İşte Evimin en Dağınık Hali, Var mısınız?

Bu konuya bayıldım :)
Henüz 1,5 aylık evliyim 2 sene çocuk düşünmüyordum ama bu konuyu ve içeriği görünce çocuk yapasım geldi hatta peşpeşe:KK1::KK52:

Bence yapmayı düşünmemen gerekirdi bu dağınıklıkları görünce :KK60: İlginç. :KK9:

Yalnız olmadığıma sevindim hatta bizim evde arabalar,ayılar koltukta onları rahatsız etmemek için yerde oturuyoruz yazan arkadaşım bu felsefeyi beğendim.Yanlız benim evde tersi durum var yerde bütün oyuncaklar olduğu için halının üstünden geçerken sanki labirente girmiş gibiyiz.

ben şanslılardanım çalışıyorumm oğlumu sabah babanesine bırakıyorum tabi biraz kurnazlık yaparak tüm oyuncakları babanedee orası dağılıyor onlarda kıramıyorlar torunlarını akşam 5 ..30 da eve geliyorum alıp oğlumu eve garibim evladım hemen tv başına geçip NERDE KELOĞLAN NERDE BERNARD varsa onları izlemekte ben mutfağa girip yemek yapmakta dağıtmıyormu elbet dağıtıyor dağıtmak istiyor yapmicaksın fatih etmiceksin fatih diyerek ben kazanıyorum bak oğlum evimiz yeni eşyalarımız yeni....aslında dinlemezde babanede yoruluyor eee parkada doyuyorr bana pek bişi kalmıyor anlicanızz.. yaşasın KAYNANALARRR.. VEE DEDELERRR..

Fotoğrafları çektim ama bilgisayara atabilmem için gerekli olan şarj cihazımı bulamıyorum. Düşünün artık o kadar dağınık durumdayım :) Şarjı sanırım ablamlarda unuttum. Neyse bugün temizlik yapıcam yarın hem berbat hem de temiz halini paylaşırım napalım bugüne kısmet değilmiş:KK70:

Maşallah ne kadar tatlılar. Ne güzel dağıtmışlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
ne güzel bir konu. on aylık oğlum da odayı öyle bir dağıtıyor. oyuncak sepetini tamamen boşaltıp etrafa yayıyor sonra gidip kitaplıkta boyunun yetiştiği yerdeki kitapları etrafa saçıyor, parmak uzuna basıp yukarıyı da bir karıştırıyor. gazete, dergi, peçeteyi bir güzel de parçalıyor. büyük oğlum böyle değildi bu çok pasaklı. ben de çekip ekleyeyim

canım bunlar üçüz mü?ve doğal yolla mı oldular:)maşallah allah bağışlasın..
pis
eve gelince benim evim hiç pis olmaz dağınık olabilir sadece..çünkü titiz biriyimdir ama cidden çok pis evlere şahit oldum çevremde o mutfak dolapları yağ kir içinde yerlerde top top tozlar böyle evler de var ama buraya takılan bayanların çoğu temiz bence merakları var çünkü dekor işlerine zaten fotolardan da belli..
kadınlar kulübünün en sevdiğim kısmı da bu işte , robotlaşmış değiliz verileni almıyoruz aklımıza sorular takılıyor olanla yetinmediğimizi hemen ortaya çıkarıyoruz. evden çocuklara geçiyoruz o çocuklar üçüzse nasıl başa çıktınız tatlışlarla doğum zor muydu cevaplar istiyoruz :KK70: :KK70:

Birisi daginiklik mi dedi?

Odasini 2dk bu hale getirip sonrada hicbisi olmamis gibi yatagina uzanip cizgifilm izleyen bir sıpam oldugu dogrudur

IMG_20141222_233650.jpg

ben şanslılardanım çalışıyorumm oğlumu sabah babanesine bırakıyorum tabi biraz kurnazlık yaparak tüm oyuncakları babanedee orası dağılıyor onlarda kıramıyorlar torunlarını akşam 5 ..30 da eve geliyorum alıp oğlumu eve garibim evladım hemen tv başına geçip NERDE KELOĞLAN NERDE BERNARD varsa onları izlemekte ben mutfağa girip yemek yapmakta dağıtmıyormu elbet dağıtıyor dağıtmak istiyor yapmicaksın fatih etmiceksin fatih diyerek ben kazanıyorum bak oğlum evimiz yeni eşyalarımız yeni....aslında dinlemezde babanede yoruluyor eee parkada doyuyorr bana pek bişi kalmıyor anlicanızz.. yaşasın KAYNANALARRR.. VEE DEDELERRR..
Helal olsun.:KK9::KK9::KK9::KK9:İlk defa kv kp takdir eden bir gelin gördüm.

Eki Görüntüle 594970
oturma odasında yerler düğme kaplı. düğmeleri biriktirdiğim kutu her seferinde kzıım tarafından bulunup ortalığa saçılıyo. "topla kızım!" dedğimde de çok yoruldum sen topla diyo:KK53: inat ettim toplamadım ama eşim pes edip topladı:KK19:

Eki Görüntüle 594969
burada salon. kafasına esince girip evcilik oynar küçük hanım:emir_bebek:. çamaşırlar benim eserim ama :KK19:
Eki Görüntüle 594974 burda küçük beyin karargahı. bu gene çok çok iyi hali:KK52:

Eviniz daginik olsada tertemiz. Temiz ev hemen kendini belli ediyor:KK66:

X