Streç Film Sararak Zayıflama Deneyimlerimiz

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
38
Kızlar yuruyuse gıdıyorum bır kac gundur.Bır baktım kı butun kadınlardan bır hısırtı gelıyor.megerse kadınlar kendılerını strec flmle veya poset sarıyorlarmıs.Yagları erısın dıye benımde bel bolgem cok kalın acaba bu yontemı yapan varmı aranızda? Sızce bende yapıyyımmı kızlar ya yardım edın

Evet yapılması mümkün ve sonuç veren birşey .Kayınvalidem üzerinde test edip onaylanmıştırsırnaşık şey Ama kullandığın yağda önemli yağ eritmek için bişeyler sür masaj yaparak sonra sar sonra yürü :)Ben Kayın valideme Bebe yağı içine 1kutu aspirin eziliyo 5tanede limonun suyu hergün sürüyorsun.Suna dumankaya tairifi.a.s.

bu streç film olayı banada mantıklı geliyoooa.s
öneren diyetisyenlerde var mesela geçenlerde ender saraç bile önerdi bi yağ söyledi ama hatırlamıyorum adını onu sürüp üzerine streç film sarıp spor yapın dedi
yağın adı aklıma gelirse yazarım kızlaryerimseniben

Merhaba.Arkadasim benide bir kere yürüyüse götürmüstü ve bana strec film sarmami yada büyük cöp poseti sarmami söylemisti.Önce banada tuhaf gelmisti ama yürüyüsten gelince sardigim yerlerden terler fiskirmisti resmen.sular icinde kalmistim...

ya seyden korkuom yaaaaasarıyoruz ama ne bılıyım havasızlıkdan yara ne bılıyım farklı durmlar cıkmasınnnnnnnnnnnnnn ondna korkuommmmmmmmmmmmmmmmmm

canım benim kocagün sarılı tutmayacağın için sorun yok sadece spor yaparken 1 saat falan yani tabiki uzun süre tutulursa çok zaralı

ben bütün komşularımı yürüyüşe alıştırdım,ve hepsi poşet giyip gidiyorlar,hışır hışır değil föşur foşur ses geliyor,yediklerine de dikkat ederek çok güzel kilo verdiler,behsettiklerim 40 yaş üztü kadınlar hemi de...sporla birlikte ben de yapıyorum...

arkadaşlar süper bi yöntem ben 2 yıl önce uyguladım yürüyüşe çıkmadan sarılnıp gidiyordum herkes başlarda güldü ama şu sauna eşofmanları diye satılan şeylerle aynı mantık.
yürüyüş sonunda belinizden akan suya inanamayacaksınız.TER DEĞİL SU!

hassas ciltler,alerjik bünyeler için ı-ıh...terleyince noluyo bi de? su içince yerine gelmio mu?yaw dünyayı kirlettiğimize değmez.pamuklu giyin,sentetik giymeyin dio sağlıkçılar,insanlar poşet sarıo.benim aklıma yatmadı.

sardığınız poşetler yağ yakımını sağlamaz sadece vücüdünuzdan attığınız suyun kurumasına engel olduğu için size cazip gözükür. Oysaki teri emen pamuklu bir bol eşortman bundan daha etkili olacak çünkü hava ile temaz edeceği için devamlı su atımı sağlanacaktır. Ayrıca bende aynı yanılgıya düşüp kendimi poşetliyordum. Bunu öğrendim artık vazgeçtim.

ben denedim çok faydasını gördüm şu aralar bıraktım ama tekrar başlarsam yürüyüşe kesinlikle yine streç film ile yaparım bir zaman sonra gözle görülür bir incelme sağıyo tabi yanında yediklerine de dikkat etmek gerekli

Kızlar yuruyuse gıdıyorum bır kac gundur.Bır baktım kı butun kadınlardan bır hısırtı gelıyor.megerse kadınlar kendılerını strec flmle veya poset sarıyorlarmıs.Yagları erısın dıye benımde bel bolgem cok kalın acaba bu yontemı yapan varmı aranızda? Sızce bende yapıyyımmı kızlar ya yardım edın

ben evde yürüyüş bandında yürürken belimi ve bacaklarımı sararım bu şekilde bence işe yarıyor daha çok terletiyor su gibi akıyor ter çıkarınca...spor yapan herkese tavsiye ederim

bende yürüyüş yaparken poşet sarıyordum. üstünede sıkı tayt giyordum. yağlı bölgelerde baya incelme olmuştu. çokta durmadığı için zararlı olcağını sanmam....

