İşte Evimin en Dağınık Hali, Var mısınız?

Maşallah Allah bağışlasın,
Bence de sizin ev pis ten ziyade biraz çocuk eli değmiş gibi :)

Ben de ne kadar toplarsam toplayayım kızım saolsun eli heryerde.Dağıtmak,devirmek oyun onun için.Her yere taşır oyuncaklarını.
Mesela toz alırım bizim ki hemen masaya ya da aynaya ellerini yapıştırıp anne baz parmak lekesi der güler geçer.

benim kızım büyük ola bilir kızınızdan evi dağıta bilir oyuncakları heryerde hadi artık topla dedigimde toparlar heryeri ben temizlik yaptımda kızım da evin tozunu alır kızım 4,5 yaşında bide 1 yaşında var kücük dağıtır büyük kızım toplar bide üstüne kardeşinin kıyafetlerini katlamayı çok sever maşallah

Son düzenleme:
benim kızım büyük ola bilir kızınızdan evi dağıta bilir oyuncakları heryerde hadi artık topla dedigimde toparlar heryeri ben temizlik yaptımda kızım da evin tozunu alır kızım 4,5 yaşında bide 1 yaşında var kücük dağıtır büyük kızım toplar bide üstüne kardeşinin kıyafetlerini katlamayı çok sever maşallah

Maşallah sizin kız hakarat olacak galiba :KK6::KK12:
Bizim ki 4 yaşında şimdi , o zaman 3 yaşındaydı. Düzen anlamında hiç bir gelişme yok :KK1:

:KK25:kizlar benim evim genelde daginiktir biri 3.5 digeri1.5 yadinda iki minik kurcalamaci var. Valla ben biraz rahat bir anneyum pislik daginiklik beni rahatsiz etsede minnoskarim icin pi olmaya degil ama daginik olmaya raziyim. Zaten farkettim nezaman ev dagilmasin duzenli dursun desem onlari uzuyorum
Bu yillari hic geri gelmeyecek varsin daginik olsun evim yeterki cocuklarim onlar icin henuz hicbirsey ifade etmeyen bir duzensendromuna feda edmesinler:) fotograf da yuklemeye calistim ama olmadi:KK43: ama soyle ozetleyebilirim o kareyi ben karadutlu brovnileri hazirlarken meskuliyetimi firsat bilen ufakliklar is birligi yapip egleniyorlar:) kizim mutfak cekmecesindeki erzaklarin yerine kendini koymus eh haliyle fazlalik olan malzemeleri abisine atmis. Tarhana sacilmis yerlere valla gece yarisina kadar o daginikligi topladim. Ama onlar cok mutlulardi tarhanalari yerden avuclayip yediler hic karismadim:)

apartmanıma yeni gelin taşınmıştı ,1 ay kadar sonra hayırlı olsuna gittik ,ben ve 2 komşum ,
aman allahım böyle bir ev görmedim ben ,hiçbirşey yiyemedik ,mutfak dolaplarından yağ akmış kararmış birde ,
yerlerde zeytin çekirdekleri,ayağını attığın yer yapışıyo ,halılarda topak topak saçlar tozlar ,örümcek ağları ,
wc ye girdim bilerek ama ,tuvaletin içi kararmış artık ,lavabo matlaşmış sabundan ,duşkabini doğal buzlu cam olmuş artık :))
dedik uyaralım ama nasıl
bize çağırdık birgün yine aynı arkadaşlarım da var ,
temizlikten konu açtık ,biri dedi ki ben dün bütün yerleri kazıdım resmen çamaşır suyuyla dedi
bende dedim yazlık kışlık ayırdım hadi başlamışken bütün evi elden geçirdim dedim ,diğeride bende mutfak dolaplarını sildim filan dedi
bizi dikkatle dinleyen hatun ne dese beğenirsiniz '' bende yağmur çamur demiycem açıcam bi süpürge artık '' biz şok 1 ay olmuş daha süpürge açmamış o eve ,yağmurla ne alakası var anlayamadık tabi .e ayağımızı kestik haliyle ..

