarla nasıl başa çıkacağım bundan sonra napavağım bu bekaret benim geleceğimide etklicwk normal bi anlaşmazlıkla ayrılık olsa bu kadar dağılmazdım ama beni ruhen bedenen mahvetti ayrılalı bir ayı geçti hala toparlayamadım
psikolojik yardim alin bence
Bu bekaret duurmunu takinti hâline getirmeyin lutfen
Evlneip 3aysonrada ayrilabilirdiniz

psikolojik yardim alin bence
Bu bekaret duurmunu takinti hâline getirmeyin lutfen
Evlneip 3aysonrada ayrilabilirdiniz
Ben normaldede herşeyw ağlayan üzülen melankolik bir insanım şu an bana yapılabeni ne hale getirdi anlarsınız ilaç kullanıyorum o da el titremesi yapıyor

Ben nişanlyken ailesinden yana hep sıkıntı vardı hep yalan söylediler 6 bilezik deyip 5 ettiler ev var dediler yokmuş görümcem ben nişanlıtken bize gelir bulaşık makinasıma kadar katışır kaynanam hiç ilgi göstermez ailemi dünür yerine koyup sramaz sormazlar bense elim kolum dolu börwkti çörekti kardeşine hedşyelerdi öyle değer verdim en son 3 martta nikahım vardı rşim çok ilgiliydi aikeme bana dşyordum bitwk eşim var napayım diyordum aikesi kötüyse...
En son dayanamadım ablan nikaha gelirse imza atmam dedim ve gelmedi evlendik sonra ablası beni annemi engellemiş evimizi tuttuk o evidw annem temizledi annesi hiç bişiy yapması annemi remizlikçi yerinw koydular hep bu olaylardan bitme noktasına geldi eşim ayıldı bayıldı bırakmam seni diye her neyse yinw devam ettik 29 mart düğünğmdü virüs çıkınca aikesi kapıdan çıkartalım diye konuşmaya geldi ailemde düğünsz olmaz beklrriz deyince ertesi gün eşim evimize konuşacağız diye götürsü ırzıma geçti bekaretimi aldı ağlaya ağlaya eve geri geldim kimseye dşywmedim evliydik imam nikahımda vardı neyse aikesi bana tepkili zaten bitek eşim bize gelip gidiyordu sonra yengesi abisi bunlara kalmaya geliyor arwfeden bikaç gğn önce tüm aile köye gidiyor bitek yengesiyle eşin baş başa sokağa çıkma yasağı var kalıyor üç gğn bişit demedim sonra dayanamadım msj attım genişsnz siz ayıp değilmi nasıl ikiniz kalıyorsunuz diye...
Ertesi sabah bayram ailesi bizi arayıp hakaret ediyor sizin din bizim din ayrı bu iş bitti diye benim aikemin haberi ypk ben neye uğradığımı şaşırdım ağla ağla ailem öğrendi bekaret olayını telefob açıp öldğrecem dedi aikem kızımın namuaunu alıp nasıl bırakursın dite benim için ayılıp bayılan adam ertesi gün git tehdit ettilwr diye aikemi karakola şikayet et bir ayı geçti olay olalı öekişmeli dava açıyorum dğn bu şikayetten dolayı uzlaştırmacı avukat arıyor demiş ki eşim anlaşmalı boşansın şikayetimi çekeyim ben yaşadıklarıma inanamıyorum hiç kendimde değilim hayatım bitti gibi beni vu halde bıraktı ailesinde,zaten ar namus diye birşey yok eşimde korkak onlara öte git diywmez bunsan sonra ne olacak ne yaşayacağım hiç bilmiyorum....
O adami gidip sikayet edeceksin.Bu sikayetini mahkeme de kullanip bosanacaksin.Seni mecbur birakmaya calismis.Önceden boyle rahat degildi simdi elini guclu goruyor.Bir ömür oyle adam ve aileyle yasanmaz igrenc ya

