Kıl Dönmeleri Için Dermatologdan Tavsiye

Ç

çiğdemmm

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi çiğdemmm
arkadaşlar herkese selam. 1 ay kadar önce kıl dönmeleri şikayetim için dermatologa gittim. bunun için bana bir krem verdi. adı fucidin. birde yüzümdeki sivilce lekeleri için mendil vermişti. bu mendiller kıl dönmeleri içinde kullanılıyormuş. ben yüzüme sürdükten sonra bacaklarımada uyguladım. bir saat sonrada fucidin i sürdüm. şu an bir tane bile kıl dönmesi yok. bu konuda çok çekmiş biri olarak sizlerede tavsiye ederim.. sevgilera.s.

• Konu Sahibi çiğdemmm
cnm sağol ama mendilin adını da söylermisin??

• Konu Sahibi çiğdemmm
Şu mendilin adını yazabilirmisin çiğdem bende de sivilce lekeleri var ve ne yapsam geçmiyor

• Konu Sahibi çiğdemmm
canım bu kıl dönmelerini geçiren mendil mi yoksa fucidin mi? ikisi bir arada mı kullanılmak zorunda yoksa?

• Konu Sahibi çiğdemmm
Bunların fiyatlarını öğrenebilirmiyiz?Ayrıca ilk denemedemi kıl dönmeleri yok oldu?Paylaşımın için teşekkürler...

• Konu Sahibi çiğdemmm
mendilin adını söylemeyi unutmuşum kusura bakmayın. vivatinell acnecinamide eczanelerde satılıyor. yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 29.00 ytl. kutunun içinde 30 tane tek kullanımlık mendil var. pakedin üzerinde yazanları akratıyorum.( ekne veta akneye meyilli ciltlerin derinlemesine temizlenmesinde, yağların azaltılmasında, kıl dönmesinin giderilmesinde)doktorum bu mendilleri yüzümdeki sivilce lekeleri için verdi ama ben yüzüme sürdükten sonra bacaklarımada sürüyorum aynı mendili. bir sorun olmayacağını söyledi. fucidin kremi ise sadece kıl dönmesi için vermişti. ben mendili kullandıktan bir ssat sonra fucidin i sürüyorum.

• Konu Sahibi çiğdemmm
normalde makine ile aldıktan bir hafta sonra tüylerim çıkmaya başlıyor, büyük bir kısmıda çıkar çıkmaz batık oluyordu. bende cımbızlarla uğraşıp duruyordum. bir haftada bile etkisini gösterdi. özellikle dizimde batıklar olurdu, 1 hafta kullandıktan sonra çıkan tüylerde hiç batık olmadı. ben ikisini birlikte kullandım. hangisi tek başına daha etkili gözleyemedim. isterseniz siz önce fucidinden başlayın. batık şikayetimi söyleyince doktor ilk onu söyledi. fiyatını hatırlamıyorum, ama 10 ytl den fazla değildi sanırım.

• Konu Sahibi çiğdemmm
çok teşekkürler arkadaşım.. bacaklarım batıklardan dolayı berbat haldeydi....Batıklarla ve izleriyle yaşamaya alışmıştım neredeyse... deneyeceğim hemen... sağolasın

• Konu Sahibi çiğdemmm
ya bu kıl dönmesi bacakta olan sizde sivilce gibi mi oluyo?

Arkadaşlar benim sorunum daha geniş, bende sadece bacakta değil genital bölgede de oluyor kıl dönmesi ,napcam bilmiyorum aceba bu mendille krem işe yarar mı?

Arkadaşlar benim sorunum daha geniş, bende sadece bacakta değil genital bölgede de oluyor kıl dönmesi ,napcam bilmiyorum aceba bu mendille krem işe yarar mı?

Ondan bende çok çektim doktora git iki tane krem yazıyo biri anitibiyotik biride kılı içerde eritiyora.s.geçmiş olsun istersen isimlerini yazıyım.

Bactroban %2 pomad antibiyotik sabah akşam sürülüyo.Lasonil var birde Hirudoid Forte bunlarda içindeki kılı eriterek dışarı atıyor.Sabah akşam son iki yazdıklarımdan hangisini bulabilirsen ikiside aynı işi görüyo geçmiş olsun a.s.

Ondan bende çok çektim doktora git iki tane krem yazıyo biri anitibiyotik biride kılı içerde eritiyora.s.geçmiş olsun istersen isimlerini yazıyım.

Lütfen canım yazarsan sevinirim. peki sana faydası oldu mu? ne kada süre kullanmam lazım. şimdiden teşekkür ederim canım

Bactroban %2 pomad antibiyotik sabah akşam sürülüyo.Lasonil var birde Hirudoid Forte bunlarda içindeki kılı eriterek dışarı atıyor.Sabah akşam son iki yazdıklarımdan hangisini bulabilirsen ikiside aynı işi görüyo geçmiş olsun a.s.

Buraya yazdım canım valla bir hafta kullandım geçti ama ppamukla yapıştımak zorunda kalırsanız dikkat edin sonradan bant iz bırakıyor.Çünkü açık bir yer olmadığı için pamukla yapıştırmak zorunda kaldım ben malum biryerlere a.s.

mendilin adını söylemeyi unutmuşum kusura bakmayın. vivatinell acnecinamide eczanelerde satılıyor. yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 29.00 ytl. kutunun içinde 30 tane tek kullanımlık mendil var. pakedin üzerinde yazanları akratıyorum.( ekne veta akneye meyilli ciltlerin derinlemesine temizlenmesinde, yağların azaltılmasında, kıl dönmesinin giderilmesinde)doktorum bu mendilleri yüzümdeki sivilce lekeleri için verdi ama ben yüzüme sürdükten sonra bacaklarımada sürüyorum aynı mendili. bir sorun olmayacağını söyledi. fucidin kremi ise sadece kıl dönmesi için vermişti. ben mendili kullandıktan bir ssat sonra fucidin i sürüyorum.

Merhaba Çiğdem, doktor bana bi yanık problemim olduktan sonra iltihap olmasın diye vermişti bunu. Ben bu Fucidin kremi biliyorum ancak bu krem içeriğinde antibiyotik barındırıyor, yanlış mı biliyorum acaba? ve bu vivatinell acnecinamidei eczaneye sordum öyle bişi yok dediler. Bir de bu mendil ve kremi tüyler alındıktan sonra kaç gün kullanmak gerekiyor? Teşekkürler:)

fucidin krem yüz icinde olurmu? erkek arkadasimin yüzünde kil dönmesi oluyor

fucidin krem' i benim oğlum suratındaki sivilceler için de kullanıyor.Kurutuyor.

merhaba fucidin krem dediğiniz uçuk lar için kullanılıyor kıl dönmesi ile ne ilgisi var fucidinin bende sıksık uçuk çıkıyor ondan biliyorum

ben bunda 3 ay önce braunun son çıkan 5 başlıklı epilatörünü almıştım 290 ytlye şimdiye kadar hiç kıl dönmesi yapmadı önceden bende de çok olurdu.her banyoda da keseliyorum tabi.

X