Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ishal yüzünden :KK43:((( bebeklerimde herhangi bir sorun yoktu ama bende ikiz gebelik yüzünden zehirli guatır vardı o yüzden hap falanda veremediler erken doğumu önlemek için :KK43:( seninde başın sağolsun çok çok üzücü :KK43:(

evet eşim varikoselken hapla hamile kaldım duphaston la....
evet öle büyük bir acı ki bunu sadece yaşayan anlar...

bende duphaston kullandım
şimdide kullanıorum.duphaston adetimizde düzenliyor..

bende dogumdan sonra adet olamadım 3ay dr.um söktürücü verdi en son
şimdide duphastonla düzenliyoruz:KK31::KK31:

bende de rahimagzı yetmezligi varmıs rahim acılmıs bebegim canlı canlı dogmak zorunda kaldı sonrada yasamadı:KK43:
Arkadaslar benide listeye alirsaniz sevinirim, 1975 dogumlu, ilk cocuk
bat sat ne bilmiyorum , sanirim son yumurtlama zamanimi adet günümü?
Son yumurtlama 27.12, beklemedigim adet günüm 09.01.13. Tskler

alırız arkadasım...evlilik tarihinide ay yıl gün olarak verirmisin hoşgeldinnnn:KK16:

evet öle büyük bir acı ki bunu sadece yaşayan anlar...

bende duphaston kullandım
şimdide kullanıorum.duphaston adetimizde düzenliyor..

bende dogumdan sonra adet olamadım 3ay dr.um söktürücü verdi en son
şimdide duphastonla düzenliyoruz:KK31::KK31:

bende de rahimagzı yetmezligi varmıs rahim acılmıs bebegim canlı canlı dogmak zorunda kaldı sonrada yasamadı:KK43:

alırız arkadasım...evlilik tarihinide ay yıl gün olarak verirmisin hoşgeldinnnn:KK16:

Allah sabır versin :KK43:( hele onu doğduğunda görmek ama kucağına almamak varyaaaaa kalbim öyle bir yanıyorki tarif edilmesi çok güç...unutmak çok zor ama inşallah bizde bebişlerimizi kucağımıza aldığımız az da olsa haifiler acımız...bakalım doktor gidicem önümüzdeki hafta içi ne diyecek doktor...çok çok geçmiş olsunnn inşallah düzelir kucağına alırsın bebişlerini :))

jeyloo canım evlilik yılını yazsan yeter..ay gün nerden cıkardıysam..
mucize arkadasımız gelince hemencecik bizide ekler:KK16::KK16::KK16:

Allah sabır versin :KK43:( hele onu doğduğunda görmek ama kucağına almamak varyaaaaa kalbim öyle bir yanıyorki tarif edilmesi çok güç...unutmak çok zor ama inşallah bizde bebişlerimizi kucağımıza aldığımız az da olsa haifiler acımız...bakalım doktor gidicem önümüzdeki hafta içi ne diyecek doktor...çok çok geçmiş olsunnn inşallah düzelir kucağına alırsın bebişlerini :))

inşallah canım.Allah her isteyene versin insallah:KK16::KK16:

doktorundan söktürücü iste bence adet olmaddan da hamile kalınır ama ya bizim psıkolojimiz?
sürekli her wc de kontrollerimiz..ah yok cok zor..

sanada cok gecmiş olsun.biran önce toparlanıp yeni mutluluklara:KK49:

mirasu sende hg arkadaşım...ne sessizsin böle..

kimbilir ne söyleyecek sey vardır içinde:26:

mirasu sende hg arkadaşım...ne sessizsin böle..

kimbilir ne söyleyecek sey vardır içinde:26:

selam neryemcim nasılsın bu arada yeni topik hatırlı uğurlu bol bebişli olsun inşallah seydacım bizi de ekle listeye yav :KK1:

merhaba kızlar ınsaallah 2013 ugurlu gelır hepımıze :) bende bebk ısteyenlerdenım ılk bebegımız olacak ınsaallah sat 10 aralık bat 10 ocak ama bendebb bır kac gunluk oynamalar olabılıyor dogum tarıhı 1985 evlılık yılı 2010 b

