2013 şubat ayında tüp bebek yaptıracaklar

hiç sorma bende üzülüyorum bazen inanki doga dışı birşey geliyor hamile kalmak nasıl yapıyolar ögrensek ya:))

bazen düşünüyorum da millet ne kolay hamile kalıyo o yüzdende kıymetini bilmiyolar
bi bebeğim olsa onu öpmeye bile kıyamam:emir_bebek:

arkadaşlar ben şimdiden açtım konuyu geri sayım başladı şubatta başlıyacagız tüp bebege çok heyecanlıyım kısaca anlatayım 28 yaşındayım 6 yıllık evliyim 3 yıl önce boş gebelik geçirdim malum pkoluyum bende ki etkisi kilo artışı ve adet düzensizliği 2o kilo verdim ve artık düzenli adet görüyorum rabbim hakkımızda hayırlısını versin bebeklerimizden mahrum etmesin...

canım nerde yaptırıcan tedavini

Gunaydinnnnnn canlarrrr ben erkenciyim mesai baslayali nerdeyse bir saat olacak:-)

Gunaydinnnnnn canlarrrr ben erkenciyim mesai baslayali nerdeyse bir saat olacak:-)

Gunaydinnnnnn 2013 un guzelllll anneleri.......baya kaynatamissiniz ya:))))bendeee ikiz anasi olmayi cokk istiorum...RAbbbim insallah cifter cifter verrsinde bunca yil gecen evlatsizligimizin acisi cikmis olsun...

Merhaba bende Şubat'ta ikinci denememe başlicam Kasım'da ilk negatifimi aldım. Sorun sayı ve morfoloji umarım 2013 bize bebeklerimizi getirir

Gunaydinnnnnn 2013 un guzelllll anneleri.......baya kaynatamissiniz ya:))))bendeee ikiz anasi olmayi cokk istiorum...RAbbbim insallah cifter cifter verrsinde bunca yil gecen evlatsizligimizin acisi cikmis olsun...
Ahahahahah gunaydin bende ikiz istiyorrum ama kendimi hayal edemiyorum zaten kiloluyum birde ikiz olursa varki vay of ya cok heyecanlaniyorum subat gelsede yaptirsak bir an once aramizda hamilelige cok yakin isimler var bugunleri dusunup mutlu olalim ilerki sayfalarda hamileyimmmmmm yazisini bol bol okuruz insallah ve ben kendi adima soyluyorum eger hamile kalirsam bu sayfayi birakmiycam cunku hep ole oluyor hamile olan topici birakiyor ama hamile kalan arkadaslarin tecrubelerine morallerine ihtiyacimiz var

İnsallahhhh:))) gelsede Şubat başlasak tedavimize sonrada herkes sıra sıra yazsa hamileyim diyeee

Insallahh ya vallahi ne zormus bebeginin olmasi cok ilginc ama ben evliligi dusunmezken bile hep korkardim nedense bebegim olmazsa diye hislerim cok kuvvetlidir normalde som agizlimiyim nedir ne dersem basima gelir

Insallahh ya vallahi ne zormus bebeginin olmasi cok ilginc ama ben evliligi dusunmezken bile hep korkardim nedense bebegim olmazsa diye hislerim cok kuvvetlidir normalde som agizlimiyim nedir ne dersem basima gelir

Yanlis yazmisin bebeginin olmamasi yazacaktim isteyim cok kalabalik kafa bir milyon millet manyak ya yagmur camur dinlemiyor hastaneye geliyor valla ben hayatta gitmem bu havada ya boyle hergun gelen kisiler var bikmadan hergun geliyorlar

X