ayy ne pis ne tembel kadınlar var ya öğğğğğğğğğğğ

Bende hafta sonu çekip koyayım:-)

Herkes bebişlerin dağınıklığını koymuş:KK16:Sağlıklı olsunlarda dağıtsınlar:KK52::KK55:Elimde şuanda bu resim var. Annemin evinde geçen yıla ait:) Benim oğlum oyuncaklarını toplamadan uyumaz elinde ıslak mendille gün boyunca oyuncaklarının tozunu alır:KK53: Bana çekmemiş:KK36: Ve 2 yaşında:nazar:Eki Görüntüle 606941

Buda masum bebiş :nazar: Ay benim bi kuzenimde böyle ayran içer o da 1.5 yasında hemen ıslak mendille ağzını bardagı siler çok şekerler :nazar:

hadi bakalım ilk bendne gelsin o zaman ,3 kızla evimin hali ,genelde evim bu halde olur ,toplarım yine aynı yine aynı ,bende bırak dağınık kalsın felsefemi uyguluyorum :)))
Eki Görüntüle 593803

farkındaysanız böyle gayet mutlular :)))

yüzlerini göremediğimiz için mutlu olduklarını da göremiyoruz :KK70: ama çocuk olunca ev böyle oluyo. üçüz mü çocuklar.4. ye hamilesiniz galiba hayırlı olsun :)

en güzel dağğınıklık çocukların dağıttığı ev!neşeyle oynadıkları huzurlu bir ev olması dileğiyle:) :KK16:

of off ben bu şekil dağınık olsa kafayı yerim yeminle :KK37: en fazla biraz oyuncak vardır yerde çok takıntılıyım çook :KK53:

keşke oyuncakların büyük kısmını toplamadan evelki son halini paylaşsaydım çıldırma noktam o gündü temizlik ertesi deniz beyin kankası ile evimi çarşamba pazarına çevirmesiyle son buldu ve artık sadece çok sevdiği oyuncaklar kaldı ...

Mutfağım cocuk odasi olursa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1397218567467.jpg
    $1397218567467.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 1.306
keşke oyuncakların büyük kısmını toplamadan evelki son halini paylaşsaydım çıldırma noktam o gündü temizlik ertesi deniz beyin kankası ile evimi çarşamba pazarına çevirmesiyle son buldu ve artık sadece çok sevdiği oyuncaklar kaldı ...

bir de toplanmış hali mi o :KK53: :KK53: yerim o çılgını enerji atmaya calışıyor kankalarıyla demek :KK53:

Yoooo biz eğlence olsun diye resim ekleyip paylasiyoruz.biz cocuklarimiza birşey dedigimiz yok ve dedirtmemde dagitacaklar zaten kim ne derse desin.bizler cocuklu insanlariyiz.yanlis anladiniz galiba
h2oh2o !!!!!!!!!!!!!!

8-6-4 yaşlarındalar 3 kız evlere şenlik :)))

Maşallah ne kadar da güzel bizde üç kızdık yaş gruplarımız aynı böyleydi.O kadar dağınıktık ki anlatamam annemin sinir küplerine bindiğine çok şahit oldum ama bıraktı bi yerden sonra bıraktığı da iyi oldu çünkü çok rahatsızlık verici bir durum çocuklar için yapma etme dağıtma kirletme :KK3:

Ya çocuk dediğin dağıtır yani adı üstünde bırakın da çocuklarınız rahat olsunlar evlerinde huzurlu mutlu olsunlar.Sizi bu yüzden tebrik ediyorum evin pis ve tozlu olmasına karşıyım ama çocuklar dağıtınca sorun olmamalı bence bu kanıdayım :KK9:

Konuya bayildim ama benim cocuk olmadigi icin dagilmiyo:KK70:

Bu konuya bayıldım :)
Henüz 1,5 aylık evliyim 2 sene çocuk düşünmüyordum ama bu konuyu ve içeriği görünce çocuk yapasım geldi hatta peşpeşe:KK1::KK52:

X