merhaba kızlar topiğiniz hayırlı olsun.eski topiğinizi görüyordum hep. ama sayfa baya ilerlemiş diye hiç cevap yazamamıştım. :KK17: ben 1981 yılında doğdum. ilk bebek çalışmam sat 3 ocak ( bugün) bat 29 ocak
merhaba canim , evet Seyda arkadasimizda bu yuzden teni topik acti yeni arkadasliklar yeni umutlar...
Merhabalar kızlar bende aranıza yeni katılıyorum 1985 doğumluyum 2010 yılında evlendim ilk bebeğimizi bekliyoruz artık dört gözle bat 12 ocak beni eklerseniz sevinirim...
merhaba canim hg sanirim yeni yilin ilk adayi sensin bat cok yakin:KK52:
sağol canım. senin de yeni yılın kutlu, mutlu olsun. ben 5 yıllık evliyim. 4 yıldır bebiş olmuyor. benim hikayem uzun ama özet geçmek gerekirse eşimde sperm hareket azlığı ben de de hormonal bozukluk var
ahh canim ahh ayni dert benim de esimde varikosel vardi ameliyat oldu ama degerler git gide dusuyor ALLAH yardimcimiz olsun AMINNN...
dilber sen nasılsın aşılaman hayırlı olsun ..inşallah bebişin sana tutunur...
:KK16::KK16::KK16::emir_bebek::nazar::nazar:
iyiyim canim sag ol ama benim ogle bi umudum yok :KK14::KK14::KK14:
merhaba arkadaşlar çok güzel bir topik :)benide eklerseniz sevinirm 1981 doğumluyum...2008 yılında evlendim.hikayemde şöyle;ben eşimin varikosel olduğunu bilmeden hapla 2 kere hamile kaldım ve her ikiside kürtajla sonuçlandı :KK43:( doktorumun eşine test yaptıralım diyince varikosel olduğu ortaya çıktı...ameliyat olduktan sonra daha ilk ayında ikiz bebeklerime hamile kaldım fakattt onları kucağıma alamadan daha 5.5 aylıkken erken doğum yüzünden kaybettim :KK43:((( o gün bu gündür canım çok acıyor unutamıyorummm... :KK43:(

29 mayıs 2012 de erken doğum yaptım ondan sonra 2 defa adet görüm.en son 8 ekimde adet gördüm kasım ayının ortalarında doktora gittim test yaptırdım ama sonuç negatifti ve ben hala adet görmedim doktor hap falanda vermedi olmazsan olma dedi :KK43:( hamile kalmama sorun olmazmış adet görmemek.ama ben batı hesaplayamadığım için her şey karıştı...adet olmamakta kötü sinirlerim iyice bozuldu adaçayı içtim 14 gün üzerinden 15 gün geçti hala bir şey yok :KK43:(...nasip olursa bu sefer özel doktora gidicem bakalım ne olucak en azından adetim düezene girse bende rahatlasam....

Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin...şimdiden teşekkür ederim....
canim cok gecmis olsun yasadiklarin cok zor RABBIM kalbine ferahlik versin, benim esimdede varikosel vardi ama hic hamile kalmadim sanirim senin esinde degerleri etkilenmemis bi de anlamadim varikosel dusuge sebep mi oluyor?? bilmiyodum
Arkadaslar benide listeye alirsaniz sevinirim, 1975 dogumlu, ilk cocuk
bat sat ne bilmiyorum , sanirim son yumurtlama zamanimi adet günümü?
Son yumurtlama 27.12, beklemedigim adet günüm 09.01.13. Tskler
canim bende ilk geldigimde bilmiyodum bat sat ne demek oldugunu sat-son adet tarihi, bat-beklenen adet tarihi bence daha uygunu beklenmeyen adet tarihi:KK9:
merhaba kızlar ınsaallah 2013 ugurlu gelır hepımıze :) bende bebk ısteyenlerdenım ılk bebegımız olacak ınsaallah sat 10 aralık bat 10 ocak ama bendebb bır kac gunluk oynamalar olabılıyor dogum tarıhı 1985 evlılık yılı 2010 b
canim INSALLAH ugurlu gelir hepimize

Son düzenleme:
Kuzum benim sat 24 aralık 27 değil.bat 17 subat ama olmayacam.kist için doğum kont hapı kullanıyorumya doktorum olmazsın dedi..birsürü yeni arladaşımız olmuş hepimizin dileği amacı aynı allahım bu yolda geri cevirmesin dualarımızı

günaydın kızlar yenı topik hayırlı olsun şeydacım eline sağlık umarım bu yıl bıze sağlıklı bebişler getirir :KK16:
benım hala ne sat ne bat bellı kürtaj olalı tam 54 gün oldu hala gelen giden yok :KK14::KK14: hiç bu kadar adet olmayı ıstememiştim benım gıbı olan yoktur heralde düzenım alt üst oldu :KK14:
yarın dr. gideceğim inş. kist yada yapışıklık yoktur offf offf benı listeye eklemeyı unutma üzülürüm yoksa siz benım ilk göz ağrılarımsınız :KK54:

hadi bakalım canım inşallah bu ay başarırız hamile kalabilmeyi :KK9: ben bugün adet oldum düşünebliyor musun? 2 adet arasında oldum :KK9: ağlasam mı sevinsem mi bilemedim kırmızıları görünce

Amannn hadi yaa iyi en azında muallakta kalmıyorsun bak...

hoşgeldinnn canımmm
inşallh 12 ocak olmaz ve yeni yılın ilk hamişi sen olursun ve uğurumuz olursunnn
Hoşbulduk inşallah vallaha ağzından bal damlıyor inan
merhaba arkadaşlar çok güzel bir topik :)benide eklerseniz sevinirm 1981 doğumluyum...2008 yılında evlendim.hikayemde şöyle;ben eşimin varikosel olduğunu bilmeden hapla 2 kere hamile kaldım ve her ikiside kürtajla sonuçlandı :KK43:( doktorumun eşine test yaptıralım diyince varikosel olduğu ortaya çıktı...ameliyat olduktan sonra daha ilk ayında ikiz bebeklerime hamile kaldım fakattt onları kucağıma alamadan daha 5.5 aylıkken erken doğum yüzünden kaybettim :KK43:((( o gün bu gündür canım çok acıyor unutamıyorummm... :KK43:(

