hamilelikte siyah akıntı

casper10

Guru
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2011
407
27
kızlar mrb, 27 haftalık hamileyim. 1 haftadır az ama siyah akıntım oluyor. kahverengi falan değil simsiyah bişey. bide bebeğimin tekmelerini tam rahmimin üstünde böle normalden çok aşağıda hissediyorum. en çok ta yorulduğum zaman böle aşağı doğrukaydığını hissediyorum. varmı böle şeyler yaşayan netten hiçbirşey bulamadım

kızlar mrb, 27 haftalık hamileyim. 1 haftadır az ama siyah akıntım oluyor. kahverengi falan değil simsiyah bişey. bide bebeğimin tekmelerini tam rahmimin üstünde böle normalden çok aşağıda hissediyorum. en çok ta yorulduğum zaman böle aşağı doğrukaydığını hissediyorum. varmı böle şeyler yaşayan netten hiçbirşey bulamadım

Akıntı hakkında bir fikrim yok. O aşağıda hissetme olayıyla ilgili birşeyler okudum.Çoğu gebe aşağıda hissediyormuş.Hatta ben 17 haftalık gebeyim ben de tam pubis kemiğinin biraz üstüne hissediyorum.Yine de doktoruna bunu söylersen iyi olur.

Akıntı hakkında bir fikrim yok. O aşağıda hissetme olayıyla ilgili birşeyler okudum.Çoğu gebe aşağıda hissediyormuş.Hatta ben 17 haftalık gebeyim ben de tam pubis kemiğinin biraz üstüne hissediyorum.Yine de doktoruna bunu söylersen iyi olur.

görüştüm telde korkma bişey olmaz ama muaye olmanda yarar var dedi cuma gidicem bakalım

merhaba arkadaşlar 17 haftalık hamileyim. demir ve vitamin hapı kullandıktan son ra siyah akıntı geldi normale döndü daha sonra. doktoruma basvurdum sıkıntı yok normal dedi. bugün tekrarladı korkuyorum kızlar benim gb bi durum yasayan var mı aranızda acaba...

-kızlar bende de bundan önceki gebeliğimin ilk aylarında çok siyah akıntı oluyordu ama simsiyah tortulu bir akıntı ve hergün tekrarlanıyordu sonu düşük oldu...inanın psikolojim alt üst oldu bu yüzden bu gebeliğimde bile aklıma geldikçe tuvalete gidip çamaşırıma bakıyorum aklım hep bunda...çok şükür Rabbime bu gebeliğimi böyle şeyler yaşamadan bu haftaya kadar geldi...Rabbim hepimizin bebişlerini bize bağışlasın...

Merhabalar ben 9 haftalık hamileyim bende de siyah camurumsu akıntı oluyor acaba sizinki ne zaman oluyordu ?

X