Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları 1 yaş erkek çocuk doğum günü

arkdaslar eltimin oğlu 1 yasına giriyor 2 gün sonra güzel birşey almak istiyorum ama ne alıcamı bilmiyorum sizce ne almalıyım bu arada nişanlıyım içlerine daha tam olarak girmedim ... maddi açıdan durumum çok iyi değil böyle orta halli oyuncak kıyafet nebiliyim ne yapabilirim :) ne alabilrim:KK1:

güzel bir nevresim takımı alabilirsin

genelde ses çıkaran oyuncaklardan hoşlanıyorlar, müzikli ışıklı mini piyanolardan olabilir, yahut alibabanın çiftliği diye bir oyun halısı var 20 tl bulursan ondan al mutlaka, hayvanlar var üstünde, şarkı çalıyo bastığında, ilgili hayvan sesi çıkıyor ve hayvanları tanıtmaya yönelik çok güzel fiyatıda uygun bak internetten canım bulursun oyuncakçıda, davul olur vurmalı gene, zaten pahalı almaya gerek yok çünkü kırıyorlar mutlaka ve son tavsiyem tren olabilir çuf çuf ses çıkaran ay benimki bunların müptelasıydı bikaç ay evvel, şimdi tamir aletlerine geçtik heryeri tamir etme telaşında yavrum

genelde ses çıkaran oyuncaklardan hoşlanıyorlar, müzikli ışıklı mini piyanolardan olabilir, yahut alibabanın çiftliği diye bir oyun halısı var 20 tl bulursan ondan al mutlaka, hayvanlar var üstünde, şarkı çalıyo bastığında, ilgili hayvan sesi çıkıyor ve hayvanları tanıtmaya yönelik çok güzel fiyatıda uygun bak internetten canım bulursun oyuncakçıda, davul olur vurmalı gene, zaten pahalı almaya gerek yok çünkü kırıyorlar mutlaka ve son tavsiyem tren olabilir çuf çuf ses çıkaran ay benimki bunların müptelasıydı bikaç ay evvel, şimdi tamir aletlerine geçtik heryeri tamir etme telaşında yavrum

ay çok teeşkkür ederiimm:)) özellikle alibabanın halısına bakıcam :)))) çok saol davulda iyi fikiir:KK16::KK16:

Dört gün arayla biri 3, diğeri 1 yaşına basacak yeğenlerime aldığım hediyeleri paylaşayım belki fikir olur Size.
Ufaklığa Seneye kış için kullanabileceği, bir mont-hırka ve spor ayakkabı aldım. Çünkü yeni yeni yürüyor.
Abisine de oyuncak ,oyuncak, oyuncak : )
Bende uzaktan kumandalı pembe araba, uzaktan kumandalı tren,yapıştırma istedi.
Bende uzaktan kumandalı araba, resim defteri ve sulu boya aldım.
Ama pahalı olmadıklarını söyliyim.
Bütün yavrular sağlıklı günlerde giysinler inşallah.

Dört gün arayla biri 3, diğeri 1 yaşına basacak yeğenlerime aldığım hediyeleri paylaşayım belki fikir olur Size.
Ufaklığa Seneye kış için kullanabileceği, bir mont-hırka ve spor ayakkabı aldım. Çünkü yeni yeni yürüyor.
Abisine de oyuncak ,oyuncak, oyuncak : )
Bende uzaktan kumandalı pembe araba, uzaktan kumandalı tren,yapıştırma istedi.
Bende uzaktan kumandalı araba, resim defteri ve sulu boya aldım.
Ama pahalı olmadıklarını söyliyim.
Bütün yavrular sağlıklı günlerde giysinler inşallah.

güle güle kullansınlar:KK1: kıyamaaam çocuklar herşeyin en güzeline layıklar :) ßanada nasip olr inşalahhh :KK16::KK16:
tşkkür ederimmm kumandalı arablarada bi bakıyım ben :)

Sesli oyuncaklardan ...
Güzel bir hırka yada kazak...
Bornoz takımı...
Şapka-atkı takımı..
Gümüş künye...(25tl geçen sormuştum )
Üzerinde bebeğin ismi olan battaniye (internetten bakabilirsin)
Spor ayakkabı(lcw de indirim var)
Pijama takımı
Uyku tulumu (malum kış ayındayız geceleri sıcacık tutar fiyatları 20-50arası değişmekte)

en güzeli oyuncak olur..
hatta küçük bi davul yada klavyeli çalgı güzel olur..
ses çıkaran oyuncaklara ilgili oluyorlar bu zamanda.. :KK34:

X