Ameliyat sonrası morluk ve ödem

rosesoy

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2012
73
0
Selam kızlar
bu hafta bir hastane sahibiyle şans eseri karşılatım, konu burun estetiginden açıldı ve bende burun estetigi olmak istedigimi söyledim..
Bana dedigi en önemli şey su oldu ameliyat sonrası morluk ve ödemi az olan doktoru seç
çünkü burun ameliyatı çok hassas yapılmalıdır. dikkatli çalışan bir cerrah morluga yol açmaz
Morluk oluşturayan cerrah 10 numara cerrahdır dedi..

Size sormak istedigim ameliyat oldukdan sonra morluk ödem olmayan kimler var?

öyle bir şey olduğunu zannetmiyorum burun gerçekten çok hassas ve bunun için morluk ve ödem olması çok normal doktor çok önemli gerçekten ama morluk olmaması için değil burun amelyatında hataya yer olmaması lazım doktor var doktor var bu yüzden iyi seç inşallah herşey istediğin gibi olur..

Kusura bakmayin kizlar. Fotograflar gorebilmek icin 25 yorum yazmam lazim. Bundan dolayi kisa kisa yaziyorum.

Kizlar merak ediyoruz kiz kardesimle ben ameliyat olacagiz nasil buldunuz muhammet beyin ameliyati yapti hastaneyi?

doktor taş heykel üzerinde çalışmıyor sonuçta,dünyanın neresinde olursa olsun yüzde yüz şişlik ve morluk olmama garantisi veremez hiç bir doktor.kiminde çok olur kiminde az olur ama illa ki olur.ama şimdiki tekniklerle ve doktorun tecrübesine de bağlı olarak ödem ve morluk minimum düzeyde tutuluyor,en geç bir kaç haftaya geçiyor bu problemler.piyasada tanınmış tecrübeli bir çok doktorun bu konuda farkı yok o yüzden doktor arama kriterin bu olmamalı bence.hepsi işlerini ustalıkla yapıyorlar sonra da soğuk kompres ve jellerle kısa sürede iyileşme sağlıyorlar,farksa doktorların tecrübeleri ve güzellik anlayışları arasında.kimi doğal burunlar yapmaktan yana,istesen de burun deliklerine dokunmam diyen var,kimi parasını aldıktan sonra hastanın isteğine birebir yapıyor,doğal görünmesini değil işini temiz yapmayı umursuyor vs..

Morarmanin kemerle alakasi yok cildinin ne kadar hassas olduguyla ilgili zaten 2.gunden sonra inmeye basliyo

Bu Konuda Cildinin Hassaslığı,Yapılacak İşlem,Doktor Seçimi Önemli Faktörler.Ben de Kemer Alındı,Burun Ucu Dikleştirildi,Yamuk Olan Kemik Düzeltildi vs. vs. ve Bir Kaç Günde Neredeyse Belli Bile Olmayan Şişlikler Dışında Her Şey Geçti En Ufak Bir Morluk da Olmadı,Üstelik Cildim de Hassastır.Her Geçen Gün O Ufak Şişler de İniyor,Kısacası Çok Memnunum Doktorumdan.Siz de İyice Araştırma Yapmadan Ameliyat Olmayın.

Şişlik olmaması imkansız darbeyle kemiğe sekil veriyor tabi sisecek. Morarma ise tamamen kanama ile alakalı kanamanın çok olursa morarirsin. Ameliyat anında iyi kompres yapıp kanın cilt altı damarlarına akması onlenirse, çok hassas bi cildin yoksa, morarmış bir görüntü olmaz. Ameliyat sonrasi buz maskesi de önemli.

ameliyat sonrası morluk ve şişliklerin olması kişinin anatomik yapısıyla da alakalı ayrıca ameliyat sonrası dikkat edilmesi gereken şeyler var bunlar yerine getirilmediği taktirde morlukların oluşması çok normal

X