Kızlar... Müjde doğum izni 16 haftadan 24 haftaya çıkarılıyor :))))

FxixSxixLTxixxixxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
98
0
Merhaba anne adayları haberlerde ve gazetelerde yılbaşından önce 16 haftalık doğum izninin 24 haftaya çıkarılacağı söylendi. :)) Taslak hazırlanmış ve Ocak ayı içerisinde TBMM ye sunulacağı söylendi. Müjdemi isterim hadi 2013 yılı anneleri :KK52::KK52:

Merhaba anne adayları haberlerde ve gazetelerde yılbaşından önce 16 haftalık doğum izninin 24 haftaya çıkarılacağı söylendi. :)) Taslak hazırlanmış ve Ocak ayı içerisinde TBMM ye sunulacağı söylendi. Müjdemi isterim hadi 2013 yılı anneleri :KK52::KK52:

Dogum ıznımın bıtmesıne 10 gun kaldı, tamamen haksızlık :KK43: gerıye 45 gunluk sut ıznı ve 40 gunluk yıllık ızınlerımı kullanarak aynı zamanda da ıdarı ızın alarak 11 ay kadar bebegımle olacagım.. habere sevınemedım acıkcası :KK43:

Benimde bu ayın 16 sında iznim bitiyo rapor almayı dusunuyorum 10 gun icinde çıkarsa bizde faydalanırız ins. Dua edelim de bizim izinler bitmeden ciksin :)

bu haber kesinleşince 2.çocuğu düşünesim geldi:KK1: umarım gerçek olur da yeni anne adayları 16 hafta gibi kısa bir sürede işe dönmek zorunda kalmaz

bu haberi meclis kapanmadan önce (ağustostan önce) bekliyordum ama üzerinden tam 6 ay geçti.umarım bir 6 ay daha geçmeden yasa hemen geçer meclisten.bizlerde bebeklerimizle daha çok vakit geçiririz.doğum izni biten arkadaşlara üzüldüm.

bu haberi bende takip ediyorum.. ağustos 2013te doğum yapıcam. ozaman yetişirmiki acaba :///

X