2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
:KK3:nasılsınız bebişler nasıl
Yarın Dr kontrolümüz var
Bakalım kaç kilo aldım benişim
Büydmü çok merak ediyorum
Bugün tahlil sonuçlarım vardı
Sonuçlar çok kötü kansızlık
Vitamin eksikliği magnezyum
Eksikliği var kafayı yiyeceğim
Vitamın ilacı kullanıyorum ama
Yine de vitamin eksikliği var Dr
Çok kızacak :2::KK5::KK14:

Yarın Dr kontrolümüz var

selam canım iyiyiz bebişimle birlikte..hadi bakalım yarın bebeğini iyi görürsün inşallah haftasıyla uyumlu olur kilosu inşallah..düzenli kullanıyormusun vitaminlerini

selam canım iyiyiz bebişimle birlikte..hadi bakalım yarın bebeğini iyi görürsün inşallah haftasıyla uyumlu olur kilosu inşallah..düzenli kullanıyormusun vitaminlerini

İnşallah CNm yoksa kızım geride olursa sezaryenlw doğum
Yapmak zorunda kalacağım düzenli kullanıyorum CNm günde iki
Tane alıyorum ama yine de eksik offfff çok CNm sıkıldı:KK19:

özelden mesaj attım canım sana
aldım canım saol:KK34:
Yarın Dr kontrolümüz var

iyiyiz canım pek bi sıkıntı yok çok şükür
ilaçlarını düzenli içiyomusun?
et balık tavuk
peynir yoguurt süt
pekmez bal
kuruyemiş yiyomusun yediklerimizde çok önemli biliosun :KK34:

İnşallah CNm yoksa kızım geride olursa sezaryenlw doğum
Yapmak zorunda kalacağım düzenli kullanıyorum CNm günde iki
Tane alıyorum ama yine de eksik offfff çok CNm sıkıldı:KK19:

belki o ilaçlar senin bünyene fayda etmiyordur doktorunla konuş belki değiştirir..sıkma canını da psikoloji de önemli

aldım canım saol:KK34:

iyiyiz canım pek bi sıkıntı yok çok şükür
ilaçlarını düzenli içiyomusun?
et balık tavuk
peynir yoguurt süt
pekmez bal
kuruyemiş yiyomusun yediklerimizde çok önemli biliosun :KK34:
Süt yoğurt bal pekmez yiyorum sadece
Yemek yiyemiyorum CNm düzenli kullanıyorum
belki o ilaçlar senin bünyene fayda etmiyordur doktorunla konuş belki değiştirir..sıkma canını da psikoloji de önemli

Bilmiyorum ki CNm elevit kullanıyorum

Kızlar suyum geldi 2 saattir hastanedeyim haftam ileri diye doğumu engellemeyecekler 36+ 0 ım nolur dua edin

Tatlim öncelikle iğneden korkman normal çünkü vajililerde genelde ortak bi özelliktir,bende de var..hamileligimde bi kac kere olmak durumunda kaldim ama gormen lazim nerdeyse yataga baglicaklardi beni dört döndüm korkudan:KK9:esim ellerimi falan tuttu kurbanlik koyun gibi..Canimda pek bi tatli :KK17:sonda olayini dogum yapacagim hastanede hemsireye sordum,korkma seni bayilttiktan sonra takariz dedi,öyle yapmazlarsa taktirmam zaten,altima yaparim daha iyi:KK52:

Ayı aynı ben bende o sondadan korkuyorum ben normal yapamıcam şivem cuma gunü Dr ben çok korkuyorum doğumdan ya

Aman bu akıllı telefon baya aptal ya ayy yazacaktım üstte ayı yazmış şivem yazmış dicem yazacakken şeytan dîyo al attırıver zaten bu saat olmuş uyku yok sinir hat safhada

Kızlar suyum geldi 2 saattir hastanedeyim haftam ileri diye doğumu engellemeyecekler 36+ 0 ım nolur dua edin
Canım Allah yardımcın olsun. Hayırlısı neyse onu nasip etsin insallah. Bebeğine ve sana saglik versin.
Heyecan yaptım bende simdi seni okuyunca.

Kızlar bende abdest icin ayağımı lavaboya kaldırıyorum. Karnımı sıkıştırır miyim diye endişe ettim simdi.
Kuvette yıkayayım bundan sonra en iyisi.

Demek artık hastane çantasını hazırlama vakti geldi.
Her an hersey olabilir.

CNm cok geçmiş olsun bende korkmaya başladım bir gelişme olursa haber ver CNm
Allah'tan 36.haftadasın CNm inşallah bebeğin sağlıklı olur senin için
Hayırlısı neyse o olsun cnm
azar azar kendini zorlamadan sebzeni etini ye canım yemeksiz olmaz

Bende deniyorum ezineciğim ama
Olmuyor...buğün kontrol var inşallah
Bir aksilik çıkmaz

canım uyku setiyle üşür bebiş soğuk oluyor onlar annem çeyizimde hazırlamıştı bana iki tane bebk yorganı ve yastığı (bizde çeyizde konuluyor da) onlar pamuktan ben zaten alerji sebebiyle yün kullanamıyorum benim kendi kullandığımda pamuk bence yorgancı bulursan pamuk yaptır derim ben çünkü pamuk yün gibi değil yünü her senen yıkaman gerekir ama pamuk yıkanmaz sadece dış kılıfları yıkanır

Lina cım kız sen de benim kızım gibi alerjiye müsait misin?
ayy çok zor bi şey bu yaa.geçen baharda çok kötü oldu yavrucağım..buharlar mı almadı iğnler mi olmadı...hangi dr a götürdüysem ailede astım var mı die soruyor,,
bi anneannem ve tayzemde var diyorum..hatta dün götürüdm çocuk hastanesine ..akciğer filmi, deri testi, bi de sft denilen bi şey yaptılar,,(hatta film için rdyoloji bölümübne girmişim odayaa girmedim ancak beni gören görevli niye sölemedizn dedi sizin burda durmanız tehl,iikeli falan neyse röntgen odaına girmedim inşallh bişey olmaz)
deri testinde ne çıktı biliyo musun kediye karşı alerjisi varmış,,yahu anlamadım evde ne kedi beslenir ne de sigara içilir
sadce yün kullanıoduk onu da kullanmıyrm artık kızımda

kabızlığın sancıyla bi alakası varmıki :18:

Ezine cim bence kayısı kompostosu yap bol bol iç; incir. üzüm, armut çok iyi gelir,,,
hadi ALLAH yardımcın olsun canım umarım herşey yolunda gider...
Zorla yiyince kusuyorum CNm maalesef cok iştahsızlık var:KK5:
canım iştahsızlık varsa o zman hiç olmazsa sevdiğin şeyleri ye.. kendimi zorlayınca da kusuyorum diosun yaa..pekmez ceviz badem meyve sebze protein özellikle et ve balık,,(tavukları sağlıklı bulmuyorum ben)tüketmeye çalış mümkün olduğunca..
umarım yavrun un gelişimi gayet iiyi olur
Aman bu akıllı telefon baya aptal ya ayy yazacaktım üstte ayı yazmış şivem yazmış dicem yazacakken şeytan dîyo al attırıver zaten bu saat olmuş uyku yok sinir hat safhada

yahu bende de var şöle kafayı koyup deliksiz uyuyamıyom hiç yaaa
muhakkak gece kalkıcam..zaten sola yatmmaktan sol taraf hasarlı gibi...

X