İki Dünya Arasında Samanyolu Tv

Muratla aslının oyunu ortaya çıksa Cabir biraz aklanır malum aslı yaptıkları bütün kötü işleri Cabir'in üstüne attı,sahrayı felç bırakma,necibin annesininin ölümünü falan,bu arada necipte iyice sinir etti beni bıraksın artık kadının peşini kendi etti kendi buldu saniyenin yüzünden,zaten eninde sonunda açığa çıkacak.
ben bu kadar detay bilmiyorum. :KK64:

Aslı hastaneye Cabir'in yanına geldi ya, orada Cabir'in verdiği tepkiye koptum, gel de sevme adamı :KK45:

aslı'yı görünce öldüğünü ve cehennemde olduğunu sandı :KK48:

dün murat abisine elif'in onun kızı olduğunu söyledi, bakalım bu akşam neler olacak
Nasıl söyledi?
Hani söylediği an o adam başkasıydı.
Ağabeyi sanmıştı. :KK64: Hayal görmüştü.

Nasıl söyledi?
Hani söylediği an o adam başkasıydı.
Ağabeyi sanmıştı. :KK64: Hayal görmüştü.

o birkaç bölüm önceydi, işte o adam murat'ı evine götürdü yardım etti yaralarını sardı, sonra murat abisine telefon edip kaldıgı yeri söyledi. selim gelince anlattı yaptıklarını.

o birkaç bölüm önceydi, işte o adam murat'ı evine götürdü yardım etti yaralarını sardı, sonra murat abisine telefon edip kaldıgı yeri söyledi. selim gelince anlattı yaptıklarını.
Ben bugün izlemedim annem izledi,aslı Elif'i kaçırmış öyle dedi Selim sahraya anlatamamış bir türlü,Selim Murat'a ne yaptı peki?

bugün ne oldu? izleyemedim de...

Ben bugün izlemedim annem izledi,aslı Elif'i kaçırmış öyle dedi Selim sahraya anlatamamış bir türlü,Selim Murat'a ne yaptı peki?

Selim sinirlenince Murat'a defalarca tokat attı, Murat fenalaşınca onu hastaneye götürmek zorunda kaldı. O sırada Selim Sahra'yı aradı "evde misin seninle bir şey konuşmam gerekiyor geliyorum, aslı gelirse sakın kapıyı açma" dedi, tabi "aslı gelirse kapıyı açma" kısmında telefon tam çekmediği için Sahra Selim'in ne dediğini anlamadı. :KK62: Aslı geldi, Sahra'yı eczaneye yolladı o sırada Elif'i aldı kaçtı. Yani Selim geldiğinde olan olmuştu, orada bitti.

Selim sinirlenince Murat'a defalarca tokat attı, Murat fenalaşınca onu hastaneye götürmek zorunda kaldı. O sırada Selim Sahra'yı aradı "evde misin seninle bir şey konuşmam gerekiyor geliyorum, aslı gelirse sakın kapıyı açma" dedi, tabi "aslı gelirse kapıyı açma" kısmında telefon tam çekmediği için Sahra Selim'in ne dediğini anlamadı. :KK62: Aslı geldi, Sahra'yı eczaneye yolladı o sırada Elif'i aldı kaçtı. Yani Selim geldiğinde olan olmuştu, orada bitti.
Artık bir kaç haftada Elif kaçırılır:KK62:Hacer öğrendi galiba dün fragmanında görmüştüm,görsün bakalım çok kibar Kenan Beyin gerçek yüzünü.:KK62:

Artık bir kaç haftada Elif kaçırılır:KK62:Hacer öğrendi galiba dün fragmanında görmüştüm,görsün bakalım çok kibar Kenan Beyin gerçek yüzünü.:KK62:

aynen sinir oluyorum böyle uzatıp uzatıp duruyorlar ya bir olayı. bir daha izlemicem diyorum ama yine dayanamayıp bakıyorum :KK67: evet öğrendi ama sanırım Hacer hamile, o yüzden yine bir şeyler olur kolay ayrılamaz evden

Neyse sonunda aslının gerçek yüzü ortaya çıktı. Hacer gerçekleri öğrendi. Bi de elif bebeği kurtarırlarsa inşallah mutlu olurlar :KK73: Tabi bu kurtarma işi sezon sonuna kadar uzar gider :KK51:

Aslının da sonu gelecek ama ne zaman artık sezon sonunda gelir.:KK62::KK62:
Ne oldu? Selim "kızımı almaya geldim." diyordu. Alabildi mi?

aynen sinir oluyorum böyle uzatıp uzatıp duruyorlar ya bir olayı. bir daha izlemicem diyorum ama yine dayanamayıp bakıyorum :KK67: evet öğrendi ama sanırım Hacer hamile, o yüzden yine bir şeyler olur kolay ayrılamaz evden
Biz de öyle diyoruz. Gene birkaç gün sonra izliyoruz. :)

Sahraya gerçeği niye söylemiyorlar ki. Olan olmuş artık. Sahrada söylemedikleri için aslıya yardım ediyo :KK62:

X