Kore'de köpekler canlı canlı haşlanıyor!!! Buna dur demek için bir imza da sen ver :(

cadikedi

Hayvanlı Sirklere GİTME!
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2011
2.158
326
Hayvanlara yapılan zulümler, işkenceler gün geçerek artmakta ve bizim elimizden malesef bir şey gelmiyor.

En azından imzalarınızla destek verin lütfen :KK43:

Yavru köpekler yemek bahanesiyle canlı canlı haşlanıyor!!! Oraya gidemeyiz ama buna dur diyebiliriz... Lütfen imzalarınızı esirgemeyin...

Hayvansevmiyorsanız bile empati yapın. Canlı canlı haşlanmak nasıl can yakar değil mi?

Stop Killing Dogs - the petition to stop brutal dog torture and dog meat consumption in South Korea linke tıkladıktan sonra açılan sayfada

S. Korea! Stop Killing Dogs! We need 1 million signatures. yazısının üzerine tıklayın ve sağ tarafta bulunan ad soyad bölümünü doldurup köpek şeklini tıkladıktan sonra sign the petition kısmını işaretleyin

lütfen lütfen lütfen :KK43:

Hayvanlara yapılan zulümler, işkenceler gün geçerek artmakta ve bizim elimizden malesef bir şey gelmiyor.

En azından imzalarınızla destek verin lütfen :KK43:

Yavru köpekler yemek bahanesiyle canlı canlı haşlanıyor!!! Oraya gidemeyiz ama buna dur diyebiliriz... Lütfen imzalarınızı esirgemeyin...

Hayvansevmiyorsanız bile empati yapın. Canlı canlı haşlanmak nasıl can yakar değil mi?

Stop Killing Dogs - the petition to stop brutal dog torture and dog meat consumption in South Korea linke tıkladıktan sonra açılan sayfada

S. Korea! Stop Killing Dogs! We need 1 million signatures. yazısının üzerine tıklayın ve sağ tarafta bulunan ad soyad bölümünü doldurup köpek şeklini tıkladıktan sonra sign the petition kısmını işaretleyin

lütfen lütfen lütfen :KK43:
Allahından bulsun canilerrrrrrrr:KK47::KK47::KK47: benim geçen ay köpeğim öldü daha 3 4 aylıktı onu o kadar seviyodumkiii.. bakışları , bana olan sevgisi, bağlılığı hala canım köpeğimi özlüyorum.. hayvan sevgisi bambaşka.. onlara bi anlam yüklemek bambaşka.. köpeğim aklıma geldikçe ağlıyorum hala yazıklar olsun içinde hayvan ve canlı sevgisi barındırmayanlara:KK14:

Son düzenleme:
Allahından bulsun canilerrrrrrrr:KK47::KK47::KK47: benim geçen ay köpeğim öldü daha 3 4 aylıktı onu o kadar seviyodumkiii.. bakışları , bana olan sevgisi, bağlılığı hala canım köpeğimi özlüyorum.. hayvan sevgisi bambaşka.. onlara bi anlam yüklemek bambaşka.. köpeğim aklıma geldikçe ağlıyorum hala yazıklar olsun içinde hayvan ve canlı sevgisi barındırmayanlara:KK14:

Nasıl bir caniliktir aklım almıyor :KK50:

Canlı canlı haşlamak ne demek ya :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: Deliriyorum :KK47::KK47::KK47:

Bu konuda uzak doğuluları anlamak mümkün değil!!!! Nasıl bir vahşet anlamak mümkün değil.. :KK19:

Çin'de, Kore'de yemek adı altında hayvanlara işkence yapıyorlar... :KK47: :KK47:

Artık şu zavallı hayvanlardan elimizi bir çekelim ya rahat bırakalım onları yeter biz insanoğlundan çektikleri.Daha neler görüp duyacağız heryerde hayvana eziyet var maalesef.

Son düzenleme:
eskiden çalıştığım mağazaya çok gelirdi koreliler okadar nefret ediyorumki yüzlerine bile bakmazdım tiksiniyorum bu insanlardan ALLAH'ım bana bi güç ver bütün pkk ları ve böyle insanları parmağımı şıklatarak geberteyim 1 san.düşünmem....çalıştığım yerdeki müdürümün eşi çinden ayakkabı ihracatı yapıyordu adamın ortağıda gitmiş beraber ve adam petshop tarzı biyerden bi çin pekinezi beğeniyor çocukları çok seviyo köpekleri diye süpriz yapıcak,adam parasını veriyor otele almazlar diye kalsın yarın dönerken alcam diyor ertesi gün köpeği almaya gittiklerinde ordaki görevli bi dak.deyip içeri giriyor ve siyah bi poşeti koyuyor önlerine bu ne diye sorduklarında iste köpeğiniz diyorlar :KK43:(( ALLAH'ım tüylerim diken diken belalarını bulsunlar inşallah tez zamanda :KK47:

Son düzenleme:
eskiden çalıştığım mağazaya çok gelirdi koreliler okadar nefret ediyorumki yüzlerine bile bakmazdım tiksiniyorum bu insanlardan ALLAH'ım bana bi güç ver bütün pkk ları ve böyle insanları parmağımı şıklatarak geberteyim 1 san.düşünmem....çalıştığım yerdeki müdürümün eşi çinden ayakkabı ihracatı yapıyordu adamın ortağıda gitmiş beraber ve adam petshop tarzı biyerden bi çin pekinezi beğeniyor çocukları çok seviyo köpekleri diye süpriz yapıcak,adam parasını veriyor otele almazlar diye kalsın yarın dönerken alcam diyor ertesi gün köpeği almaya gittiklerinde ordaki görevli bi dak.deyip içeri giriyor ve siyah bi poşeti koyuyor önlerine bu ne diye sorduklarında iste köpeğiniz diyorlar :KK43:(( ALLAH'ım tüylerim diken diken belalarını bulsunlar inşallah tez zamanda :KK47:

