93/1 yarenleri burayaa

Tatlım bana da çok karışan oluyor. :KK17:
-Manyak mısın sen?
-Saçmalama esin.
-Babet giy tül daha iyi.
-Çok itici durur.
-Ayyy saçmalık.
Gibi cevaplar alıyorum tek verdiğim cevap 'ben giycem banane' :KK53::KK53:
Derler ama sen giyincede herkesin hoşuna gider bende düğünümde convers giyeceğim derler bu senin günün istediğini giy bebeğim
Selenim ben kavuşmuş gibi değilim pek kuzum :KK1: Zaten benimki de senin sevdiceğin gibi haziranda gidecek eğitim için. 3.5 ay kadar yine çile çekicez :KK14:

Unutmadım ya unutur muyum hiç özlüyorum valla hepinizi.

Nası gitsin benim işte annem babam sevdiceğimi kabul etmediler başta tanımak bile istemediler. Sonradan babamla tanıştı, görüştü. Babam 5 sene sonraya gün vermiş istemeleri için :KK53::KK37: Onunla uğraşıcaz daha vs vs hayal ettiğim gibi gitmiyo yani :KK50:

Siz nasılsınız, nası gidiyo:KK61:
Ah pekmezim çok üzüldüm ya neden ailen bu kadar anlayışsız benimkilerde nişanı şuan istemediler ama Yusufun eğitimi bitip 10 günlük izne geldiğinde yapılacak 5 sene çok az bir süre değilki kuzum inşallah bir mucize olurda herşey istediğiniz gibi olur canım.
Sorun sevdiğinin uzman çavuş olmasımı peki canım

Selam kızlar ,

ben uzun zamandır giremedim yolunda gitmiyor zaten hiç bir şey umarım sizler iyisinizdir ...
Slm tatlım iyiyiz valla senden ne haber ne oldu hayırdır

Aman bebeğim bıraktım, ne derlerse desinler o converse ayağıma girecek o kadar :KK53::KK53:
Sen napıyosun bakimm :KK31:

En güzeli esinim.
Bügün çok güzel birgündü yusuflaydım çok güzel geçti aşk tazeledik resmen:KK16: havada yaz havası gibiydi süperdi yani esinim.
Sen naptın ev işin ne zaman bitiyor

En güzeli esinim.
Bügün çok güzel birgündü yusuflaydım çok güzel geçti aşk tazeledik resmen:KK16: havada yaz havası gibiydi süperdi yani esinim.
Sen naptın ev işin ne zaman bitiyor

Ayyyşş maşallahh taze aşıklara :KK16::KK16:
Dün parke beğendim işte onlar yapılacak kuzum, sonra eşya seçimi vs. Şimdilik buralardayım :KK23:
Bak ne buldum sende baksana şuna çok güzel birşey yapmışlar :KK17:

http://www.dailymotion.com/video/xl8g2m_mutluluk-kamyonu-istanbul-trafiginde_fun

Ayyyşş maşallahh taze aşıklara :KK16::KK16:
Dün parke beğendim işte onlar yapılacak kuzum, sonra eşya seçimi vs. Şimdilik buralardayım :KK23:
Bak ne buldum sende baksana şuna çok güzel birşey yapmışlar :KK17:

http://www.dailymotion.com/video/xl8g2m_mutluluk-kamyonu-istanbul-trafiginde_fun

Saol kuzum.
Ne renk aldın parkeni hayırlı olsun şimdiden esinim.
Videoya çok güldüm çok güzel sonraki kalpli balonlar çok güzeldi düğün konvoyunda arabalara tülbent bağlanır bizim burada yusufla bizde uçan kalpli balon bağlamayı düşünüyoruz fikir olsun esinim

Saol kuzum.
Ne renk aldın parkeni hayırlı olsun şimdiden esinim.
Videoya çok güldüm çok güzel sonraki kalpli balonlar çok güzeldi düğün konvoyunda arabalara tülbent bağlanır bizim burada yusufla bizde uçan kalpli balon bağlamayı düşünüyoruz fikir olsun esinim

