6. haftada vajina ağrısı

polyanna88

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2012
48
0
Merhaba kızlar. 6 haftalık hamileyim vajinamda müthiş bir gerginlik var merdiven çıkarken bile hafif canım acıyor.Dokununca da aynı şekilde. ilk haftalarda bu şekilde ağrı yaşayanlar var mı acaba?

kastınız kasık ağrısı mı? gebeliğin 6-8. haftalarında genellikle kasık ağrıları başlar rahmin büyümesine bağlı olarak gebelik süresince devam eder ağrıyı azaltmak için ayakları yukarı kaldırıp uzanarak dinlenmeniz tavsiye edilir, ılık banyo da işe yarabilir.

teşekkür ederim canım. kasıklarımda hissediyorum ağrı ama dediğiniz gibi o normal gibi geliyor ama tam üst bölgemde de gerginlik ve ağrı var beni endişelendiren asıl o

teşekkür ederim canım. kasıklarımda hissediyorum ağrı ama dediğiniz gibi o normal gibi geliyor ama tam üst bölgemde de gerginlik ve ağrı var beni endişelendiren asıl o

bende yaşamıştım o ağrıları ama ben idrarımı yaparken müthiş bi ağrı hissediyordum sistit diye bi iltihap varmış onun yüzündenmiş tabi ben hamile olduğumu bilmiyordum 3 haftalıkmış o zaman idrar testinde sistit çıkmıştı bu yüzden ağrılarım vardı ilaçlarla düzeldi doktora gitmeni tavsiye ederim karında ve kasıklarda oluyor o bebeğin gelişmesiyle alakalı rahim kasıldığı için ama vajina ağrısı bu yüzden olmuyor geçmiş olsun

bende yaşamıştım o ağrıları ama ben idrarımı yaparken müthiş bi ağrı hissediyordum sistit diye bi iltihap varmış onun yüzündenmiş tabi ben hamile olduğumu bilmiyordum 3 haftalıkmış o zaman idrar testinde sistit çıkmıştı bu yüzden ağrılarım vardı ilaçlarla düzeldi doktora gitmeni tavsiye ederim karında ve kasıklarda oluyor o bebeğin gelişmesiyle alakalı rahim kasıldığı için ama vajina ağrısı bu yüzden olmuyor geçmiş olsun

hmm teşekkür ederim haklısın bir muayene olsam iyi olacak. yani böyle her şeye takılıp doktora gereksiz sorular sorma durumuna düşmek istemiyorum ama aslında bebeğimizin sağlığı önemli doktor cevaplamak zorunda saçma da gelse umursamamak lazım. tekrar teşekkür ederim canım sana da geçmiş olsun

hmm teşekkür ederim haklısın bir muayene olsam iyi olacak. yani böyle her şeye takılıp doktora gereksiz sorular sorma durumuna düşmek istemiyorum ama aslında bebeğimizin sağlığı önemli doktor cevaplamak zorunda saçma da gelse umursamamak lazım. tekrar teşekkür ederim canım sana da geçmiş olsun

saol canım benim şükürler olsun ben atlattım tabiki doktorlar herşeye cevap vermek zorunda şu anda 14+6 günlük hamileyim karnımda müthiş acılar hissediyorum doktoruma her gittiğimde söylüyorum normal olduğunu söylüyor bıkmadan usanmadan cevaplıyor sorularımı rahim büyüdükçe acı ve ağrılar oluyomuş karında artık doktorlar eskisi gibi değil insan gibi davranıyorlar o yüzden çekinme her sorununda mutlaka söyle bebeğin ve senin sağlığın için önemli

X