İki Dünya Arasında Samanyolu Tv

En azından öz babası oğlumu öldürürüm derken o oğlum diyor Ali'ye. Bilmiyorum hoş kadın aslında belki de ondandır.

ooooh maşAllah olaylar olaylar:) bugün biraz denk geldim sahra aslıya sen çok güzelsin al aynaya bak diyordu.Aslıda aynayı aldı kırdı öldürecek kendini herhal:KK20::KK23::KK9:

Farah hakkında pek bilgim yok eskiden kötü bir karakterdi şimdi nasıl ki:44::44::44::44::44:

Aslı bileklerini kesti ama bişey olmuyor fragmanında hastahaneden kaçıyordu heralde.Farah bir melek oldu şimdi eskiden sahrayı öldürmek isteyen kadın oğlumda oğlum diyor.

Kızlar ben olayların hızına yetişemiyorum:)
Aslı yine deli numarasına birini öldürücek bence.
Hatta senaryo yazayım Sahra düğüm günü öldürülecek Ali Farah'a kalacak.Selim yurtdışında öğretmen olacak.Aslıda intihar edecek.Nasıl ama:KK9:

Kızlar ben olayların hızına yetişemiyorum:)
Aslı yine deli numarasına birini öldürücek bence.
Hatta senaryo yazayım Sahra düğüm günü öldürülecek Ali Farah'a kalacak.Selim yurtdışında öğretmen olacak.Aslıda intihar edecek.Nasıl ama:KK9:

Aslında aslı numara yapmıyor gerçekten hasta ama hastalıgı bu boyutlarda degildi üvey annesi aslının ilaçlarını degiştirdi yanlış ilacları içen aslı iyice delirdi meralin yüzünden

Üvey annesi miras için yapmıştır kesin.Benim senaryom tutacak mı çok merak ediyorum:KK9:

Üvey annesi miras için yapmıştır kesin.Benim senaryom tutacak mı çok merak ediyorum:KK9:
Evet canım miras için yaptı aslının babası ölürken mirasını asli,nisan ve yigit arasında bölüştürdü merale sadece bir iki parça arsa bıraktı tabi mirasın çogunlugu aslı ve nisanda meralde aslıya deli raporu almaya çalışıyor.Aslı hastaheneden kaçtı bakalım elini kim çabuk tutacak cabir mi aslımı hangisi basacak dügünü:KK9::KK9::KK53::KK53:

Tam mutlu son derken bu olmadı aslında.Hem selim hem de sahra vuruldu heralde galiba aynı anda hem cabir hem de aslı silah çekti dügün mahvettiler.:KK43::KK43::KK43:

Dizi final mi oldu arkadaşlar yoksa sezon finaline mi girdi ?

​Fragmanı izledim selim vurulmuş,dizi busene hep suriye olaylarını anlatacak heralde.

:KK62: Bu diziye de deli oluyorum. Babam izliyor oradan bakıyorum son 10 gündür falan. (düzenli değil ama)

O Aslı bücür boyuyla o kadar iş çeviriyor, kimse yakalamıyor, kimseye yakalanmıyor falan filan.
Kaynana Elif'in Sahra'nın kızı olduğunu söylemedi söylemedi. Şimdi felçi konuşamıyor falan "Yok iyileşince söyleyecem falan filan" :KK62:

:KK62: Bu diziye de deli oluyorum. Babam izliyor oradan bakıyorum son 10 gündür falan. (düzenli değil ama)

O Aslı bücür boyuyla o kadar iş çeviriyor, kimse yakalamıyor, kimseye yakalanmıyor falan filan.
Kaynana Elif'in Sahra'nın kızı olduğunu söylemedi söylemedi. Şimdi felçi konuşamıyor falan "Yok iyileşince söyleyecem falan filan" :KK62:
Bebeği çalan hemşire mektup yazdı sahraya vermesi için de saniyeye verdi giderkende aslıyı aradı herşeyi anlattım diyor,mektup bir sahranın eline geçsin öyle ara,o mektup yine geçmez sahranın eline.Kaynanada yaptıklarını çekiyor.:KK62:

Ara sıra izliyorum bu diziyi. Bir ara çoook uzun bi süre takip etmemiştim. Sonra yeniden baktım ama bıraktığım yerde duruyor hala. Bi ilerleme göremedim açıkçası.

Bebeği çalan hemşire mektup yazdı sahraya vermesi için de saniyeye verdi giderkende aslıyı aradı herşeyi anlattım diyor,mektup bir sahranın eline geçsin öyle ara,o mektup yine geçmez sahranın eline.Kaynanada yaptıklarını çekiyor.:KK62:
ahunur, profil fotoğrafına bayıldım. :KK49:
Ara sıra izliyorum bu diziyi. Bir ara çoook uzun bi süre takip etmemiştim. Sonra yeniden baktım ama bıraktığım yerde duruyor hala. Bi ilerleme göremedim açıkçası.
Kız kardeşim de aynısını diyor. Bırak üç ay izleme gene aynı yerde...:KK11:

Annem baktığı için arada gözüm kayıyor. Cabir'in konuşması çok komik ya, kötü karakter olmasına ragmen sempati duyuyorum valla :KK70:
Aynen Cabir kötü karakter olmasına rağmen kendini sevdirdi.:KK70:

Dün akşam ben de aynısını dedim.
At hırsızı gibi bir tip koyabilirlerdi. Eli yüzü düzgün adamın bu kötü karakterde ne işi var? :)))
Muratla aslının oyunu ortaya çıksa Cabir biraz aklanır malum aslı yaptıkları bütün kötü işleri Cabir'in üstüne attı,sahrayı felç bırakma,necibin annesininin ölümünü falan,bu arada necipte iyice sinir etti beni bıraksın artık kadının peşini kendi etti kendi buldu saniyenin yüzünden,zaten eninde sonunda açığa çıkacak.

X