Streç Film Sararak Zayıflama Deneyimlerimiz

ya o iğrenç bir şey bana da arkadaşım önerdi bir gün sardım gittim daha bir tur attım 15 dk oldu olmadı düşmeye başladı ki iice bantlamıştım...yürürken düştü ve bütün herkese rezil oldum bir daha da yapmadım :KK70:

ben de streç film sarıp her gün yürüyorum sera etkisi yaptığı için oldukça terletiyor ve daha hızlı sıkılaşarak zayıflamaya da yardımcı oluyor

evet hanımlar tavsiye ederim bende denedim şu sera streçlerle 20 dk yürüşle bile ter içinde kalıyor bacaklarınız ve ben birde bel karın bölgeme sardım,eve gelince bir baktım eşofmanımın bel kısmı ıpıslak:KK70: nasıl hoşuma gitti,ama spor ardından hemen duş ve keselenmenizi tavsiye ederim selülitlere bire bir ayrıca duştan sonra selülit kremleriyle takviye yaparsanız 2 hafta içinde bayaa sonuç alıyorsunuz:KK66:

selam arkadaslar bende bugün basladim sarmaya, 1 saat oldu yaklasik ,spor yapmadim oturuyorum ve hic terlemedi

Diyetisyen Nil Şahin Gürhan yorumu:
Vücudu streç naylonlarla sarmak vücutta yağ yakımını sağlamaz sadece vücutta su kaybına neden olur. Streç film kullanımı egzama gelişimine neden olabilir. Bunun yanı sıra, vücuttan su kaybı performansı azaltır. Uzun dönemde başarı ve sağlıklı zayıflamada vücuttan su kaybı değil, yağ kaybı olması istenmektedir.

pekiii yağ yakmak için ne yapacağız... ben hayatımda bu kadar kilolu hiç olmamıştım...82 kg oldum... ve derhal zayıflamalıyıum:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:... kelem suyu olayına girdim... elma sirkesi içiyorum ve streç film de sarmaya başladım...bir de tere yemeye başlayacağım biraz acıymış ama olsuncokacimcoook... şişko olmak daha acı senağlama... yağ yakan tek bitki olduğunu okudum...:lepi:
Diyetisyen Nil Şahin Gürhan yorumu:
Vücudu streç naylonlarla sarmak vücutta yağ yakımını sağlamaz sadece vücutta su kaybına neden olur. Streç film kullanımı egzama gelişimine neden olabilir. Bunun yanı sıra, vücuttan su kaybı performansı azaltır. Uzun dönemde başarı ve sağlıklı zayıflamada vücuttan su kaybı değil, yağ kaybı olması istenmektedir.

Kızlar yuruyuse gıdıyorum bır kac gundur.Bır baktım kı butun kadınlardan bır hısırtı gelıyor.megerse kadınlar kendılerını strec flmle veya poset sarıyorlarmıs.Yagları erısın dıye benımde bel bolgem cok kalın acaba bu yontemı yapan varmı aranızda? Sızce bende yapıyyımmı kızlar ya yardım edın

haha belki o hışırtılardan biri de benden geliyodur kaydirigubbakcemile3 ben geçtiğimiz yaz 2 haftada 5 kilo verdim kendimi streçleyerek. o ana kadar kilo vermem durmuştu. 65ten 55e inmiştim. 1ay boyunca 55ten kıpırdayamamıştım. sonra yürüyüşümde streçlenmeyi keşfettim :KK70: :KK70: 1ayda kıpırdamayan kilom 15 günde 50ye indi :) şimdi yine fitness yapıyorum ama streçsiz. her an başlayabilirim gerçi çünkü yine aynı kiloda takılı kaldım :mymeka:

selam arkadaslar bende bugün basladim sarmaya, 1 saat oldu yaklasik ,spor yapmadim oturuyorum ve hic terlemedi

oturursan niye terlesin ki :1shok: ben 40 dakika 6-7km hızla koşuyodum suya dönüyodu her tarafım. hele o streci çıkardıktan sonraki o terlemiş ve sıcak teni görmek ne kadar mutlu ediyodu anlatamam :))

benım kızenım yaptı bunu 2ay boyunca ama hıc cıkarmadı sabah degtırdı aksam degıstırdı gecelerı bıle onunla yatıordu ve 15 kılomu ne verdı hıc dıet yapmadı sadece dıkat ettı =)) bende baslıcam ıNs

kızlar acaba bu yöntem çatlak oluştururmu bende belime va bacaklarım denemek istiyorum ama çatlak olmasından korkuyorum senağlama

Bende ilk burda okumuştum bu yöntemi ve denedim.Spor yapmayı sevmeyenlerdenim ama kendimi zorlayarak günde 30 dk hızlı tempoda yürüyüş yapıyorum.Streç filmi belime sarıyorum ve o 30 dk nın sonunda gördüğüm ter herşeye bedel :)

Artı bir zararının olduğunu zannetmiyorum zira sauna eşofmanlarda aynı görevi görüyor...

ya peki ben bunu sarınca vücuduma belli bi süre sonra ya düşüyo yada toparlanıp lastik gibi kalıyo neden acaba kızlar bi yardın edin siz nasıl yapıyosunuz yoksa aynı şey sizede oluyomu

Buna benzer yapcaksin ben misal gögüs altindan basliyorum toparlansa bile fazla assagiya inmiyor...
Umarim resim cikar..

Son düzenleme:
Bende öğrencilik yıllarımda denemiştim sıkı bir diyet uygulamadığım halde iyi kilo vermiştim bende tekrar denemeyi düşünüyorum

walla ben spora giderken beden inceltici yag almıştım bursada aktarlanddan internet sitesindende almıştım ..

onu sürüyorum iyice streç filmide sarıyorum .. her gün düzenli kullandıgınızda haftada 1,1 5 cm eriyordu ..

çok memnunum ..

Bende lahana yagı ıle beraber kullanıyorum kızlar streç filmle ugrasana kadar büyük boy bı cöp poşetinin alt kısmını gögsünüzün üzerinden kaymayacak sekılde yırtıp altını camasırınızn ıcıne gelecek şekilde sabitlemiyorsunuz. hem aynı ıslem hem zahmetsiz.strec fılmle koca vücudun neresı sarıla neresı kala bacaklar ıcın olabılr kollar ıcınde ama göbek kısmı ıcın çöp poşeti biçilmiş kaftan..Bilgilerinizeeeeeeee.......

bende duymuştum su kaybına yol açtığını ve böbreklerde prbolem yapabiliyormuş galiba. bence sağlıklı bi yöntem değil

X