Doğal Saç Bakım Kürleri Sinameki gerceği!i

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Yani herkeste işe yaramayabilir misal ben uzama kaydetmedim ama kuruma sorunu da yaşamadım çünkü sinameki kürü yaparken her zaman uçlara da bakım için zeytinyağı veya hindistan cevizi yağı sürdüm mesela, benimle beraber başlayan bir arkadaşımın ise saçları gerçekten uzadı yani bu saç tipi ile alakalı biraz, yaramıyorsa devam etmeyin ama bizde işe yaramıyor olması kürün kötü olduğu manasına da gelmiyor kızlar.

arkadaşlar benim bir sorum olacak, aktarda sinameki ekstraktı damlası diye bir şey görüp aldım yağ karışımıma az az ekleyerek kullanıyorum ama çok da bilgim yok aslında. bilen varsa bu damlayı yardımcı olabilirler mi?

arkadaşlar benim bir sorum olacak, aktarda sinameki ekstraktı damlası diye bir şey görüp aldım yağ karışımıma az az ekleyerek kullanıyorum ama çok da bilgim yok aslında. bilen varsa bu damlayı yardımcı olabilirler mi?

Bende gördüm, herhalde bu sinameki kürünün bu kadar ünlenmesinden sonra piyasaya çıkması bir şeyler ifade ediyordur. Elindekini bitirdikten sonra alma...

Bende gördüm, herhalde bu sinameki kürünün bu kadar ünlenmesinden sonra piyasaya çıkması bir şeyler ifade ediyordur. Elindekini bitirdikten sonra alma...

Hadi yaaa. Çok teşekkürler. Onu koymayıp yaptığım bakımda saçlarım çok yumuşak olurken bunu katınca sertleşme olduğunu hissediyorum. Olmazsa direk çöpe atayım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hadi yaaa. Çok teşekkürler. Onu koymayıp yaptığım bakımda saçlarım çok yumuşak olurken bunu katınca sertleşme olduğunu hissediyorum. Olmazsa direk çöpe atayım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sen en iyisi, sinamekiyi yaprak olarak alıp zeytinyağına yatır canım...

Bende saçımın kırıklarını temizliyor um alışkanlık yaptı nasıl kurtulcm bundan benim gibi olan var mi araniDa

Bir kişiye yaramadı diye yüzlerce kişinin saç uzatma derdine derman olan bir kür kötülenmez.

Ben her zaman gerçekçi bir insan oldum, abartıdan hoşlanmam. Bir şeyi gerçekten beğendiysem, işime yaradıysa tavsiye ederim. Yıllardır ara ara kullanırım bu kürü ve hep iyi sonuç alırım.

İlk başlarda döküyor, onun da mantıklı açıklaması var; ölü saçlar atılıp yerine yenisi geliyor.Dökülen saç tellerini alıp incelerseniz anlarsınız zaten dökülmesi gerektiğini. Açıcıdan yanmış saçların ise dökülmesi çok normal, dipten dökülmese bile uçlardan kopar o durumdaki saç.

Konu çok eski ama yeni görenler çekinmesinler kullanmaktan. Sinameki kürü gayet faydalı, maliyeti olmayan, sağlıklı bir kür.

bitkisel yada kimyasal tüm tedaviler tüm insanlarda aynı reaksiyonu vermiyor maalesef.

X