Hoşbeş Sayfası

Bana hastalik demeyin uc ayda her ay bi antibiyotik ictim.tam bu aralar artik iyiyiz dedik nisan dorduncu ayda okulda yine salgin baslamis.bugun ikivogretmen raporluydu biri de antibiyotik iciyordu.burnum akmaya basladi bogazimda hafif sislik ve aci var korkuyorum artik hasta olmaktan.alerji icin hapimi aldim nezleme bakalim gecer insallah.
Muhtar sen yiyebilirsin koy kasasindan izin var sana.muhtarla tek iletisim aracimiz bilgisayar.hemen yenile onu.
Muko abla aman ihmal etme o zaman gozunu.bak sonra nasil yazacan internetten bize.

Mukaddesim, şu öpücüğümü:KK54: Memati eniştemin omuzuna götür koy da tez elden iyileşsin. Yazık, kıyamam ben oğa. Nasıl yırtmış öyle. Kas yırtığı da zor. Hep dikkat edecek. Kolunu kullanmaya devam ederse geçmiyor.

Mıhtar, komşudan şifayı kaptı. Doktor 3 günlük antibiyotik verdi. Hiç, bana mısın demedi.Bugün gittim, bana tek iyi gelen, zatürremi de geçiren antibiyotiğimden aldım. İnşallah atlatırım. Ayten de başladı öksürmeye. Onun hastalanması daha kötü, birsürü hastalığı var,birsürü de ilaç alıyor.

Emel'im öpücük için çok sağ ol da ohooooo öpücükle olsaydı.....:KK1:
Anacım yaş altmış olsa da adam aktif, faal :KK1: emniyet kemerini çekerken oldu dese de o da hangi hareket sonucu yırttığını pek hatırlamıyor.:KK1:

Yavrum kesin ameliyat bunun başka geçer yanı yok.

Sorma memati de şifalı :KK34: bu aralar salgın galiba..Memati mecbur kalmadıkca doktora gitmez Emel'im .
Allahtan evde ekinezya türü bitkiler var da onlarla idare ediyoruz.

Sana geçmişler olsun yiğrum :KK16: Ayten Teyzem de senden uzak dursun mümkünse.:KK16:

.bak sonra nasil yazacan internetten bize.

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Bak bakk gözümün kör olacağını değil de , size yazamayacağımı düşünüyorsun demek.

Allah senin iyiliğini versin Fliz'cim hiç güleceğim yoktu.
Saılgın var yiğrum sen de dikkat et kendine.:KK16:

Emel yine mi hastasiniz.:KK53:Sizin bunyeniz çok zayif anlasildi.Benim gibi ne bulursaniz yiyin bunyeniz sağlam olsun:)Su antibiyotikleri de çok icmeyin.

Evet sahilde büyük bir yikim var maalesef.

Filiz`cigim sen de dikkat et kendine.Sana da gecmis olsun.

Mukaddes abla benim B-12 düşük ya unutuyorum bazi şeyleri:)

Bir haftada 1,5 kilo vermisim.:KK76:Ben de bunu gözleme yiyerek kutladim.:KK60:

Aslı'cım benim de düşük herhalde unutuyorum çok şeyleri.Ne yemeliyiz acep.? Bir ara araştırmalı.

Ay ne tesadüf bende bende.:KK9:

öldüm gülmekten:KK1: Yavrum kutlama yapmak için çok erken değil mi??

Aslı'cım benim de düşük herhalde unutuyorum çok şeyleri.Ne yemeliyiz acep.? Bir ara araştırmalı.

Benimki yiyeceklerle sağlanamıyormuş abla.Sınırın baya altında.Ayda bir iğne vurduruyorum ama iki aydır ona da üşendim.:KK37:

Haftada bir ödülü bütün diyetisyenler söylüyor ama.Ben diyetisyenleri dinlerim.:KK9:

İlahi Muko abla tabiiki kor olmana uzulurum (Allah korusun) ama nete girememen de kotu olur :)))

ne hizlisin daha ilk haftadan kilo verip hemen de odulu kapmissin
bu aralar ben de kilo aldim sanki bel bolgem kalinlasti.bel hareketlerim vardi ne guzel ama fitik tehlikesi belirdiginden beri yapamiyorum.biseyleri oynatmamak icin.

Son düzenleme:
Benimki yiyeceklerle sağlanamıyormuş abla.Sınırın baya altında.Ayda bir iğne vurduruyorum ama iki aydır ona da üşendim.:KK37:

Haftada bir ödülü bütün diyetisyenler söylüyor ama.Ben diyetisyenleri dinlerim.:KK9:

Senin ki baya ileri derecedeymiş Aslı'cım.Kızımın bir arkadaşı da senin gibi ama onun arada düşüp bayılması varmış .
Hal böyleyken sen neden ihmal edersin anlamış değilim.

Ha haaa öylemi?:KK1::KK1: hangi diyetisyenmiş o :KK20: ben tanımıyorum.:21:

İlahi Muko abla tabiiki kor olmana uzulurum (Allah korusun) ama nete girememen de kotu olur :)))

ne hizlisin daha ilk haftadan kilo verip hemen de odulu kapmissin
bu aralar ben de kilo aldim sanki bel bolgem kalinlasti.bel hareketlerim vardi ne guzel ama fitik tehlikesi belirdiginden beri yapamiyorum.biseyleri oynatmamak icin.

Ona ne şüphe Filiz'cikim çok hızlıyım dır çok...:KK1: Fekat bi yanlışlık var :KK76:

ödülü kapan ben değil , Aslı'cığımın bizzat kendisidir.:KK34:

Sakınnn:KK20: yiyeceklerinden kıs bence .Gerçi buna da ihtiyaç yok bir kaç kilo fazlalık sende göze batmaz
Sen zaten zayıfsın.

Muko ablacim senin ne hizli oldugunu bilmemek ne muumkun :))) ilk bolum senindi ikinci bolum Asliya ithafen yazilmisti :))
Muko abla bana" zayif "demen ne kadar hosuma gitti bilemezsin.nedir bu kafin milletinin kilo ile derdi.ne cektik be kilodan ne cektik :)))

Dün filmleri kutularına koyarken bir adam geldi.Elimde de Seks ve Kahvaltı diye bir film var.Onu gördü.Elinizdeki filmden istiyorum dedi.Ben hiç farkında değilim elimde ne olduğunun.:KK53:Aldı gitti.Halbuki başka birşey için gelmişti.:KK1:Hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar konu cinsellik olunca.:KK35:

Aslicim senin musteri porfoyunde bayagi bi hos yani.bir kadinin elinden de nasil aliyorlar o filmleri anlamiyorum.ben bi daha p adamin yuzune bakamam valla :))

Haberin sonuna yetistim Asli goremedim Nejati.valla olumden dondu kerkenez.insallah cabuk toparlar kendini.bi evlenip de kurtaramadi kendini Teoman gibi.
Nasil normalmis o isimli filmler bakiim :)
İcimizdeki cocugun Cocuk Bayrami kutlu olsun hepimizin.

X