Streç Film Sararak Zayıflama Deneyimlerimiz

Bútün yorumları okudum bende denemek istiyorum ancak yag ile mi sarmali sadece strec mi karar veremedim.bu yöntemi kullanan varsa bilgi rica ediyorum lütfen

Bende bugün başladım Streç Film sarıp 30 dakika tempolu yürüyüş yapıyorum. Aynı zamanda 1 beden küçük korseyle hiç cikarmadan gezicem. Bakalım. Neler olacak. Gelişmeleri yazarım :KK69:

Kizlar denemeyin bosuna bende ole dusundum arastrdim yaptim ama ise yaramio we birde ictimiz suyu disari atio suyu unutup icin birileri deiliz olan suyudu disari atmamizi saglio bask bise yok inanin bende cok istiorum ama bu cözüm deilmis onu ögrendim öncelimiz sağlimiz olmalı.

Kızlar bende streç film ile zayıflama yöntemini kullanıyorum gözle görülür şekilde bir değişme var artık dümdüz bir karnım var ama durmak yok yola devam Lahana suyu ve sıcak su ile de destekliyorum ayrıca çok yoğunum yürüyüş yapmaya vaktim yok bu yüzden evde her akşam mekik çekiyorum sabredin ve birazcık etkisini arttırmak amaçlı destek yapın inanın sonuç muhteşem ben vazgeçmeyin derim bu arada 1 aydır devam ediyorum 67 kilodan 60 kiloya düştüm

Son düzenleme:
X