Evlendik muradımıza erdik-2013 gelinleri sohbet yeri

Kızlarr nişanlık konusunda kesin kararımı verdim ; Prenses etek :KK16:
modeli konusunda da eminim.. :KK52: geriye sadece diktirmek kalıo :KK52:

canım benimm sağolasınnn 2013 gelini olamasamda 2013 nişanlısıym bende hıhhh :KK52:
hep sizinleyim tatlım :KK16:

Ben de kısmetse 2013 sözlüsü olucam zehroşumm olsun hepiciği tecrübeli olcak bizim düğünlere yakın biz de onlardan tiyo aliciğiiizzz :KK9:

sensiz olmaz tabikiiiiiiiiii :KK54:
ekle bakiiimmmm aboneliklerine :KK34:

Ekledimm bileeee :KK16:

Ama kocişleri çok kötülemeyin korkutmayın bizleri evlilikten :KK9:

kızlarrr dün benmkine dedim acaba 2014 kpssyimi beklesek düğün için bana hem ev iş yemek ve sınav çok zor olur..Benmki nasıl tavırlara büründü görmeniz lazım anladımki uzaklık tak etmiş kocişe:KK54::KK54::KK54:....Bu arada cuma da gelemiyor cmartesi gelcek sevdicek :KK50::KK50:

Ben de kısmetse 2013 sözlüsü olucam zehroşumm olsun hepiciği tecrübeli olcak bizim düğünlere yakın biz de onlardan tiyo aliciğiiizzz :KK9:

Ekledimm bileeee :KK16:

Ama kocişleri çok kötülemeyin korkutmayın bizleri evlilikten :KK9:

çekiştirdiğimiz kısımları sansürleriz :KK9::KK9:

gelinlik 21 1500 dedi iyimi nişanlığa :KK53: dha ucuza dikenini bulur muyum acaba :KK31:

Kuzumm ben geçenler de Suna gelinliğin vitrinin de sordum bi nişanlık 1000 tl dedi bence 1500ten aşağı diken muhakkak vardır

modeli konusunda nasıl bilmiyorum,sadece prenses etek olduğunu biliyorum ama bence de bulabilirsin.
karar vermekte acele etme :KK34:

Kuzumm ben geçenler de Suna gelinliğin vitrinin de sordum bi nişanlık 1000 tl dedi bence 1500ten aşağı diken muhakkak vardır

kuzumm sunada istediğim bu nişanlığın aynısı vardıı.. şifaya doğru giderken var ya hani şubesi.. ilk açıldıında sordum 1950 tl dmeişti :KK53: senin gördüğün model nasıl bişi

Kızlar bakın istediğim model bu.. renk olarakta şeker pembe düşünüyorum

$428110_10150558722127021_686882427_n.jpg

kuzumm sunada istediğim bu nişanlığın aynısı vardıı.. şifaya doğru giderken var ya hani şubesi.. ilk açıldıında sordum 1950 tl dmeişti :KK53: senin gördüğün model nasıl bişi

Ben de o şubesinde görmüştüm kuzum ama hani alt kısmı oturanlar oluyo ya onlardandı benim sorduğum

X