29 mayıs 2012 de erken doğum yaptım ondan sonra 2 defa adet görüm.en son 8 ekimde adet gördüm kasım ayının ortalarında doktora gittim test yaptırdım ama sonuç negatifti ve ben hala adet görmedim doktor hap falanda vermedi olmazsan olma dedi :KK43:( hamile kalmama sorun olmazmış adet görmemek.ama ben batı hesaplayamadığım için her şey karıştı...adet olmamakta kötü sinirlerim iyice bozuldu adaçayı içtim 14 gün üzerinden 15 gün geçti hala bir şey yok :KK43:(...nasip olursa bu sefer özel doktora gidicem bakalım ne olucak en azından adetim düezene girse bende rahatlasam....

Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin...şimdiden teşekkür ederim....
Canım çok üzüldüm allah sabırlar versin allah hiç birimize aratmasın...

Ben kendimden bir miktar bahsedeyim bundan 2 ay kadar önce rahim kanseri teşhisiyle büyük bir operasyon geçirdim ameliyata girerken ben rahimin tamamnın %90 ihtimalle alınması gerektiğini bilerek girdim bir daha çocuğum olmayacak düşüncesiyle hayatımın en kötü gününü geçirdim :KK14::KK14::KK14::KK14: Neyse ağlayarak girdiğim o ameliyathaneden gülerek çıktım çok şükür:21::21::21: rahime dışarıdan bağlanan kocaman bir kitle alındı 1 kg civarında kitle ameliyat sırasında yapılan ön patalojide temiz olarak değerlendirildi ve rahime dokunmadılar çok şükür şimdi allahın izniyle çok iyiyim artık ve bu ay dr izniyle çocuk çalışmalarımıza başladık çok umutluyum o kadar büyük sorunları atlattıktan sonra insan dünyaya çok daha umutlu bakıyor allahım verirse bizde artık gülmek istiyoruz allah burada bebek için bekleyen bütün arkadaşlarıma hayırlı evlatlar nasip eder inşallah :101::101:

Ben kendimden bir miktar bahsedeyim bundan 2 ay kadar önce rahim kanseri teşhisiyle büyük bir operasyon geçirdim ameliyata girerken ben rahimin tamamnın %90 ihtimalle alınması gerektiğini bilerek girdim bir daha çocuğum olmayacak düşüncesiyle hayatımın en kötü gününü geçirdim :KK14::KK14::KK14::KK14: Neyse ağlayarak girdiğim o ameliyathaneden gülerek çıktım çok şükür:21::21::21: rahime dışarıdan bağlanan kocaman bir kitle alındı 1 kg civarında kitle ameliyat sırasında yapılan ön patalojide temiz olarak değerlendirildi ve rahime dokunmadılar çok şükür şimdi allahın izniyle çok iyiyim artık ve bu ay dr izniyle çocuk çalışmalarımıza başladık çok umutluyum o kadar büyük sorunları atlattıktan sonra insan dünyaya çok daha umutlu bakıyor allahım verirse bizde artık gülmek istiyoruz allah burada bebek için bekleyen bütün arkadaşlarıma hayırlı evlatlar nasip eder inşallah :101::101:

Cok zor günler yasamissin ama cok şükür ki korktuğun olmamış cok gecmis olsun en kısa zamanda Rabbim seninle beraber bütün anne adaylarının yüzünü güldürür canim

Cok zor günler yasamissin ama cok şükür ki korktuğun olmamış cok gecmis olsun en kısa zamanda Rabbim seninle beraber bütün anne adaylarının yüzünü güldürür canim

İnşallah canım benim inşallah allah bir daha öyle zor günler yaşatmasın diyorum tek dileğim bu ve sağlıklı hayırlı bir evlat o korkudan sonra çocuğun olmayacak düşüncesinden sonra çok şükür bu gün bir bebek için açlışmalar yapıp onu bekliyorum artık sabırla...

İnşallah canım benim inşallah allah bir daha öyle zor günler yaşatmasın diyorum tek dileğim bu ve sağlıklı hayırlı bir evlat o korkudan sonra çocuğun olmayacak düşüncesinden sonra çok şükür bu gün bir bebek için açlışmalar yapıp onu bekliyorum artık sabırla...

EVet canim anlıyorum seni hayat bu olsa gerek tam umutların bittiği bir anda Rabbim tekrardan yeni bir ümit yaratıyor Rabbim kimsenin umutlarını soldurmasin dualarni kabul buyursun Rabbimin ol dediği kullar arasında oluruz inşallah zaten elimizden gelen dua ve sabır Rabbim bunlardan bizlere bol bol versin

Arkadaslar benide listeye alirsaniz sevinirim, 1975 dogumlu, ilk cocuk, evli 2011

Son adet 12.12, beklemedigim adet günüm 09.01.13. Tskler[/QUOTE]

X