evlilikte cinsel hayat

Nasil bir konu bu böyle ya??? Arkadasim maksadin nedir???
Kesin erkek üye falansin , yoksa akli basinda hic kimse böyle sacma bir konuyu buraya acmaz.
Kötü icerik diye, bildirecegim moderatörlere...
Allah akil fikir versin sana, baska ne diyeyim....

bence bu durum erkekten erkege degişir her erkegin istedigi farklıdır
birinin istedigini digeri istemez
ama genelleme yaparsak fantazi çamaşırlar istekli olmak ilişki anında ölü balık gibi olmamak:KK1: diyebilirim

evli değilim yorum yapmam sence ne kadar doğru olur bilemiyorum ama bu konu nedir böyle,özel hayat denilen birşey kalmamış görüyorumki..
burdaki bayanlardan aldığın tavsiyeleri eşine uygulayacaksın yani ..
ne geliyosa içinden onu yap bize ne senin cinsel yaşamından.

diger konusunda gebelikte cinsel yasam nasıl olur.. heralde bunu sormaya calıstı esasen :KK31:

cinsellikle ilgili konu açıldığında neden hemen sen erkeksin deniyor anlamıyorum..cinsellik erkeklerin tekelindemi tek başına yapılmıyor o iş bizlerde varız.

ebiss arkadaşım sana katılıyorum
bana eleştiri yapan insanların içi fesat diyorum
aslında kendilerininde merak ettikleri bi konuyu ben açtım
o zaman bakmasalardı konun içeriğine neden dikakatlerini çekti açıp baktılarr kimse yorum yapmak zorunda deil di çoğunuz evli insanlarsınız ve bayanız hepimizin merak ettği konuşmak istedği konulardan birisi bu bence

ebiss arkadaşım sana katılıyorum
bana eleştiri yapan insanların içi fesat diyorum
aslında kendilerininde merak ettikleri bi konuyu ben açtım
o zaman bakmasalardı konun içeriğine neden dikakatlerini çekti açıp baktılarr kimse yorum yapmak zorunda deil di çoğunuz evli insanlarsınız ve bayanız hepimizin merak ettği konuşmak istedği konulardan birisi bu bence

eşlerin karşılıklı konulup uzlaşacakları bir konu bu.genelde erkekler yapıları gereği bizden daha fazla düşünür ve daha fazla bu konuyu dile getirirler.
yeni mi evlisiniz bilmiyorum ama zamanla neyi ne kadar sevdiğinizi anlarsınız zaten.

X