hassas ciltler,alerjik bünyeler için ı-ıh...terleyince noluyo bi de? su içince yerine gelmio mu?yaw dünyayı kirlettiğimize değmez.pamuklu giyin,sentetik giymeyin dio sağlıkçılar,insanlar poşet sarıo.benim aklıma yatmadı.

ben poşet sarmadım.. stv den terleme eşofmanı satın almıştım ve en fazla 15 gün sonra vücudumda sivilceler çıkmaya başladı. hassas cildi olanlar dikkat etsin.. her gün 1 saat bu şekilde yürüyordum.

ancak sivilceler uzun zaman geçmeyince şunu denemeye başladım eşofmanın bir gün altını bir günde üstünü giyindim güya böylelikle vücut birer gün ara vermiş olacaktı.

ama bu seferde sivilceler 15 gün yerine ayda 1 çıkmaya başladı ( ama ne sivilce çıban gibi bacaklarımda.. )

ki şunuda belirtiyim benim cildim hassa cilt değil..

sardığınız poşetler yağ yakımını sağlamaz sadece vücüdünuzdan attığınız suyun kurumasına engel olduğu için size cazip gözükür. Oysaki teri emen pamuklu bir bol eşortman bundan daha etkili olacak çünkü hava ile temaz edeceği için devamlı su atımı sağlanacaktır. Ayrıca bende aynı yanılgıya düşüp kendimi poşetliyordum. Bunu öğrendim artık vazgeçtim.

bendce de çok haklsınız..

ben artık şöyle yapıyorum güzelce pamuklu eşofmanlarla yürüyüp geliyorum. bir güz<el duşta masaj yapıyorum. çıkınca da hazır satılan selülit yağlarından sürüyorum onu da masaj yaparak yediriyorum. hem ayrıca vücudumu nemlendirmeyede gerek kalmıyor yumuşacık oluyor ve zaten yağ kendiliğinden uçuyor.

kızlar bu tip streçlemeler sağlığa zararlı ben spor hocama sölemiştim spora gelirken sararsam bir faydası olurmu diye bana kesinlikle öle yapmamamı o bölge terleynce hava alamayacağı için belli bir süre sonra leke yapıp cilt kanserine dönüşür demişti ben uyarayımda kızlar gerisi size kalmışa.s.:asigim:

geçmişte annem ve benimde bu tarz deneyimlerimiz olmuştu biz o zaman yağ falan sürmüyorduk ama faydasını görmüştük , şakır şakır terliyo göbek ve bel bölgesi yanlız şöyle bir risk doğuyor bence belin uzun bir süre ıslak kalması ağrı yapabiliyor ritimli yürüyüşten hemen sonra gidip duş alınmalı ter soğutulmamalı vücutta bence.

Arkadaşlar termal sauna şort giyin derim ben,fiyatlarıda makul 29 a bile var neden poşet streç film sarıyorsunuz ki. sağlıklı mı ki vücut nefes alabiliyorsa tamam da. şort hem vucuda nefes aldırıyor hemde selülitleride eritiyor test edilip onaylandı benden söylemesi..byy....

bende yapmıştım bir kaç defa derinin inceldiğini onunda saglık açısından iyi olmadıgın söylemişlerdi kızlar bilginiz olsun

Selam arkadaslar, onu bende komsumla yapiyorum ve cok faydasi oluyor 3 kati daha cok terletiyor...helede öncesinde 45 dakika spor yapmissaniz eve zor atiyorum kendimi,tavsiye ederim

benim arkadaşım bu streçfilm sayesinde şişmanken yaztatili dönüşü incecik manken gibi bir vücutla geldi valla gözlerime inanamadım.gerçekten çok etkili.....:sm_cool:

X