Streç Film Sararak Zayıflama Deneyimlerimiz

bende yapıyordum ama buırada okuduklarımdan sonra poşet sarmayacagım saglıgımız herşeyden daha onemlı bence arkadaşlar uyardıgınız için teşekkürler ayrıca fındık yagı surerek yuruyuşe gıdersenız ıncelmek içibn daha etkılı oldugunu duymuştum ben sızlerle paylaşmak istedım

ya kızlar bende yapıyorum 4 gün içinde biraz farketti.bunu sarmadan önce evde nasıl bir krem hazırlayarak yağ yakımını hızlandırabilirim bilginiz varmı

yaa bu streç filmleri ben hep göbek bel bölgemde denedim yürürken toplanıyo biyere hiç istediğim sonucu alamadım malesef:KK43: streç film bnzeri bir yöntem daha var iğrenç gelebiliyor ilk duuyulduğunda ama tecrübeyle sabittir büyük boy çöp poşetine kafa kol kesip giyiyorsunuz o şekilde yürüyüş yapan çok kadın grdüm ben sadece evde denedim giyip yarım saat spor yaptım sonra hemen duşa girdim faydasınıda gördüm :)

ya peki ben bunu sarınca vücuduma belli bi süre sonra ya düşüyo yada toparlanıp lastik gibi kalıyo neden acaba kızlar bi yardın edin siz nasıl yapıyosunuz yoksa aynı şey sizede oluyomu

evet aynen benimde streçlerim 20 dakika sonra dizime iniyor kısa pantonun altından uygun yerde çıkarıveriyorum. zaten yarım saat kadar durması yeterli diyor doktorlar.

Son düzenleme:
ben de bir dönem spor yaparken,yürürken kendimi streçliyordum ama çok zahmetli bir iş..o streçler bi süre sonra vıcık vıcık olup ayağıma kdr iniyordu çünkü:)) şimdi termal sauna şortumu giyip yürüyorum ;hem aynı şekilde vücudumdan su atıorm hem de zahmet çekmiorm eskisi gbi..size de tavsiye ederim..:KK66:
hangi yöntemi uygularsak uygulayalım inşallah hepimiz olumlu sonuçlar alırz..:KK66:)

ben denedimiştim tatlım yazın 4 gün yürüyüş yaptım artı şu her tarafa konulan spor aletleri varya onlarlada çalıştım 1_1.5 saat felan.bel problemim var benim streç film sardım her tarafım 2 cm. incelirken belim 4 cm.inceldi.üstelik benim ter bezlerim elim ve ayağımda çalışıyor yani vücut olarak çok zor terliyorum

ben de bunu yapıyodum ama bu sadece su atıyo yağları etkilemio bence. ve bnm dermde küçük sivilce tarzı kabarıklar yaptı artık kullanmicam

bi ara denedimm ama şimdi bıraktım kısa süre kullandıgım iinde bi etkisini göremedim ama acayipp ter akıyordu...

Streç alıp sonuç alan çok var bende deneyeceğim bugün.Lahana yağı sürüp streçle kendini kaplayıp 1.5 haftada 2cm incelen var. Ben niveanın şu incelitici kreminden sürüp streçle kaplıcam.Böyle yapan var mı?

Son düzenleme:
herkes başka bişi söylüyor insan hangisine inanacağını şaşırıyor ama ya :KK43:

evet cnm nivea sıkılaştırıcı krem sürdüm ve sauna eşofmanı giydim bir ayda 13-14cm inceldim.. bence deneyin ne kadar zayıflatmıyor deselerde resmen görüntünü değiştiriyor..

sadeceask çok teşekkür ederim.4-5cm incelmeye ihtiyacım var rahat. Bende dün kremimi sürüp streçle kapladım kendimi. Eşofman su oldu su. Bugün misafir var ya saat de geç oldu yapamam artık.En azından sabah 9dan beri dışardayım yakmışımdır zaten yakacağım kadar :) yarın devam streçle kreme. Yaşasın incelme azmi. Spor yapıp bırakıyorum hemen diyenlere tavsiye; duvara dolaba nereye olursa;ama gözünüzün önüne bir yere yaptığınız her günü yazın. Tarihlerini yazmayı sakın ihmal etmeyin. Ben tarih yazmayınca çok boşluyorum. İşe yarayabilir sizde de. Kolay gelsin.

slm benlahana corbasinabasladim 90kiloyum boyum148 hedefim60 9günde6kiloverdim süperbirsey bucorba ya meyva yedim ve bolsu ictim corbanintadida güzel herkase tavsiye ederim hic aclik hissi vermiyor herseyden önce asim ve sabir gerektiriyor ve beyinde bitirmek gerekiyorturkbayragi

slm benlahana corbasinabasladim 90kiloyum boyum148 hedefim60 9günde6kiloverdim süperbirsey bucorba ya meyva yedim ve bolsu ictim corbanintadida güzel herkase tavsiye ederim hic aclik hissi vermiyor herseyden önce asim ve sabir gerektiriyor ve beyinde bitirmek gerekiyorturkbayragi

Sadece Lahana çorbasımı yedin canım :uhm: biraz açıklayabilirmisin nasıl yaptığını , programını ???? Ben sirke+bal ve su ile 1 haftada 1.5 kilo verdim,yerimseniben ama senin yöntem daha etkiliyse onu denemek isterim..kaydirigubbakcemile5

kızlar ben bi karışım buldum geçen nette onu yapı streç sarıyorum işe yarasa size de sölerim

500 gr susam yağı

1 tatlı kaşığı rendelenmiş taze zencefil

1 yemek kaşığı biberiye

1 tane ince doğranmış kırmızı biber

bunları benmari usulü yarım saat kaynatıp bi gecede kavanozda bekletip süzüyosunuz sonra göbüşe sürüyosunuz streçle sarıp hoop spora.bakalım 2 gündür yapıyorum.işe yarasa sölerim

ben işe yaradığını düşünüyorum. çok ter akıyor gerçekten de. sürekli yapanlar için iyi olabilir

X