:KK53: :KK53: :KK53: Şoka girdim :KK53: :KK53: inanamıyorum.. ayyy içim parçalandı... :KK43:

uzak doğululara sinir oluyorum bu yüzden........ :KK47: :KK47: :KK47:

:KK53: :KK53: :KK53: Şoka girdim :KK53: :KK53: inanamıyorum.. ayyy içim parçalandı... :KK43:

uzak doğululara sinir oluyorum bu yüzden........ :KK47: :KK47: :KK47:

evet bukadar pislik insanlar işte kurbağa ve yılanlarıda aynı şekilde yiyolar...akvaryumdan seçip şunu getir diyolar o hayvanı çıkartıp hazırlayıp geitiryorlar masalarına mide yok bikere koyun bokunu versek önlerine dünyanın en güzel şeyi diye yemeye doyamazlar....

Pislikler insan bile olamaz bunlar çok iğreniyorum.bi göktaşı çarpsın uzak doğu ülkeleri böyle hayvanları yiyen ülkeler silinsin dünyadan ya çok gıcık kapıyorum.Evimde 3 kedim var onlar benim her şeyim.Sadece köpek değil kedi de yiyo bu lanetler!!!!!!!!

24-26 haftalık ceninlerin anne karnından satın alınarak yendiği bir bölgeden herşey beklenir..

Allah belalarını versin..

Kizlar beni yanlis anlamayin ama.suda vir gercekki kendi ülkemizdeki Hayvanlara yapilan vahset ne olucak.. onuda gecinki Insanlara vahset var o ne olucak once herkez kendi kapisini supurse zaten duzen olur saygi olur.. ne insanlar nede hayvanlar zarar gorur..

Korede cinde insanlar bu sekil beslebiyor!!!
igrec ama onlarin anlayisina gore taze yemek yemek etin taze olmasi.. daha yasiyor olmasiymis... bir belgeserde isledim igrecdi bu ulkenin bakis acisi bu, bunun onune viz gecemeyiz!

nacizhane fikrim.. beni yanlis anlamayim amacim kimseye saldirmak degil.

Kizlar beni yanlis anlamayin ama.suda vir gercekki kendi ülkemizdeki Hayvanlara yapilan vahset ne olucak.. onuda gecinki Insanlara vahset var o ne olucak once herkez kendi kapisini supurse zaten duzen olur saygi olur.. ne insanlar nede hayvanlar zarar gorur..

igrec ama onlarin anlayisina gore taze yemek yemek etin taze olmasi.. daha yasiyor olmasiymis... bir belgeserde isledim igrecdi bu ulkenin bakis acisi bu, bunun onune viz gecemeyiz!

Yaşam Hakkına Saygı'nın sitesini takip ederseniz ülkemizde hayvanlara yapılan kötü muameleler için dilekçeleri imzalayabilirsiniz. İnsanlara yapılan vahşet için devletlere kafa tutacak bir topluluk oluşursa bana da haber verin lütfen.

Ülkemizde hayvanlar için de çabalıyoruz. Yukarıdaki arkadaşın belirtiği gibi yasamhakkinasaygi sitesinde de birçok konuda imza topluyoruz, onun haricinde change.org sitesinde de imza topluyoruz, belediyelerin önüne gidip eylem yapıyoruz, 5199 değişsin diye ölüm yasası gelmesin diye türkiye'de eş zamanlı eylemler düzenliyoruz, her haftasonu barınaklara giderek barınaklardaki canları besliyoruz. Mavi kapak toplayarak engelli vatandaşlarımı tekerlekli sandalye sahibi yapmaya çalışıyoruz. Evsizler için beledidyeleri arayarak bulundukları bölgeden alınıp sıcak bir yere sahip olmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Sokakta yaşayan hayvanlar için evimizde artan yemekleri çöpe değil bir poşete ya da kaba koyarak dışarıdaki canların ulaşabilcekleri yerlere koyuyoruz.

Peki bunları yapan ne kadar kişi? Bir avuç hayvansever. Genelde taşın altına elini koyan çok az malesef. Sizi yanlış anlamadım, siz gene güzel bir dille fikrinizi dile getirmişsiniz. Ama biz bunları yaparken "önce insan" "insanlara da yardım edin" "insanlar için de yürüyün" "köpek kendini doyurur, yemek bulur"hatta utanmadan "bunlar doğanın kanunu ölecekler tabii" diyen beyin yksunu insanlar da var.

bu beslenme alışkanlıkları yüzünden u.doğulular bana zaten insanmış gibi gelmiyor, insan ne yerse o olur. bunlar insanlıktan çıkalı çok olmuştur çok.
hayvanseverler bu konuda çok örgütlü, forum vasıtasıyla iletmiş olayım: biliyorsunuz ıstakozlar da canlı canlı haşlanaranak yemeye hazırlanıyorlar ve bu vahşet sanki çok büyük bir lüksmüş gibi sunuluyor. hayvancağızlar haşlanırken vik vik diye ses çıkarıyormuş. buna dur denemez mi? hayvanseverler bunu da durduramaz mı? tabi bir de çağdaş! avrupa'da boğa güreşi adı altında zavallı boğaların psikolojisiyle oynayıp kocaman okların ınlara saplanması iğrençliği var. bunlara da bir şey yapılamaz mı? bu konuda hayvansever lobi ne yapabilir?

Çoğu hayvanı böyle canlıyken yemeye başlıyorlar daha neler neler Allah belalarını versin dilerimki...

X