Tüp Bebek Merkezleri Adana ankada tüpbebek dr gökhan çıragil

Hadıya cok uzuldum sıze allhım gonlunuze gore vrsın o koyduklrı teşiz ne bılmıyorum ama nıye bastan olmıcaksa tup bebek demıs ya. Bende frzaya gdyorum ama transferı gokan by yaptı. Sızınkı o sebepten mı ttmamıs

Merhaba bende tavsiye üzerine gittim Dr çok ilgiliydi ama sonuç negatif daha sonra 100/100 globospermia dediler buna rağmen bana yüzde seksan olur dediler ben tavsiye etmiyorum sonuç negatif çıkınca görüşmeye gittim Dr un haberi yok sonuçtan çok üzüldüm anlatamam sonra nohut kuru ve yoga tavsiye etti bana ordan nasıl ayrıldım bilmiyorum madem kur ile olacak niye tup bebek yazınız o zaman allah vicdanı insanlar ile karşılaştırsin başkada birsey demiyorum lab çalışanİda ilgisiz inş sizinki olur iyi gunler

Hadıya cok uzuldum sıze allhım gonlunuze gore vrsın o koyduklrı teşiz ne bılmıyorum ama nıye bastan olmıcaksatup bebek demıs ya. Bende frzayagdyorum ama transferı gokan by yaptı.Sızınkı o sebepten mı ttmamıs

ilk tedavım yarım kaldı feza beyle baslamıstım zaten yukarıda gecmıste var zamanındada asıl gökhan beyı ıstıyorm demısım ve evet hep gökhan bey ıstedm ama kısmet olmadı suan 2.tedavıdeyım tedavımın yarın 10.gunu akıbetı bellı olucak ınsallah tekrar ıptal olmaz cok korkuyorm göka beye guvenmek ıstıyorm hakkında cok guzel seyler duydum 8 arkdasım gokhan bey sayesınde hamıle kalıp yavruılarını kucagın aldı darısı bıze allahım su mubarek guzu hurmetıne
Sızınkı tttumu acaba bana yzarmısınnız 24kn testı yptrcam ama negtıf dye dusunuyorum cunku adet belırtılerımın hepsı var hepsuıartık ılc kullnmktan azımn ıcınde demır tadı gelıyo okdrkı bnı maf ettı ılclr ve 9.gundeyım

sizi üzmek istemem ama ben de memnun kalmadım.1.tedavim negatifti,birkaç ay sonra dondurulmuşlarla denemek için tedaviye başladık ve transfer günü iptal edildi.3 dondurulmuş vardı 3.gün dondurulmuştu 5.güne kadar gitti ama o gün iptal.labaratuvarının iyi olmadığını ve aralarında iletşim problemi olduğunu düşünüyorum.bana ilk tadavide embriyolog hepsini çözdürdük demişti zaten ama sonra arayıp var dediler.ben olmadığını ve bunu transfer günü fark ettiklerini düşünüyorum :KK43:( inş başlayan arkadaşlar için her şey yolunda gider nasipte varsa oluyor ama benim güvenim sarsıldı.ankara ya da istanbulu düşünüyorum.

Ca
sizi üzmek istemem ama ben de memnun kalmadım.1.tedavim negatifti,birkaç ay sonra dondurulmuşlarla denemek için tedaviye başladık ve transfer günü iptal edildi.3 dondurulmuş vardı 3.gün dondurulmuştu 5.güne kadar gitti ama o gün iptal.labaratuvarının iyi olmadığını ve aralarında iletşim problemi olduğunu düşünüyorum.bana ilk tadavide embriyolog hepsini çözdürdük demişti zaten ama sonra arayıp var dediler.ben olmadığını ve bunu transfer günü fark ettiklerini düşünüyorum :KK43:( inş başlayan arkadaşlar için her şey yolunda gider nasipte varsa oluyor ama benim güvenim sarsıldı.ankara ya da istanbulu düşünüyorum.
Canım cıddımısın yaa suan cok uzuldum. Zaten ımıtlıde deyılım ya bugun 9gunum 24de testım var. Hıc olumlu deyıl bana goredw benımde ılk denemm 5gun emryom ve btane kydulr. Adet olcam butun belrtler onu gosterıyo.ve bıraz streslı gunler gecrdım. Hıc umıdım klmadı hıc sadece frklı bır sey azımda demır tadı vr .bebeyım Benıde bırak tı galıba

Ca

Canım cıddımısın yaa suan cok uzuldum. Zaten ımıtlıde deyılım ya bugun 9gunum 24de testım var. Hıc olumlu deyıl bana goredw benımde ılk denemm 5gun emryom ve btane kydulr. Adet olcam butun belrtler onu gosterıyo.ve bıraz streslı gunler gecrdım. Hıc umıdım klmadı hıc sadece frklı bır sey azımda demır tadı vr .bebeyım Benıde bırak tı galıba
slm biraz geç oldu kusura bakma.sen ne yaptın inş olumlu sonuç almışsındır.aslın da ben faza beye çok güveniştim.ben ce labaratuvarları çok iyi değil ondan olmadı,benim ilk ay donduruldu değerlerimden dolayı...

slm biraz geç oldu kusura bakma.sen ne yaptın inş olumlu sonuç almışsındır.aslın da ben faza beye çok güveniştim.ben ce labaratuvarları çok iyi değil ondan olmadı,benim ilk ay donduruldu değerlerimden dolayı...
Cok sukur benımkı tuttu . Allhıma sukur. Ama sıkıntıkrım. Var kasıklrımın agrısı bnı oldruyo

Kizlar bende adanada yasiyorum kuromozom taramasi tup bebek tedavisi yapmacakiz anka nasil bir merkez onerirmisiniz

X