merhaba pkolular burda toplanalım mı??

mutluluk_27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2012
545
5
merhaba arkadaşlar bende pkoluyum.diğer başlık çok ilerlemiş takip etmek açısından bu başlıkta devam edelim mi???

hoşgeldin audry canım benim.senin bıdığın var mıydı?anlatsana biraz ne süreçler geçirdin .birbirimizle fikir açısından faydalı olur değil mi canım?*

bende pko luyum tek avantajım sanırım zayıf olmam bütün doktorlar bunun avantajını söylediler.şu an 3 aylık bir oğlum var 1.5 yıl hep bu sayfaları okuyordum bir ümit hamile kalanlar var mı diye şimdi de ben ümit olmak istedim.pko luyum ve kendiliğinden 2 kere hamile kaldım biri düşük oldu.

bende pko luyum tek avantajım sanırım zayıf olmam bütün doktorlar bunun avantajını söylediler.şu an 3 aylık bir oğlum var 1.5 yıl hep bu sayfaları okuyordum bir ümit hamile kalanlar var mı diye şimdi de ben ümit olmak istedim.pko luyum ve kendiliğinden 2 kere hamile kaldım biri düşük oldu.

canım hoşgeldin çok sevindim bunu okuduğuma inşaallah biz de senin gibi paylaşırız bu güzel haberleri bir gün...

inşallah ümidinizi kaybetmeyin ben bebek fikrini unuttuğum zaman hamile kaldım.birde insilün direnci için ilaç kullandım sanırım bu da etkili oldu.

canım gerçekten yaşayan anlıyo değilmi umut olabilmek için bile çabalıyoruz birbirimize Allah razı olsun senden umarım bizde senin gibi şanslı pkolulardanızdır

sormak istediğin bir soru var mı

ben üzerime alınarak sormak istediğimi sorayım hazır hamiş bulmuşken :KK70: ben tek over pkoluyum hormonlarda sorun yok ama kilo var baya nese bu ay serophene kulandım bugün 14. günümdü ve kontrolüm vardı ultrasondan önce doktorum kasıkt dolgunluk hissi var mı dedi bende yok hissetmiyorum dedim.muayene etti 21-22 mm bi yumurta var ama istediğim boyda deil 3 gün sonra yine gel dedi benim bildiğim 18-20mm arası nese doktor büyümüş işte nasıl dolgunluk hissetmedin dedi sonra ama neden çatlatma iğnesi falan verdi anlamadım acaba 11mm dedi de benmi yanlış anladım ki ama o zaman da büyümüş nasıl ağrın olmadı falan demezdi diyorum anlayacağın sıyırdımmmm:KK52:

ben de pkoluyum klomen kullandım bu ay ancak istenen olgunluga ulasmamıs yumurtalarım önümüzdeki ay 150mga cıkıyorum hayırlısı bakalım

merhaba canlarım hepinize kocamannnn hoşgeldiniz diyorum.çalıştığım için uğrayabildiğim zamanlarda uğrayabiliyoum iyisiniz umarım her şey yolundadır
bende bu ay şöyle bşyler oldu adetimin 5. günü klomen kullandım 11. gün yani dün gttiğimde 14 ve 15 mm lik yumurtalarım olmuştu 2 tane.bugün için çatlatma iğnesi verdi doktorum vuruldum dün ısrarcı oldum erken değil mi sorun olmasın diye hayır dedi vuruldum bende yarın ve cumartesi ilişki önerdi başka tavsiyesi olan yardım edebilir mi teşekkürler...hepinize iyi akşamlar canlar...

merhaba canlarım hepinize kocamannnn hoşgeldiniz diyorum.çalıştığım için uğrayabildiğim zamanlarda uğrayabiliyoum iyisiniz umarım her şey yolundadır
bende bu ay şöyle bşyler oldu adetimin 5. günü klomen kullandım 11. gün yani dün gttiğimde 14 ve 15 mm lik yumurtalarım olmuştu 2 tane.bugün için çatlatma iğnesi verdi doktorum vuruldum dün ısrarcı oldum erken değil mi sorun olmasın diye hayır dedi vuruldum bende yarın ve cumartesi ilişki önerdi başka tavsiyesi olan yardım edebilir mi teşekkürler...hepinize iyi akşamlar canlar...

slm canım bende reglimin 5. günü serophene kullandım ama sanırım işe yaramadı 14. gün 11 mm yarın gene muayene var belki geç yumurtluyosundur dedi doktor umarım senden iyi haber gelir benimde ümitsiz bu ay

merhaba hanımlar bende pkoluyum.aranıza katılmak istiyorum
.bebek çok istiyoruz ama şimdiye kadaar olmadı.bu ay yumurtlama akıntısını görmedim.adet olmam gerekiyor olmadımda,ne yapsam bilmiyorum.adet olur olmaz doktora gideceğim.tedavi isteyeceğim bu arada çocuk için daha hiç tedavi görmedim.

sibelsibel karsılasırız umarım konusuruz dertlesiriz arkadasım

adetinin 3.günü git canım zaten direk hormon testi isteyecektir umarım herşey yolunda gider kısa sürede hamile kalırsın yelpaz

selamm canlarr yeni gelenler hoşgeldiniz.her şey yolundadır umarım hepinize hayırlı cumalar diliyorummm:):):)

X