evde mandal işi yaptıran yerler güvenilir mi? Önerileriniz, tanıdıklarınız var mı?

bengunebakan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2010
27
0
Bugün internette mandal işi için biraz araştırma yaptım. Biriyle görüştüm ama ne kadar günevilir bilemiyorum. Tanıdıkları ya da kendisi bu işi yapanlar varsa ben de yapmak istiyorum....

mandal işi ne acaba bilemedimde biraz açıklarmısınız?

damlacım bildiğin çamaşır mandal montajı yaptırıyorlar evde. sana zimmetli bir makine veriliyor, o makine ile montaj yapıyorsun... belirli periyodlarla gelip siparişi teslim alıyorlar ve paranı ödüyorlar. ancak bu kişilerin eve gelip teslimat yapmaları vs. beni biraz huylandırdı. bu yüzden bu işi yapanlar ya da atıdığı olanlar varsa bilgi almak istedim... sen de mi düşünüyorsun evde ek iş yapmayı? hangi şehirdesin?

bende bir ara düşündüm ama bulamadım bu mandal işini eğer bir bilgi bulursanız bizimlede paylaşırmısınız bende ankaradayım

bende istanbuldayım evde ek iş yapmak istiyorum ama bir türlü bulamıyorum.elimden danteldi boncuk işiydi gelmez ama paketleme olur bu mandal işi olur.eğer siz bu mandal işiyle ilgili anlaştıysanız iş verenle numarasını banada verirmisiniz.allah hayırlı kazançlar versin hepimize

bende istanbuldayım evde ek iş yapmak istiyorum ama bir türlü bulamıyorum.elimden danteldi boncuk işiydi gelmez ama paketleme olur bu mandal işi olur.eğer siz bu mandal işiyle ilgili anlaştıysanız iş verenle numarasını banada verirmisiniz.allah hayırlı kazançlar versin hepimize

arkadaşlar bu sitede bende yenilerdenim. mandal montajı davetiye katlama ve tesbih dizme gibi evde yapabileceğim ek işler arıyorum bir süredir. fakat internet üzerinden bir sürü kişi ile görüştüm bana pek güvenilir gelmedi. bu işi bizzat yapan biri var ise lütfen bana da ulaşsın. istanbul maltepe de oturuyorum. yapan kişi yada firmaların mail adresi yada telefon olabilir ilgilinizi bekliyorum (bu arada bende birilerine ulaşırsam buradan paylaşırım)

bende bu tarz bişi yapmak istiyorum amaaa dediginiz gibi güvenilmiyooo bu işi yapıpp bizlerede önerebilirecek arkadaslarrrr yardımcı olursa seviniriz

X