Elegant meşe rengi seçtim canım. :KK17:

Harika ya bende bayıldım :KK16: Çok şeker birşey yapmışlar.
Bizde de düğün konvoylarına tülbent bağlanıyor canım. O balonları millet arabaya bağlamak yerine, çocukların eline verir tatlım. :KK31:

Elegant meşe rengi seçtim canım. :KK17:

Harika ya bende bayıldım :KK16: Çok şeker birşey yapmışlar.
Bizde de düğün konvoylarına tülbent bağlanıyor canım. O balonları millet arabaya bağlamak yerine, çocukların eline verir tatlım. :KK31:

Renk güzel canım güle güle agız tadıyla oturun inşallah.
Yusufla görmüştük çok hoşumuza gitti resim çekilirken kullanırız sonrada demiştik.

Renk güzel canım güle güle agız tadıyla oturun inşallah.
Yusufla görmüştük çok hoşumuza gitti resim çekilirken kullanırız sonrada demiştik.

Amin inşallah bebeğiim :nazar:
Bebeğim resim çekinirken alın zaten yanınıza bi kaç balon, kullanırsınız ama araba fikri dediğim gibi olur. Bi gelin arabasına takın bence :KK17:

Amin inşallah bebeğiim :nazar:
Bebeğim resim çekinirken alın zaten yanınıza bi kaç balon, kullanırsınız ama araba fikri dediğim gibi olur. Bi gelin arabasına takın bence :KK17:

İnşallah canım bakalım o gün gelsin fikir değişebilir belki.
Ben çıkıyorum canım dikkat et kendine görüşürüz yine kolay gelsin sanada

Anam sendemi converse giyeceksin esinim aynı düşünce bendede var ablam delisin diyor ama rahat olmak en güzeli benimde görümcem diyeyim 6 ay önce evlendi ayakkabısının altına yusufla ismimizi yazmıştı birtek ikimiz silinmişiz 2 ay sonrada tanışmamız oldu bende inanıyorum biraz sanırım

Unutma zaten senam.
Bizde öyleyiz kaldığımız yerden devam ediyoruz valla benimki aynı canım arada kedi köpek gibi dalaşıyoruz onun haricinde askerdekinden farklı oradaki kadar kavga etmiyoruz daha yeni senam düzelir takma kafana

öyle canım cok buyyk bı sorun yok sonucta

Senaaaa :KK3:

Sen nasılsın canım :KK19:

iyim pekmezimm sen nasılsınnnnn senı hc görmuom nerelerdesn

Ahaha sor bebeğim sor :KK53::KK9::KK9:
Yok yavrum ne yerleştirmesi, parkeler yapılacak daha ondan sonra başlıycaz işte ev eşyası seçmeye. Mutfak ve yatak odası özel yapım olacak zaten mutfağı beyaz istedim, kırmızı duvar kağıdı falan. Yatak odasını ahşap ve beyaz rengi istedim bakalım :KK17:
He ya nasıl geçiyo ben bile anlamıyorum kuzum :KK17:

[/FONT][/B]

heee daha var yanı ısı evın bebegmm olsunn guzell olur ama ıcıne sınsınde önemli olan o
kendı ıstedıgını yaptırman daha iii bencee bende öyle dusunuyorum ilerisi icin inş guzel olur kuzumm

heee daha var yanı ısı evın bebegmm olsunn guzell olur ama ıcıne sınsınde önemli olan o
kendı ıstedıgını yaptırman daha iii bencee bende öyle dusunuyorum ilerisi icin inş guzel olur kuzumm

Yavrum buna da şükür. 2 ay içinde evi yaptılar zaten.. Çelik ev olmasındaki ayrıcalık diye düşünüyorum. Deprem olsa hissedilmiyormuş.
Evimin resmini atmıştım ama sen görmedin sanırım bak bi daha atıyorum :KK69:
Bantlı olan cam aynalı cam benim akıllı yola bakan kısımdan içeri gözükmesin diye yaptırdı :KK53:

