2013 şubat ayında tüp bebek yaptıracaklar

arkadaşlar çok erken topic açtıgımız için sayfa bayagı dagıldı o yüzden şubatta tüp bebek diye açtıgımız topicden devam ediyoruz burayı okuduktan sonra oraya yazın lütfen

canım şubatta tüp bebek konusuna gel ordan devam ediyoruz o yüzden kimse 2013 şubatta tüp bebek topicigene yazmıyor bu arada şu listeyide nasıl yaptın bir ögret bize:)[/B]

forum ayarlarından seçenek düzenleye gel etidör kısmını gelişmiş olarak seç ve mesaj panonda yeni tabloların hazır.

merhaba bende dün başladım adana başkent kışla hastanesinde hayırlısıyla klomen verdi doktor günde 2 tane içilecekmiş aynı anda bide menopur iğne daha bulamadım inşallah yarın getirtecekler perşembe başlanıcakmış zaten cumartesi kontrole çağırdılar ne yapacaklar acaba çok heyecanlıyım :) çok umutlanmak istemiyorum ilk denememiz bakalım hayırlısıyla herkesin gönlüne göre verir inşallah kucağımıza alırız bebişleri:)

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bebek için tedavi görüyordum ve şimdi Ankarda tüp bebek tedavisine başladık. Önce eşimin sperm tahlili ve benim kan tahlillerim verildi .Bana ve eşime bitkisel destekler verildi. Adetin 3. günü menogon iğnesi vurulacağım ve 7. günü kliniğe gideceğim sonrasını gene yazarım inş. herkesin işi rast gitsin Kabinizden geçen hakkınızda hayırlı olsun inşallah.

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bebek için tedavi görüyordum ve şimdi Ankarda tüp bebek tedavisine başladık. Önce eşimin sperm tahlili ve benim kan tahlillerim verildi .Bana ve eşime bitkisel destekler verildi. Adetin 3. günü menogon iğnesi vurulacağım ve 7. günü kliniğe gideceğim sonrasını gene yazarım inş. herkesin işi rast gitsin Kabinizden geçen hakkınızda hayırlı olsun inşallah.

hayırlı olsun.bende ankara tüp bebegi düşünüyorum.tel görüştüm.bitkisel olarak ne ilaçları verdi merak ettim.yardımcı olursan sevinirim.doktorun kim

slm canım ankarada hangi hastanede tedaviye başladın

X