Düğünden kaçtılsr bizim dedimiz olavak diye benim ailemde dğün oöacak dedi bunlarda bu yola başvurdu insan namussuz olunca sadecw kendi dedini biliyormuş
'' Ben nasılsa bekaretini aldım, eninde sonunda elime düşecek, kim evlenecek ki onunla. '' diye düşünüyor herifçi ondan rahat. Tecavüz ettiğini kanıtlayamıyorsanız onun dediğini yapın, uzlaşın ve anlaşmalı boşanın. Bir an önce kurtulun. Baksın kalsın arkanızdan. Merak etmeyin, bekaret gitti diye kimse güzel bir yuva kuramayacak diye birşey yok. Bizim memlekette bir kız varmış, kaçırmışlar. Annesi üstüne oturmuş oğluna tecavüz ettirmiş. Geri gidemesin diye. Ama gitmiş kız. Bi güzel de şikayet etmiş. 25 er yıl vermişler o pislik ana oğula. O kız şimdi evlenmiş harika bir kocası varmış rahatı beyde yokmuş diye duydum. Çok gereksiz bir rahat yani senin herifteki.

'' Ben nasılsa bekaretini aldım, eninde sonunda elime düşecek, kim evlenecek ki onunla. '' diye düşünüyor herifçi ondan rahat. Tecavüz ettiğini kanıtlayamıyorsanız onun dediğini yapın, uzlaşın ve anlaşmalı boşanın. Bir an önce kurtulun. Baksın kalsın arkanızdan. Merak etmeyin, bekaret gitti diye kimse güzel bir yuva kuramayacak diye birşey yok. Bizim memlekette bir kız varmış, kaçırmışlar. Annesi üstüne oturmuş oğluna tecavüz ettirmiş. Geri gidemesin diye. Ama gitmiş kız. Bi güzel de şikayet etmiş. 25 er yıl vermişler o pislik ana oğula. O kız şimdi evlenmiş harika bir kocası varmış rahatı beyde yokmuş diye duydum. Çok gereksiz bir rahat yani senin herifteki.
Aynen dediğinz gibi ailem beni tutmaz sandılar mecbur bıraktım sandılar şimdi bendw bidaha yuva kuramazsam gelinlik giyemezswm diye üzülüyorum

Aynen dediğinz gibi ailem beni tutmaz sandılar mecbur bıraktım sandılar şimdi bendw bidaha yuva kuramazsam gelinlik giyemezswm diye üzülüyorum
Ah canım benim kurarsınız. Erkek mi kalmadı? Asıl kafanız karışıp ona dönerseniz bir ömür cehennemi yaşarsınız. Yapmayın, dışarısı adam dolu.

İşte bu haldeyim o yüzden bi aşağı yanım var nolacak geleceğim düşün düşün duruyırum
Aşağı yan mı? Ah lütfen. Kimse parmak ucu kadar bir zar yokluğundan dolayı değer kaybetmez. Bu kafadan bi çıkın. Aşağı olan eski nişanlın ve tuhaf kabilesi. Onların içine kim girse illallah eder, ömrü billah mutluluk yüzü göremezler çünkü huzursuzluğu şiar edinmişler, kaostan besleniyorlar. Onların aşağı tarafı var, kötü kalpleri o da.

Aşağı yan mı? Ah lütfen. Kimse parmak ucu kadar bir zar yokluğundan dolayı değer kaybetmez. Bu kafadan bi çıkın. Aşağı olan eski nişanlın ve tuhaf kabilesi. Onların içine kim girse illallah eder, ömrü billah mutluluk yüzü göremezler çünkü huzursuzluğu şiar edinmişler, kaostan besleniyorlar. Onların aşağı tarafı var, kötü kalpleri o da.
Eşim 7 sene önce nişanlymış düğüne 20 gün kala ailesi yüzinden bitmiş yinr şimdi diyorum toprağın altıns gireceğiz hiçmi korkmuyorlar

X