Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

seydammmm hadi yarın doktordan haberler getir bize...

ben bat ı daha önce verdim görmedin sanırım..

13ocak diyelim beklıyorum gelsin bakalım:KK33:

hayırlısı kuzum..2012ye de ne umutlarla girmiştim acıdan başka birsey vermedi bana:KK31:
bu sene güzel geçsin insallah:KK16:

sen napıosun bakalım neden az kalacaksın

ccnm ben 2011 ı kötu kapattım 2012 de yaşadım guzel duyguları
bızım cocugu sattım babasına ama uyutamadı bı turlu ısyan bayrakları cekılmek uzere ondan kacıcam cnm cok yoruldum bugun ben ya bıde

ben ayfere nerden yazıcam bılemedım
ayfercım cnm amnıyosentes yaptırıcaksın sanırım bence yaptır ıcın rahat etsın cnm
eşimn kuzenının bebgı ıcınde tahlıller böyle bı sonc cıkarttı ama maşalla sapasağlam evlatlarını kucagına aldılar cnm bence tahlılını yaptır bol bolda dua et rabbımden ötesı yok unutma hayat bı sınav

merhaba arkadaşlar çok güzel bir topik :)benide eklerseniz sevinirm 1981 doğumluyum...2008 yılında evlendim.hikayemde şöyle;ben eşimin varikosel olduğunu bilmeden hapla 2 kere hamile kaldım ve her ikiside kürtajla sonuçlandı :KK43:( doktorumun eşine test yaptıralım diyince varikosel olduğu ortaya çıktı...ameliyat olduktan sonra daha ilk ayında ikiz bebeklerime hamile kaldım fakattt onları kucağıma alamadan daha 5.5 aylıkken erken doğum yüzünden kaybettim :KK43:((( o gün bu gündür canım çok acıyor unutamıyorummm... :KK43:(

29 mayıs 2012 de erken doğum yaptım ondan sonra 2 defa adet görüm.en son 8 ekimde adet gördüm kasım ayının ortalarında doktora gittim test yaptırdım ama sonuç negatifti ve ben hala adet görmedim doktor hap falanda vermedi olmazsan olma dedi :KK43:( hamile kalmama sorun olmazmış adet görmemek.ama ben batı hesaplayamadığım için her şey karıştı...adet olmamakta kötü sinirlerim iyice bozuldu adaçayı içtim 14 gün üzerinden 15 gün geçti hala bir şey yok :KK43:(...nasip olursa bu sefer özel doktora gidicem bakalım ne olucak en azından adetim düezene girse bende rahatlasam....

Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin...şimdiden teşekkür ederim....

ay ben sana afilli bi ii geceler msjı yazmıstım ama baglantım koptu geldi yazım gitti..

şimdi tekrar iyi uykular diiliyorum yarın görüşürüz..sabah yine erkenciyim olsun..
çok öptüm

merhaba arkadaşlar çok güzel bir topik :)benide eklerseniz sevinirm 1981 doğumluyum...2008 yılında evlendim.hikayemde şöyle;ben eşimin varikosel olduğunu bilmeden hapla 2 kere hamile kaldım ve her ikiside kürtajla sonuçlandı :KK43:( doktorumun eşine test yaptıralım diyince varikosel olduğu ortaya çıktı...ameliyat olduktan sonra daha ilk ayında ikiz bebeklerime hamile kaldım fakattt onları kucağıma alamadan daha 5.5 aylıkken erken doğum yüzünden kaybettim :KK43:((( o gün bu gündür canım çok acıyor unutamıyorummm... :KK43:(

29 mayıs 2012 de erken doğum yaptım ondan sonra 2 defa adet görüm.en son 8 ekimde adet gördüm kasım ayının ortalarında doktora gittim test yaptırdım ama sonuç negatifti ve ben hala adet görmedim doktor hap falanda vermedi olmazsan olma dedi :KK43:( hamile kalmama sorun olmazmış adet görmemek.ama ben batı hesaplayamadığım için her şey karıştı...adet olmamakta kötü sinirlerim iyice bozuldu adaçayı içtim 14 gün üzerinden 15 gün geçti hala bir şey yok :KK43:(...nasip olursa bu sefer özel doktora gidicem bakalım ne olucak en azından adetim düezene girse bende rahatlasam....

Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin...şimdiden teşekkür ederim....

hoşgeldin arkadasım...öncelikle basın saolsun..
benimde 6aylık bir erken dogumum var:KK43:( senin neden ne idi belirlendi mi?

eşinde varikosel varken hamile kalman büyük sans...
hapla kaldım derken o nasıl oldu anlayamadım...

hoşgeldin arkadasım...öncelikle basın saolsun..
benimde 6aylık bir erken dogumum var:KK43:( senin neden ne idi belirlendi mi?

eşinde varikosel varken hamile kalman büyük sans...
hapla kaldım derken o nasıl oldu anlayamadım...

ishal yüzünden :KK43:((( bebeklerimde herhangi bir sorun yoktu ama bende ikiz gebelik yüzünden zehirli guatır vardı o yüzden hap falanda veremediler erken doğumu önlemek için :KK43:( seninde başın sağolsun çok çok üzücü :KK43:(

evet eşim varikoselken hapla hamile kaldım duphaston la....

Arkadaslar benide listeye alirsaniz sevinirim, 1975 dogumlu, ilk cocuk
bat sat ne bilmiyorum , sanirim son yumurtlama zamanimi adet günümü?
Son yumurtlama 27.12, beklemedigim adet günüm 09.01.13. Tskler

X