Tüp Bebek Merkezleri Bursa A.R.T merkezinde Osman Devlioğluna giden ve çocuk sahip olan var mı ?

yarın inşallah doktoru arayacağım.

İnşallah bebişim tutunur da gerek kalmaz

inş canım inş ben ilk transferimde kendime dikkat etmedim sen kendine çok dikkat et fazla yorma kendini ilk 7 gün elinden geldiğince oturma sürekli dinlen ilk 7 gün tutunuyo çünkü embriyo

canım yine dondurulmuşunun olması büyük avantaj oluyo ben şimdi sadece bir hap kullanıyom ve vucudum fazla ilaç yüklemesine maruz kalmıyo

ben de progestan ı kullanıyorum. bir de kabızlık var.o işte cok fena .ona da şurup verdi.normalde ilaç içmeyi de sevmem ama napayım iğneler haplar maşallah eczane oldum :)

10 tane embryo döllenmiş, iiyi dediler bakalım inşallah kaçı yaşamaya devam edecek.

ben de progestan ı kullanıyorum. bir de kabızlık var.o işte cok fena .ona da şurup verdi.normalde ilaç içmeyi de sevmem ama napayım iğneler haplar maşallah eczane oldum :)

10 tane embryo döllenmiş, iiyi dediler bakalım inşallah kaçı yaşamaya devam edecek.

canım benimde transfer günüm belli olsun bende progestan kullanmaya başlıyacağım estrofem le birlikte bide troyit hapı kullanıyom ben kabızlık için bol bol sıvı tüket kivi ye kivi kabızlığa iyi geliyo

maşallah 10 embriyon olmuş benim 4 tane yumurtam toplandı 4 döllendi 6 güne 2 kaldı donduruldu biride bana transfer edildi şimdi nasipse 2 embriyomu alacağım göbüşüme

Transfer günün belli olmuş, sevindim. Benim 5 tane embryom dondurulmuş.

Transferin 2. günü ama hala gaz sancım var.

Transfer günün belli olmuş, sevindim. Benim 5 tane embryom dondurulmuş.

Transferin 2. günü ama hala gaz sancım var.

canım daha transfer günüm netleşmedi çarşamba eğer istediği kalınlığa ulaşma yolunda gidiyorsa rahim transfer günüm belli olacak

maşallah 5 embriyon donduruldu demek ne güzel canım geçer inş gaz sancıların

bugün transferin ikinci günü gaz sancım elh. daha iyyi.

Heyecanla 12. günün gelmesini bekliyorum tahlil yaptırmak için.

canım daha transfer günüm netleşmedi çarşamba eğer istediği kalınlığa ulaşma yolunda gidiyorsa rahim transfer günüm belli olacak

maşallah 5 embriyon donduruldu demek ne güzel canım geçer inş gaz sancıların

havin_su arkadaşım nerelerdesin.merak ettim seni.tranferın oldu mu

Kızlar nerelerdesiniz? Transferimin 9.gunu ıdrar testı yaptrdm ama cıkmadı.ne dusunuyorsunuz,yorumlarınızı bekliyorum.

Selam kızlar....

Biz A.R.T merkezinde tüp bebek tedavisine başladık.Burada tedavi olup da bebeğini kucağına alan var mı?

Deneyimlerimizi paylaşalım....

hayırlısı olsun canım benim ben tedavimi orda yaptırıyorum hatta bitti bile sonucumu 5 şubatta. rabbim inş bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inş......

Kızlar nerelerdesiniz? Transferimin 9.gunu ıdrar testı yaptrdm ama cıkmadı.ne dusunuyorsunuz,yorumlarınızı bekliyorum.

benimde tranverimin 9 .günü ozaman 5 şubatta kan tahlili yaptıracaksınız aynı gün transverimiz gerçekleşmiş tek embriyo konusunda çok sert olmasa osman hoca 2 tane embriyo transferine tmm demedi sizin tek embriyo tranferimi gerçekleşti merak ettim

canım erken yapmışsın daha test gününe var ve tutunma olmuşsa bile 9. günde idrarda çıkmaz sakın moralini bozma inş test gününde pozitifi görürsün

X