$sdsdsds.jpg

Karşı çıkmalarındaki yan etkiler nedir bilmiyorum kuzum, ama sonuçta tanımıyorlar ki sevdiğini.. Senin neden sevdiğini, hangi yanına aşık olduğunu bilmiyorlar bu yüzden zamanlar herşey olacağına varır diye düşünüyorum.. :KK31:
Bebeğim tabi çok güzel düşünmüşsünüz ama bu durumda ailendende biraz anlayış bekle bence, çünkü daha tanımıyorlar. Ne sevgilini, ne ailesini..
Bu işi en güzel büyükler halleder, aileler tanışsın bi çay içsinler konuşsunlar. Bunu düşündünüz mü hiç?
Dualarımız seninlee, sizinle :nazar::nazar:
Hepimiz görelim mükafatını inşallah kuzum, Selen'le ikinizde şu tekrar ayrılığı bi an önce atlatırsınız inşallah :KK16:
Aaaa aynı sorun bende de var :KK53: Aramızdaki fark bi yumurta topuklu ayakkabı giyince kapanıyo :KK53:
Ona birde boy uzatan ayakkabı tabanı aldım bakalım işe yarayacak mı :KK1:
Öyle yapıyorum artık napalim kuzum mecbur babet fazla güzel durmuyor ki zaten :26:

Dibine kadar yorulacağım :KK53:

Kuzum sevdiceğimle görüşebilmek için yalanlar söyledim zamanında. Şimdi babam arkasından iş çevirdiğimizi düşünüyo işte bu gibi sebeplerden karşı çıkıyolar. :KK50: İlk başta mümkün değil tanımak istemiyorum, hazır değilim dedi ama sonradan baktık olmuyo sevdiceğim aradı babamı. Ona bu zamana kadar neden aramadın aklın nerdeydi demiş :44:Yüz yüze görüştüler konuştular ama 5 sene sonrasına demiş işte :KK50: Acaba onun ailesinden bi adım mı bekliyo diye düşündük biz de. Ama sevdiceğimle babasının arası da bozuk biraz. Bi laf eder de bizim çabalaya çabalaya milim milim ilerlettiğimiz durumu mahveder diye korkuyorum ben açıkçası :26: Bi de bu işi büyüklere nası bırakacağımızı da bilmiyoruz :44: Yani onları devreye nası sokmak lazım bilmiyoruz. :26: Napmamız lazım nası yapmamız lazım ki? :26:

Sağol Zeynebim. Ben de sizlere dua ediyorum aklıma geldikçe.:KK19:

Bizim eğitim dönemi bitecek sonra görev yerlerine atanacaklar kuzum ya. Farklı şehirlerde nişan düğün hazırlığını bırak, birbirine sabır, anlayış göstermek, uğraşmak çabalamak bile çok zor :KK14: Nası atlatıcaz hiç bilmiyorum. :KK14:

Tabanı iyi düşünmüşsün bak :KK1: Gurur yapmadı mı :KK1: Bu ney falan diye :KK1:

Yarın 2 ayın kalmış oluyo. Nası heyecan var mııı :KK76::KK76::KK19:

Kuzum sevdiceğimle görüşebilmek için yalanlar söyledim zamanında. Şimdi babam arkasından iş çevirdiğimizi düşünüyo işte bu gibi sebeplerden karşı çıkıyolar. :KK50: İlk başta mümkün değil tanımak istemiyorum, hazır değilim dedi ama sonradan baktık olmuyo sevdiceğim aradı babamı. Ona bu zamana kadar neden aramadın aklın nerdeydi demiş :44:Yüz yüze görüştüler konuştular ama 5 sene sonrasına demiş işte :KK50: Acaba onun ailesinden bi adım mı bekliyo diye düşündük biz de. Ama sevdiceğimle babasının arası da bozuk biraz. Bi laf eder de bizim çabalaya çabalaya milim milim ilerlettiğimiz durumu mahveder diye korkuyorum ben açıkçası :26: Bi de bu işi büyüklere nası bırakacağımızı da bilmiyoruz :44: Yani onları devreye nası sokmak lazım bilmiyoruz. :26: Napmamız lazım nası yapmamız lazım ki? :26:

Sağol Zeynebim. Ben de sizlere dua ediyorum aklıma geldikçe.:KK19:

Bizim eğitim dönemi bitecek sonra görev yerlerine atanacaklar kuzum ya. Farklı şehirlerde nişan düğün hazırlığını bırak, birbirine sabır, anlayış göstermek, uğraşmak çabalamak bile çok zor :KK14: Nası atlatıcaz hiç bilmiyorum. :KK14:

Tabanı iyi düşünmüşsün bak :KK1: Gurur yapmadı mı :KK1: Bu ney falan diye :KK1:

Yarın 2 ayın kalmış oluyo. Nası heyecan var mııı :KK76::KK76::KK19:

Yalanlar hiç iyi olmamış aslında babalar bazen annelerden çok hisseder. Aslında askere gitmeden sevgilin konuşsaydı babacığınla daha farklı olabilirdi diye düşündüm bi an :44: Sevdiceğinin yapacağı tek şey babasıyla bi an önce (senin için) arasını düzeltmesi.. Ne bilim akraba olarak büyüklerden konuşabildiğiniz biri var mı? Örneğin teyzen, sevdiceğininde teyzesi diyelim bu işe el atabilirler. Örnek olarak verdim ama :KK31:
Sonuçta büyükler gibi konuşmak, onların dillerinden anlamak bizim değil. Aile büyüklerimizin işi.. Bu işi bi sevdiceğinle konuşup, düşünün canım.. :KK23:

İnşallah herşey yoluna girer, artık sende mükafatını görürsün kuzum. :KK16:
Bu hayatta herşey sabretmekten geçmiyor mu pekmezim. Yine sabır.. Sonra sabırlarımız sonuçta bunlar.. :KK31:

Gurur yapmak yemez ki :KK53: Önce bu ne ya dedi dediğin gbi :KK53: Sonra ne boş işlerle uğraşıyorsun dedi.
Bende direk o ayakkabının içinde bu olacak kapat konuyu dedim :KK1:
Heyecandan çok stres var :KK14:

Derler ama sen giyincede herkesin hoşuna gider bende düğünümde convers giyeceğim derler bu senin günün istediğini giy bebeğim

Ah pekmezim çok üzüldüm ya neden ailen bu kadar anlayışsız benimkilerde nişanı şuan istemediler ama Yusufun eğitimi bitip 10 günlük izne geldiğinde yapılacak 5 sene çok az bir süre değilki kuzum inşallah bir mucize olurda herşey istediğiniz gibi olur canım.
Sorun sevdiğinin uzman çavuş olmasımı peki canım

Slm tatlım iyiyiz valla senden ne haber ne oldu hayırdır

İnşallah Selenim ya. Örümden ömür gitti valla şu sıralar çok bunalıyorum :KK14:

Sorunlardan bi tanesi de o malesef. 28 şubat sürecini yaşamışlar. Sıkıntı çekebileceğimi düşünüyo babam. Sorun bir değil ki işte :KK50: Evliliğe hazır olmadığımı düşünüyo. Ben evde pek iş yapmam da. Şu an annem şehir dışında ben de koşturuyorum temizlikti yemekti çamaşırdı, yapabileceğimi görsün diye paraladım kendimi :KK1: Sevdiceğime de kendisinin hazır olmadığını söylemiş. Bilmiyorum napıcaz nası hazır edicez babamı :KK25::26:

