Kitap okumaya var mısınız ? Kafe Kitap

Yeni kitabım Yağmur Sonrası- Sarah Jio :) Mart Menekseleri harikaydı :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iyi akşamlar güzel bilgeler :KK3:
çok şükür taşınma işlerim bitti, bugün internetim de bağlandı :KK53:
Yüzyıllık Yalnızlık da bitti :KK16: tadı damağımda kaldı :KK31:
Flaubert'in minik bir kitabını buldum Saf Bir Yürek diye onu okuyorum şu an :KK12:

her birinize sevdiklerinizle sağlıklı,mutlu nice bayramlar diliyorum :KK16:

Selamlar:KK3:
Yeni kitabim Kuyucakli Yusuf.
Bugun annemlerde kalacagim bu arada, bayraminizi simdiden kutluyorum bilgelerim:KK19: Allah nice bayramlar gostersin sevdiklerimizle beraber:KK16:

çok sevmiştim ben Yusuf'u :KK16: keyifli okumalar canım, hayırlı bayramlar :KK16:

günaydın kızlar. hayırlı sabahlar hayırlı cumalar :KK16:

1984 kitabını okuyacağım tatilde.. bayramdan sonra gelicem muhtemelen.
herkesin bayramı şimdiden kutlu mutlu huzurlu olsun:KK16:

bence 1984 tam bir ileri görüşlülük örneği :KK31:

Bin muhteşem güneş sayfa 60 dayım
Ben bir süredir pdikoloğa gidiyorum. Bana 5 sevgi dili ve grinin elli tonunu okumamı önerdi. Hatta mutlaka okumalısın dedi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende varim kitap okumaya benide alin araniza :)) kitap okuma aliskanligim baslasin artik
kk destegiyle

Bende varim kitap okumaya benide alin araniza :)) kitap okuma aliskanligim baslasin artik
kk destegiyle

o zaman al eline bir kitap ve başla :KK9: herkese kapımız açık :KK16: hoş geldin :KK3:

güzel bilgelerim, hayırlı akşamlar :KK3: yahu kitap sitelerinde nasıl bir indirim var öyle :KK17: sepete ekledim ekledim son onayda kendime engel olup iptal etmek için kendimle cebelleştim :KK53: tuzağa düşmeyin :KK9:

Bin muhteşem güneş sayfa 60 dayım
Ben bir süredir pdikoloğa gidiyorum. Bana 5 sevgi dili ve grinin elli tonunu okumamı önerdi. Hatta mutlaka okumalısın dedi

Selam hocam, grinin elli tonu ben de Okumak istiyorum.

Selam hocam, grinin elli tonu ben de Okumak istiyorum.

Mutlaka okumalısın dedi. Hatta aldım bu iki kitabı ama okula geldi. Ben de 20 gündür görevli idim başka bir ilde. Okula uğrayıp alamadım.
Merak ediyorum çok

günaydın,
tabii bayram gezmelerinden pek fırsat olmadı..
oğullar ve sevgililer sayfa 118, unutmak mı affetmek mi sayfa numarasını hatırlamıyorum ama 100 falan sanırım.

X