Kryolan Ürünleri Kullanıcı Yorumları

Genellikle porselen makyajda makyözler kullanıyor. düğünümde ben de düşünüyorum bu ürünlerle makyaj yaptırtmak, uzun bir süre de çıkmıyormuş :21:

Dunya para verdim aldim hicbirini kullanamazsiniz kamera kardisinda belki ama okadar agir ve gereksiz pahali arkadaslar sakin almayin pisman olacaginizin garantisi benden :)

Arkadaşlar yogun bir fondoten bu ..studyo çekimlerinde kullaniyorlar...günlük kullanimi hic iyi değil. Günlük mumkunse fondoten degil bb kremlere yonelin...cunku gözenekleri tikiyor ve cildin erken yaslanmasina neden oluyor. .sanatcilara sorduklarinda bile ozel hayatimda makyaj yapmam derler çünkü bu ürünler cilde zarar verir. ...

istanbuldaki mağazasını ararsanız türkiyenin heryerine kargo yapıyorlar. kuru ciltler için supracolor fondoten yağlı ciltler için stick fondoten çok uygun. kullanımını ıslak süngerle yaparsanız hergün günlük makyajda kullanabilirsiniz. istediğiniz yoğunluğu siz ayarlayabilirsiniz. kesinlikle parlak doğal ve prüzsüz olacaktır cildiniz. tabiki cilt bakımınızı düzenli yapmanız gerekiyor. yani kullanmadan önce nemlendiricinizi sürmelisiniz. gece mutlaka temizlemelisiniz. kalıcı makyaj ürünü olduğu için terlemekle denizde havuzda çıkmayan ürünler. bu nedenle makyaj temizleme jeli yada losyonu ile temizlemelisiniz.
özellikle cilt lekeniz sivilce iziniz varsa kesinlikle kullanmalısınız.
ürünler pahalı ama inanın 60 tl olan fondoteni hergün kullanıyorum ve en az bir buçuk yılda bitiyor.
kötü kokuya gelince ürünlerin internette sahtesi çok var yada bayat ürün var. kendi mağazından almanızı öneririm.
bütün ürünlerini kullanıyorum. tek kelime ile mükemmel

Hangi fondotenini kullanıyorsun canım?

Benim arkadaşım bu ürünün kullanıyor hatta bana da yapmıştı çok beğenmiştim yalnız çok pahalılar ama değiyor gerçekten.. Hatta haziranda düğünüm war we kuaförlere soruyorum hangi ürünü kullanıyorlar diye.. Özellikle kryln ürünleri kullanan bi yer arıyorum.. Şiddetle tawsiye ederim arkadaşlar... :KK49:

bende kryolan supracolor var ama yapısı öyle agır ki yuzunuze kil maskesi sürmüş gibi oluyosunuz .ha güzel oluyo mu oluyo porselen bebek gibi oluyosunuz ama özel günler dışında kullanılamaz..

bu markanın ürünleri özel günler için, ben bir dönem günlük kullandım cildim fena yıprandı sivilcelendi falan
ama gece makyajında vs... harika sonuclar veriyor
bir de makyaj yapmayı iyi bilmek lazım bu profesyonel ürünleri kullanmak için bence

plastik makyajdır resmen. ağırdır ürünleri, bir kaç tanesini kullandım zaten her yerde satılmıyor. Hata kaldırmaz zamk gibi yapışır sahne makyajıdır, sabah gözünün çapağıyla süslenmek için değil fikrimce.
ona yakın nars var tavsiye ederim .

Arkadaş tavsiyesiyle kryolan kapatici aldım.bende genetik olarak göz altı morluklarim olduğu için ürün biraz farklıydı,ama sürünce gerçekten harika olduğunu anladım..fiyatı evet biraz pahalı ama ürünü fındık kadar bile degil çok az sürmeniz yeterli,bu da size çok rahat 1-2 yıl gidiyor.Simdi de fondötenini almak istiyorum ama sanırım bi kaç çeşidi var,hangisini almalıyım onu düşünüyorum.

Kizlar nereden alabiliriz bnm bulundugum yerde yok birde bunlarin ufak boylari var mi malum baya tuzlu fiyatlari.

Slm kizlar hepinize ben bi seneden uzun suredir kryolan kullaniyorum ozellikle ten makyaji konusunda harika urunleri once suprocolor almistim fondoteni fakat biraz agir geldi yuzu yagli olanlara onermiyorum ancak stick olan fondoteni bi harika resmen bi sene oldu hala bitmedi 97 tlydi sanirim aldigimda sungeriyle islatarak az bi miktar surerseniz yetecektir pahali gibi gozuksede aslinda uzun sure dayandigi icin cok makul gelecektir.ben kryolandan kesinlikle vazgecemiyorum Stick olani tavsiye ediyorum

Bende kullanıyor yüzüm için cake make-up ı ıslak süngerle kullanıyorum çok güzel ve doğal bir ton veriyor, su bazlıymış.
göz altı kapatıcısı çok iyi , fiyatı çok yüksek değil çünkü çok bereketli,:KK49:

kryolan almanyada üretilen bi ürünmüş genelde sinema dizi çekimlerinde kullanıldıgını duydum bilgisi olan varmı veya kullanan ?
Tv paint stick fondotenini kullandım çok başarılı fakat satıcı kız iyi oldu diyip cildimden daha koyu tonunu vermişti halbuki ben açık ton seviyordum yine de kullandım baya 70 lira gibi bir fiyatı var fakat 2 sene rahat gider

arkadaşlar nereden alıyosunuz gözünüzü seveyim =) facede kozmetik satan sayfalarda bu ürünlerden çok sayıda var ama fiyatları sizin bahsettiklerinize göre çok düşük yani demek istediğim güvenemedim o sayfalara nereden alıyosanız banada bi söyleyiverin stik kapatıcısı bi kere yurt dışından hediye gelmişti gerçekten bayılmıştım tekrar kullanmak istiyorum

arkadaşlar nereden alıyosunuz gözünüzü seveyim =) facede kozmetik satan sayfalarda bu ürünlerden çok sayıda var ama fiyatları sizin bahsettiklerinize göre çok düşük yani demek istediğim güvenemedim o sayfalara nereden alıyosanız banada bi söyleyiverin stik kapatıcısı bi kere yurt dışından hediye gelmişti gerçekten bayılmıştım tekrar kullanmak istiyorum

Ben bağdat caddesindeki mağazasından alıyorum fiyatları çok ucuz değil ama çok uzun süre dayanıyor kalıcı rujlarını da tavsiye ederim yemek yesen bile çıkmıyor ☺️☺️

X