Evlendik muradımıza erdik-2013 gelinleri sohbet yeri

:KK19::KK19: evet .. inşallah krizim ya:KK16: zira evde feci bunalıyorum :KK14::KK14:
*

Bu arada herkese günaydın :KK1::KK3::KK3:

Gamze hakkında hayırlısı olsun ama yeni bir iş bulmadan adım atma. İzmir feci küçülmeye gidiyor:KK19: her sektörde sıkıntı var.

jackkkkkkkkkkk:KK23::KK23: :kk77:

connie_38.gif
connie_38.gif
connie_38.gif

amin cnm hepimizin hakkında hayırlısı olsun inş. evet izmirde durumlar kötüye gitmeye başladı ama burdan çıktıktan sonra hemen çalışırmıyım bilmiyorum bir kaç ay işsizlik maaşının tadını çıkarayım diyorum:KK9::KK9:sen başvurdun alacaksın dimi 6 ay boyunca veriyorlar diye biliyorum. kursa falan giderim diye düşünüyorum yapmak istediklerim var onları yapacağım kocam baksın bana ne yapayım:KK9::KK9:

ay artık lojmanda kalmak istemiyorum ya, iş arkadaşlarıyla çok sıkıcı oluyor :KK30: kesinlikle çok pahalı bir şehir :KK14:
uğra canım, özlem'in de sevgilisini göreceğim galiba oralarda :KK53:

:KK9::KK9::KK9::KK9: sana dua edeceğim :KK16:

günaydın canım. bebeğin adı belli olmuş. güneş gibi umut ve neşe ve mutluluk yaysın bebiş inşallah :KK16:

evet özleminkide ordaymış okudum blogda ne güzel bir tesadüf, canım çok akrabam var benim orda ama istanbuldan farkı yok gıcık oluyorum o yüzden ama en beğendiğim karadeniz şehridir

:KK19::KK19: evet .. inşallah krizim ya:KK16: zira evde feci bunalıyorum :KK14::KK14:
*

Bu arada herkese günaydın :KK1::KK3::KK3:

Gamze hakkında hayırlısı olsun ama yeni bir iş bulmadan adım atma. İzmir feci küçülmeye gidiyor:KK19: her sektörde sıkıntı var.

jackkkkkkkkkkk:KK23::KK23: :kk77:

connie_38.gif
connie_38.gif
connie_38.gif

aslımmmm :KK54::KK54: nerden buluon bunları yawww:KK16::KK1::KK1:

ay artık lojmanda kalmak istemiyorum ya, iş arkadaşlarıyla çok sıkıcı oluyor :KK30: kesinlikle çok pahalı bir şehir :KK14:
uğra canım, özlem'in de sevgilisini göreceğim galiba oralarda :KK53:

:KK9::KK9::KK9::KK9: sana dua edeceğim :KK16:

günaydın canım. bebeğin adı belli olmuş. güneş gibi umut ve neşe ve mutluluk yaysın bebiş inşallah :KK16:

çok teşekkür ederim krizcan...inşallahhh Aminnnn:KK16:

sen nasılsın?ne var ne yok:KK34:bu arada nereye gidiyosunuz ben kaçırdım yaa:26:

kızlar günaydın allah hepimizin istediklerini hayırlısıyla versin inşallah aslı ve gamzeye iyi bir iş krize gittiği şehirde mutluluk hepimize güzel yuva:KK16::KK16::KK16:

kriz hayırlısı olsun sizin için herşey çok güzel olur inş:KK16::KK16:

bizler için hepimiz için herşey çok güzel olur inş bu aralar çok ihtiyacımız var:KK31::KK31:

günaydın kızlar :KK16:

gamzecim hakkında hayırlısı olsun :KK31: bence sen işten çıktıktan sonra çocuk yaparsın ve sahalara 5-6 yıl sonra dönersin :KK1: yada dönmezsin :KK1:

çağla, canım ben iyiyim hamd olsun. taşınma yolu göründü. karadenizin parisine gidiyoruz inşallah :KK1:
Tirabizooon :KK16:
ama nemden çok rahatsız oldum :KK5:

çağla, canım ben iyiyim hamd olsun. taşınma yolu göründü. karadenizin parisine gidiyoruz inşallah :KK1:

kriz eşin ne zaman gidecek trabzona :KK31: ve sen ne zaman gideceksin trabzona :26: ayrı kalacakmısınız yoksa ücretsiz izin mi alacaksın o süreçte :KK31:

kriz eşin ne zaman gidecek trabzona :KK31: ve sen ne zaman gideceksin trabzona :26: ayrı kalacakmısınız yoksa ücretsiz izin mi alacaksın o süreçte :KK31:

canım şu an belli değil ama 1 ila 1.5 ay arasında başlar. benimki meçhul. tayin isteyip bekleyeceğim, ayrı kalacağız :KK5: ücretsiz izin hakkı sadece öğretmenlerde ve 10 senesini dolduranlarda var:KK50:

hayırlı olsun canım eşimde oralı kışını bilmiyorum ama yazın gerçekten çok nemliydi alışkın olmayana zor ama güzel şehir

canım şu an belli değil ama 1 ila 1.5 ay arasında başlar. benimki meçhul. tayin isteyip bekleyeceğim, ayrı kalacağız :KK5: ücretsiz izin hakkı sadece öğretmenlerde ve 10 senesini dolduranlarda var:KK50:

anladım canım :26: ama artık eşin atandı ve hayatınızda TUS diye bişey yok .. artık önünüze bakabilirsiniz rahatça :KK31: yaşayacağınız yer belli :KK31: inşallah evinizi de alırsınız :KK16:

hayırlı olsun canım eşimde oralı kışını bilmiyorum ama yazın gerçekten çok nemliydi alışkın olmayana zor ama güzel şehir

alışıcaz artıkın :KK53: :emir_bebek:

anladım canım :26: ama artık eşin atandı ve hayatınızda TUS diye bişey yok .. artık önünüze bakabilirsiniz rahatça :KK31: yaşayacağınız yer belli :KK31: inşallah evinizi de alırsınız :KK16:

evet canım, süreç kötü geçmez ve istifa etmezse, ömür de yeterse 5 sene nerde olacağımız belli :KK16:
asistanlıkta istifalar çok oluyor. sanırım asistanlığa başlayanların %40' ı istifa edip tekrar hazırlanıyor hocalar ve nöbetler yüzünden. inşallah öyle bir şey olmaz :KK16:

Günaydın kızlar bizim buralarda elle tutuşur bir ev almak istediğinizde 300.000 tl yi gözden çıkarmak gerekiyor..Hiç ev sahibi olamıcakmışım gibi geliyor..Kendi evine sahip olanları gerçekten şanslı buluyorum..
Bizim de taşınma durumları var şu ara eşim başka yerden iş bulursa bakalım hakkımızda hayırlısı:97::97:

Krizcim inşallah yeni yaşantınızda her şey yolunda gider

evet canım, süreç kötü geçmez ve istifa etmezse, ömür de yeterse 5 sene nerde olacağımız belli :KK16:
asistanlıkta istifalar çok oluyor. sanırım asistanlığa başlayanların %40' ı istifa edip tekrar hazırlanıyor hocalar ve nöbetler yüzünden. inşallah öyle bir şey olmaz :KK16:

sen ona destek olursun canım :KK16: asistanlıktan sonra rahat edecek inşallah :KK31: şuan "nar ağacı" nı okuyorum, o kitapta da trabzon anlatılıyor kriz, okurken aklıma geliyorsun :KK1:

Günaydın kızlar bizim buralarda elle tutuşur bir ev almak istediğinizde 300.000 tl yi gözden çıkarmak gerekiyor..Hiç ev sahibi olamıcakmışım gibi geliyor..Kendi evine sahip olanları gerçekten şanslı buluyorum..
Bizim de taşınma durumları var şu ara eşim başka yerden iş bulursa bakalım hakkımızda hayırlısı:97::97:

Krizcim inşallah yeni yaşantınızda her şey yolunda gider

kuşum günaydın :KK54:
sizde biz gibi bi kere taşınmıştınız zaten dimi :KK1: bu taşınma işi çok yorucu :KK14: ama inşallah eşin iyi bi bulursa bu sıkıntıya değecek canım :KK31:

kuşum günaydın :KK54:
sizde biz gibi bi kere taşınmıştınız zaten dimi :KK1: bu taşınma işi çok yorucu :KK14: ama inşallah eşin iyi bi bulursa bu sıkıntıya değecek canım :KK31:

Taşınmada eşyalar iste istemez deforme oluyo maalesef :KK43: Offf inşallahh merkezde iş bulmaya çalışıyoruz orada iş bulursa eğer babalarının orda kirada bir evi var oraya geçeceğiz sorun olmazsa :109:

Son düzenleme:
sen ona destek olursun canım :KK16: asistanlıktan sonra rahat edecek inşallah :KK31: şuan "nar ağacı" nı okuyorum, o kitapta da trabzon anlatılıyor kriz, okurken aklıma geliyorsun :KK1:

benim bonibon da şu sıralar onu okuyor :KK52::KK52:
nazan bekiroğlu bir trabzon aşığı ve sanırım geçmişte beni etkiledi bu aşkı :26:

çilek teşekkür ederim canım :KK16:
sizin de hakkınızda hayırlısı olur inşallah canım.
genç yaşta ev sahibi olmak zor. benim kvler biz olduk, 40'tan sonra olduk, acele etmeyin diyorlar. hoşuma gitmiyor bu lafları ama haklılar galiba :26:

X