İşte Evimin en Dağınık Hali, Var mısınız?

arkadaşlar bu da kızımın doğun günü kutlamasındaki salonun hali
krkr.jpg
:)

#bugün günlerden yatakodası

Sabahın 9unda deli dürttü beni
Tüm dolabı al aşşa ettim.
Dolap arkası ic dıs yıkama yaglama :)

Suan odayı görmek istemiyorum bir cılgınlık yaptım pismanım.

#kapısını cekince görmüyoruz valla

Eki Görüntüle 1695114
aman allahım bu ne :)

Yeni gelin olunca pek hevesli olunuyor bence ev duzeni icin. 1 seneyi gectim, ilk ay sadece nasil duzen sagliyacagimi bilemiyordum. Ama simdi cok sukur hep duzenli temizdir. İnsaallah hep de oyle olur:temizlik::KK200:

apartmanıma yeni gelin taşınmıştı ,1 ay kadar sonra hayırlı olsuna gittik ,ben ve 2 komşum ,
aman allahım böyle bir ev görmedim ben ,hiçbirşey yiyemedik ,mutfak dolaplarından yağ akmış kararmış birde ,
yerlerde zeytin çekirdekleri,ayağını attığın yer yapışıyo ,halılarda topak topak saçlar tozlar ,örümcek ağları ,
wc ye girdim bilerek ama ,tuvaletin içi kararmış artık ,lavabo matlaşmış sabundan ,duşkabini doğal buzlu cam olmuş artık :))
dedik uyaralım ama nasıl
bize çağırdık birgün yine aynı arkadaşlarım da var ,
temizlikten konu açtık ,biri dedi ki ben dün bütün yerleri kazıdım resmen çamaşır suyuyla dedi
bende dedim yazlık kışlık ayırdım hadi başlamışken bütün evi elden geçirdim dedim ,diğeride bende mutfak dolaplarını sildim filan dedi
bizi dikkatle dinleyen hatun ne dese beğenirsiniz '' bende yağmur çamur demiycem açıcam bi süpürge artık '' biz şok 1 ay olmuş daha süpürge açmamış o eve ,yağmurla ne alakası var anlayamadık tabi .e ayağımızı kestik haliyle ..

Aman Allahim okurken bile igrendim. Temizlik imandan gelir demisler.
Hepimizin cocuklari var hepimizin yogunuz yorgunuz ama yinede iki gune bir dip bucak girisirim evime, haftaa 4 gun calisirim bide, insan hicmi cocuklarinin sagligini dusunmez!!!

apartmanıma yeni gelin taşınmıştı ,1 ay kadar sonra hayırlı olsuna gittik ,ben ve 2 komşum ,
aman allahım böyle bir ev görmedim ben ,hiçbirşey yiyemedik ,mutfak dolaplarından yağ akmış kararmış birde ,
yerlerde zeytin çekirdekleri,ayağını attığın yer yapışıyo ,halılarda topak topak saçlar tozlar ,örümcek ağları ,
wc ye girdim bilerek ama ,tuvaletin içi kararmış artık ,lavabo matlaşmış sabundan ,duşkabini doğal buzlu cam olmuş artık :))
dedik uyaralım ama nasıl
bize çağırdık birgün yine aynı arkadaşlarım da var ,
temizlikten konu açtık ,biri dedi ki ben dün bütün yerleri kazıdım resmen çamaşır suyuyla dedi
bende dedim yazlık kışlık ayırdım hadi başlamışken bütün evi elden geçirdim dedim ,diğeride bende mutfak dolaplarını sildim filan dedi
bizi dikkatle dinleyen hatun ne dese beğenirsiniz '' bende yağmur çamur demiycem açıcam bi süpürge artık '' biz şok 1 ay olmuş daha süpürge açmamış o eve ,yağmurla ne alakası var anlayamadık tabi .e ayağımızı kestik haliyle ..
Aboww şok oldum..

fotolara baktım da oyuncaklar dağınıklık değil ki.kutuya koy mıs gıbı.buraya atılan bazı fotolar temızlkçi ablaya ev verılmeden öncesınde temızlık yapılmışda oyle temızlikçiye verılen ev gıbı :KK71:

X