Eylülde nişanlanıyosunuz kuzum en azından bizim gibi değil durumunuz :KK34: Çok sıkmayın canınızı. Rahat güzel görüşebiliyosunuz gezebiliyosunuz planlar yapıp hayaller kuruyosunuz :KK16: Bak bizim her şey saçma sapan bi şekilde belirsiz :KK14: Keşke bana da eğitimden sonra nişan yapalım deseler :KK31: Yani üzülmeyin. Eylüle ne kaldı şurda. Zaman çok çabuk geçiyo şu aralar bana:KK1:

Yalanlar hiç iyi olmamış aslında babalar bazen annelerden çok hisseder. Aslında askere gitmeden sevgilin konuşsaydı babacığınla daha farklı olabilirdi diye düşündüm bi an :44: Sevdiceğinin yapacağı tek şey babasıyla bi an önce (senin için) arasını düzeltmesi.. Ne bilim akraba olarak büyüklerden konuşabildiğiniz biri var mı? Örneğin teyzen, sevdiceğininde teyzesi diyelim bu işe el atabilirler. Örnek olarak verdim ama :KK31:
Sonuçta büyükler gibi konuşmak, onların dillerinden anlamak bizim değil. Aile büyüklerimizin işi.. Bu işi bi sevdiceğinle konuşup, düşünün canım.. :KK23:

İnşallah herşey yoluna girer, artık sende mükafatını görürsün kuzum. :KK16:
Bu hayatta herşey sabretmekten geçmiyor mu pekmezim. Yine sabır.. Sonra sabırlarımız sonuçta bunlar.. :KK31:

Gurur yapmak yemez ki :KK53: Önce bu ne ya dedi dediğin gbi :KK53: Sonra ne boş işlerle uğraşıyorsun dedi.
Bende direk o ayakkabının içinde bu olacak kapat konuyu dedim :KK1:
Heyecandan çok stres var :KK14:

Ama kuzum gidip de 16 yaşımdayken de bak baba bu da benim sevgilim diyemezdim ki :26: Askere gitmeden önce mesleği falan yoktu nolacağı belli değildi olasılıklar vardı. Öyle olunca erteledik. Aslında ona kalsa o çıkar konuşurdu da ben tepkinin ne olacağından emin olamadım işte :KK31: Ya o da uğraşıyo aslında arasını düzeltmek için ama babası birazcık katı :KK50: Daha dün yine sorun çıkarmış.:KK25:

Zeynebim teyzem yok. Onun da teyzesi yok. Teyze örnek vermişsin ama bizim akrabalarımız hep ayrı şehirlerde. Burda olan bi annemin teyzesi var onunla da samimi değilim ben çok :26: Düşündükçe zaten daha çok çıkmaza giriyoruz sanki :KK14:

İnşallah bi yoluna girse de ben de rahat bi nefes alsam artık :KK25: Sabır sabır da bi yerde insanın gücü tükeniyo işte :KK50:

:KK1: Benim sevdiceğe alsam o da bu ne ya derdi heralde :KK1: Sonra da bırak bu işleri derdi :KK1: Çok benziyolar :KK1:

Çok mu daha işiniz canım :KK23:

Bu arada ben evinize yorum yapmamıştım onu da yapıyım içimde kalır yoksa :KK1: Çok şeker maşallah çok seviyorum böyle evleri ben çok hoşuma gidiyo valla :KK16: İnşallah bi ömür mutlu huzurlu oturun kuzum içinde. :KK16:

Son düzenleme:
Kızlar geçen gün girdim. Hepinizin mesajına aynı mesajda cevap veriyim dedim. Ben yazana kadaaaar siteden çıkmışım. Sonra tekrar girdim bi baktım benim o uzuuuuun uzun yazdığım şeyler yok olmuş :KK53: Normalde kalırdı siteden çıkmış olsam bile. Bu sefer öyle olunca şok oldum:KK19:

Ben de böyle ayrı ayrı yazdım bu sefer. Bu sayfa biraz hep benim olmuş da :KK17: Açıklama yapıyım dedim :KK61:

X